https://www.golftutkusu.com/topic/15868-golf-8-de-yeni-dsg-mi-var/

Dsg mevzusu yukarıdaki konuda mevcut okuyabilirisiniz ki yarım kalmıştı üzücü oldu ki mehmetmert bu konudan sonra teknik bilgi vermeyi kesmişti çok değerli bir arkadaşımızı böyle saçma tartışmalarla kaybetmek de kötü olmuştu... yağlı yağsız sulu susuz dandik mandik benim için bir önemi yok... isteyen istediğini alır biner ve hayat devam eder...

Son düzenleme:

Metin abim hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kullan. Baklavaları sipariş ettin mi? @HONEY

Son düzenleme:
Metin abim hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kullan. Baklavaları sipariş ettim mi? @HONEY

Sağolasın şu baklavaları toplasak zaten dükkan açardık:)

tam mangal zamanı belki gençler öncülük eder bir belgrad buluşması yapar dumanları yükseltiriz baklavaları yeriz :)

Dsg mevzusu yukarıdaki konuda mevcut okuyabilirisiniz ki yarım kalmıştı üzücü oldu ki mehmetmert bu konudan sonra teknik bilgi vermeyi kesmişti çok değerli bir arkadaşımızı böyle saçma tartışmalarla kaybetmek de kötü olmuştu... yağlı yağsız sulu susuz dandik mandik benim için bir önemi yok... isteyen istediğini alır biner ve hayat devam eder...DSG konusun

Dsg mevzusu yukarıdaki konuda mevcut okuyabilirisiniz ki yarım kalmıştı üzücü oldu ki mehmetmert bu konudan sonra teknik bilgi vermeyi kesmişti çok değerli bir arkadaşımızı böyle saçma tartışmalarla kaybetmek de kötü olmuştu... yağlı yağsız sulu susuz dandik mandik benim için bir önemi yok... isteyen istediğini alır biner ve hayat devam eder...
DSG konusunda yeterince bilgim var 2013'ten beri...
"yağlı yağsız sulu susuz dandik mandik" istediğine binebilirsin benim için bir önemi yok.

Kısmet bir teslim alalım bineceğiz...

Hayırlı olsun Metin bey. Eski aractaki donanimlar ne oldu? Parasini ya da kendilerini alabildiniz mi?

Hayırlı olsun Metin bey. Eski aractaki donanimlar ne oldu? Parasini ya da kendilerini alabildiniz mi?

Tşk ederim...
Diğer konumda yazmıştım geçmiş zaman ben yaptığım herşeyi kaskoya işletmiştim ufak tefek şeyler hariç...
Kaskonun içinde olduğu için rakamı o şekilde aldım...

Tşk ederim...
Diğer konumda yazmıştım geçmiş zaman ben yaptığım herşeyi kaskoya işletmiştim ufak tefek şeyler hariç...
Kaskonun içinde olduğu için rakamı o şekilde aldım...
Anladım iyi yapmissiniz. Peki ucretlendirme nasi oluyor? Guncel degerini kasko nasil belirledi? Bende donanimlari ekletiyorum ama fiyat olarak sigortacim benim söylediğim bedeli giriyor. Merak ettigim olasi durumda bu belirttigimiz ucret mi bize odeniyor yoksa piyasa degeri bir sekilde belirlenip mi veriliyor?

Tekrardan hayırlı olsun. Güle güle binin

Anladım iyi yapmissiniz. Peki ucretlendirme nasi oluyor? Guncel degerini kasko nasil belirledi? Bende donanimlari ekletiyorum ama fiyat olarak sigortacim benim söylediğim bedeli giriyor. Merak ettigim olasi durumda bu belirttigimiz ucret mi bize odeniyor yoksa piyasa degeri bir sekilde belirlenip mi veriliyor?

Tekrardan hayırlı olsun. Güle güle binin

Araç için evet rayiç bedel ödeniyor onda sorun yok lakin ek aksesuara ne yazıldı ise onu ödüyor kasko onun rayiç bedeline bakmıyor...

Geri
Üst Alt