Hayırlı olsun metin hocam. Güle güle keyifle binersiniz inşallah :)

Sağolasın...
vallahi artık tırsıyorum eğer orada oturan bir arkadaş var ise :) bir sorsa ne güzel olur... rakamlar inanılmaz yüksek ben cuma sabah başakşehir trafiğe gideceğim KS verin bana üç beş vereyim diyeceğim...

birde plaka ayırtmanın bir süresi varmı örneğin araç diyelim 1 kasım da verilecek şuan alsam bekletiliyor değil mi...
Sistem üzerinden size tahsis ederler istediğiniz plakayı ve aracı alana kadar bekletebilirler herhangi bir sıkıntı yok o konuda

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın kazasız belasız. Bir süre sonra istemsizce retrofit araşıyı başlayacaktır illaki😅😂

:) geminin üstün de iken satın aldık gemi limana demirledi...

Bundan sonra ki süreç kaç gün sürer arkadaşlar...

IMG_2471.jpeg

Hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin.

:) geminin üstün de iken satın aldık gemi limana demirledi...

Bundan sonra ki süreç kaç gün sürer arkadaşlar...

Ekli dosyayı görüntüle 70395
Abi araban öncelikle hayırlı olsun, gemi limana demirlendiği gibi genelde araçların indirilmesi başlanır. 12-15 saat arası bu işlem sürer. İndikten sonra araç otoparkta beklerken gümrük işlemleri yapılır sonrasında bayiye doğru yola çıkar. Tahmini 1 hafta sonra aracınızı teslim alacağınızı düşünüyorum.

Son düzenleme:

Abi araban öncelikle hayırlı olsun, gemi limana demirlendiği gibi genelde araçların indirilmesi başlanır. 12-15 arası bu işlem sürer. İndikten sonra araç otoparkta beklerken gümrük işlemleri yapılır sonrasında bayiye doğru yola çıkar. Tahmini 1 hafta sonra aracınızı teslim alacağınızı düşünüyorum.

Teşekkür ederim...
O zaman 29 Ekimden önce teslim edilir belki iki bayram yaparım🤭👍

Geri
Üst Alt