Yeni Kasa Çıkınca Eski-Yeni Fiyat Oranı(Tiguan)

Bende aynen sırf bu ekran için 2024 tiguan almaktan vazgectim / eledim / derdim

Kendi aracımı düsünüyorumda?

İst tamaş bayiden teslim alırken
Keşke bu aracın burası şöyle olmasaydıda böyle olsaydı dedigim bir faulü varmı
Hadi itiraf edeyim
Manuel vites topuzu!!!
Murat 131 vites topuzu muadili basitlikte. (Dogruya dogru)

Bunun dışında iç/dış şekil şemal olarak not kıracağım noktası yok

Media dediğin gömülü olmalı
5-6 derece şöför tarafınada dönük oldumu tam benlik.

Tesla da durum farklı mı

Kardesim araba mı kullanıyoruz?

İnternet cafe de NFS mi oynuyoruz ??Ekli dosyayı görüntüle 70797
Yeni skoda octavia da ekran dikey dönüyor ve daha şık duruyor bunlarda da öyle bir durum varsa bence gayet iyi büyük ekran gibisi var mı yaşlı genç miyop hipermetrop 7 den 77 ye herkes sevinir.

• Beğen
Tepkiler: SCC

Touareg gibi yapsalar daha güzel olurmuş ama tasarımcıları anlamak güç.

Bu sakızla yapıştırılmış gibi duran ekranlardan ben de nefret ediyorum. Kim seviyor bunları anlamıyorum. Mis gibi konsola gömülü ekran varken.

Aynısını bmw de yaptı. Makyajlı 3 serisine bir bakın güzelim hayalet kadranı kaldırmışlar. Yerine boydan boya ekran koymuşlar. Ekranın tutması için arkada mandal var. Yahu böyle trend mi olur? Göz var izan var. Ben maliyetlerden kaçmak için yapıldığını düşünüyorum sadece. Üst segmentlerde pek yapmıyorlar bunu. A6, Touareg gibi araçlar hala gömülü.

Kötü haber ise makyajlı golf 8 de böyle gelecek ne yazık ki. Normal golf 8 multimediasının yine gideri var da sızan makyajlı kasa görüntülerine bakarsanız golften soğuyabilirsiniz.

Neyse konu sahibine tavsiyem ben olsam mevcut tiguan r-line ya da elegance pakete yönelirdim. IQ light olma şartıyla.

Bu sakızla yapıştırılmış gibi duran ekranlardan ben de nefret ediyorum. Kim seviyor bunları anlamıyorum. Mis gibi konsola gömülü ekran varken.

Aynısını bmw de yaptı. Makyajlı 3 serisine bir bakın güzelim hayalet kadranı kaldırmışlar. Yerine boydan boya ekran koymuşlar. Ekranın tutması için arkada mandal var. Yahu böyle trend mi olur? Göz var izan var. Ben maliyetlerden kaçmak için yapıldığını düşünüyorum sadece. Üst segmentlerde pek yapmıyorlar bunu. A6, Touareg gibi araçlar hala gömülü.

Kötü haber ise makyajlı golf 8 de böyle gelecek ne yazık ki. Normal golf 8 multimediasının yine gideri var da sızan makyajlı kasa görüntülerine bakarsanız golften soğuyabilirsiniz.

Neyse konu sahibine tavsiyem ben olsam mevcut tiguan r-line ya da elegance pakete yönelirdim. IQ light olma şartıyla.
Elegance paket düşünüyoruz. Her iki pakette de IQ light var zaten. Halojenden sonra devrim olacak. :D

Fransa da kasa değişiklik fiyatı ne kadar az. Vay be

Ekli dosyalar

• fransa tiguan.png
    fransa tiguan.png
    259.3 KB · Görüntüleme: 18
  • fransa tiguan2.png
    fransa tiguan2.png
    219.7 KB · Görüntüleme: 18
IQ light standart mı bu iki pakette? Opsiyonel değil mi?
Mevcut kasada Elegance ve Rline da standart. Daha akıllı olması yani perdeleme olayı için kameralı camla değişiklik şart tabi yada fabrikasyon o özelliği almak gerek.

Mevcut kasada Elegance ve Rline da standart. Daha akıllı olması yani perdeleme olayı için kameralı camla değişiklik şart tabi yada fabrikasyon o özelliği almak gerek.
Yeni ben olsam mevcut kasa alır geçerdim. Ekonomiden bağımsız konuşuyorum. Yeni kasa daha pahalı/ucuz olur bilemem. Bir de yeni kasa daha iyi olur diye bir şart yok. Otomotiv firmaları özellikle pandemiden sonra malzemeden çaldıkça çaldı. Benim gördüğüm araçların teknolojisi artarken malzeme kalitesi her geçen gün düşüyor. Geçen yıl golf 8 alacak bütçem olmasına rağmen gittim düşük km 7.5 aldım bilerek.

Yeni ben olsam mevcut kasa alır geçerdim. Ekonomiden bağımsız konuşuyorum. Yeni kasa daha pahalı/ucuz olur bilemem. Bir de yeni kasa daha iyi olur diye bir şart yok. Otomotiv firmaları özellikle pandemiden sonra malzemeden çaldıkça çaldı. Benim gördüğüm araçların teknolojisi artarken malzeme kalitesi her geçen gün düşüyor. Geçen yıl golf 8 alacak bütçem olmasına rağmen gittim düşük km 7.5 aldım bilerek.
Sizin bakış açınızda iyi. Düşük fiyatlıyı mevcut kasayı alınca paranın birazı en azından cepte nakitte hazır olmuş oluyor(ileride ne olur ne olmaz maksatlı)

Yeni skoda octavia da ekran dikey dönüyor ve daha şık duruyor bunlarda da öyle bir durum varsa bence gayet iyi büyük ekran gibisi var mı yaşlı genç miyop hipermetrop 7 den 77 ye herkes sevinir.
Media da 10 inç sınır olmalı (yeterli bence)

Bendeki 8 inç de bana yetiyor da?

Bir iphonumuz yokki carplay i acalım
Haritayı oraya verelim.

Androidde arayüz falan kötü .
Bu yüzden hiç girmedim bu crack li carplay olaylarına

Telefondan idare ediyoruz

Media da 10 inç sınır olmalı (yeterli bence)

Bendeki 8 inç de bana yetiyor da?

Bir iphonumuz yokki carplay i acalım
Haritayı oraya verelim.

Androidde arayüz falan kötü .
Bu yüzden hiç girmedim bu crack li carplay olaylarına

Telefondan idare ediyoruz
Android Auto da yenilendi vs diyorlardı, bilemiyorum.

Bende aynen sırf bu ekran için 2024 tiguan almaktan vazgectim / eledim / derdim

Kendi aracımı düsünüyorumda?

İst tamaş bayiden teslim alırken
Keşke bu aracın burası şöyle olmasaydıda böyle olsaydı dedigim bir faulü varmı
Hadi itiraf edeyim
Manuel vites topuzu!!!
Murat 131 vites topuzu muadili basitlikte. (Dogruya dogru)

Bunun dışında iç/dış şekil şemal olarak not kıracağım noktası yok

Media dediğin gömülü olmalı
5-6 derece şöför tarafınada dönük oldumu tam benlik.

Tesla da durum farklı mı

Kardesim araba mı kullanıyoruz?

İnternet cafe de NFS mi oynuyoruz ??Ekli dosyayı görüntüle 70797
Touareg ve ülkemize getirilmeyen jetta. Yeni Jetta touareg tarzı yapılmaya çalışılmış.Tiguan niye ucube ekran ile geliyor?Bir Jettayı bile örnek alabilirdin be o baş muhendis.

Ekli dosyalar

• big_1135071918z2p.jpg
    big_1135071918z2p.jpg
    108.1 KB · Görüntüleme: 29
  • volkswagen-apresenta-o-novo-jetta-gli-2023-03.jpg
    volkswagen-apresenta-o-novo-jetta-gli-2023-03.jpg
    100.9 KB · Görüntüleme: 29
Bir yakınımda merco c200 4matic var. Tesla ekran müthiş, işte multimedya bu dedim görünce. Mevcut kasa tiguan mmedya ekran gayet güzel, yeni gelecek kasadaki bencede olmamış, Çin malı tablet gibi, emanet gibi duruyor.

Bu arada tiguan alacak arkadaş, en kötü karar kararsızlıktan iyidir.

Ekli dosyalar

• Mercedes-C-200-serisi-test11.jpg
    Mercedes-C-200-serisi-test11.jpg
    220.4 KB · Görüntüleme: 20
Bir yakınımda merco c200 4matic var. Tesla ekran müthiş, işte multimedya bu dedim görünce. Mevcut kasa tiguan mmedya ekran gayet güzel, yeni gelecek kasadaki bencede olmamış, Çin malı tablet gibi, emanet gibi duruyor.

Bu arada tiguan alacak arkadaş, en kötü karar kararsızlıktan iyidir.
Şu an mevcut aracımla devam etsem de sıkıntı olmaz. Seviyorum aracımı. Teknoloji olarak sadece eskidi benim gözümde. Bir de piyasa bakımından mevcut kasayı alırsam da biraz bekleyebilirim. Mevcut kasayı da satmak isteyen satamıyor, tabi bir çoğu yüksek fiyat yazdığından satamıyor, yeni piyasaya adapte olamadılar.

Geri
Üst Alt