Hayırlı olsun Metin abi, şimdiden keyifli sürüşlerin olsun.

Hayırlı olsun Metin hocam kazasız belasız inşallah.
Ben 2 senedir life kullanıyorum, sakin kullanıyorum ve yakıtından çok memnunum.
Geçen haftasonu ankaradan izmire gittim geldim 4,9 - 5 civarı yaktı.

Hayırlı olsun @metinkar abi

KAR plakayı Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bizzat sorarsanız daha uyguna gelir kesin, ne derler bilemiyorum ama sormakta fayda var bence.

34 KAR XXX olursa ulaşılabilir fiyata alınabilir diye tahmin ediyorum, sonu 2 haneli pahalı olur.

Hayırlı olsun Metin hocam kazasız belasız inşallah.
Ben 2 senedir life kullanıyorum, sakin kullanıyorum ve yakıtından çok memnunum.
Geçen haftasonu ankaradan izmire gittim geldim 4,9 - 5 civarı yaktı.

Amin...
Çok iyiymiş...👍

Son düzenleme:
Hayırlı olsun @metinkar abi

KAR plakayı Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bizzat sorarsanız daha uyguna gelir kesin, ne derler bilemiyorum ama sormakta fayda var bence.

34 KAR XXX olursa ulaşılabilir fiyata alınabilir diye tahmin ediyorum, sonu 2 haneli pahalı olur.

Sağolasın...
vallahi artık tırsıyorum eğer orada oturan bir arkadaş var ise :) bir sorsa ne güzel olur... rakamlar inanılmaz yüksek ben cuma sabah başakşehir trafiğe gideceğim KS verin bana üç beş vereyim diyeceğim...

birde plaka ayırtmanın bir süresi varmı örneğin araç diyelim 1 kasım da verilecek şuan alsam bekletiliyor değil mi...

Son düzenleme:
Sağolasın...
vallahi artık tırsıyorum eğer orada oturan bir arkadaş var ise :) bir sorsa ne güzel olur... rakamlar inanılmaz yüksek ben cuma sabah başakşehir trafiğe gideceğim KS verin bana üç beş vereyim diyeceğim...

birde plaka ayırtmanın bir süresi varmı örneğin araç diyelim 1 kasım da verilecek şuan alsam bekletiliyor değil mi...
Bekletirler muhtemelen, plaka tahsis fişi veriyorlar

@metinkar Metin abi hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız ağız tadıyla binmeyi nasip olsun inşallah. Yıllardır olan DSG kalesi sende de yıkıldı :)
Fazla bir şey yapmayacağım bu araca zaman içerisinde sırasıyla...
Bu konuda da başlık altındaki 22. Sayfada gönderilecek bir retrofit mesajında görüşürüz demeden geçemiyorum :D

@metinkar Metin abi hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız ağız tadıyla binmeyi nasip olsun inşallah. Yıllardır olan DSG kalesi sende de yıkıldı :)

Bu konuda da başlık altındaki 22. Sayfada gönderilecek bir retrofit mesajında görüşürüz demeden geçemiyorum :D

Şuan aslında :) beni tatmin edecek şey discovery pro olur onu çok seviyorum:)

Metin abi hayırlı olsun ancak bence aracınıza güzelce binin gezin dolaşın ama sürekli paylaşıp nazarları üzerinize çekmeyin. Ben bunu yaşadım sonrasında gönderi-resim vs atmayı bıraktım 2 yıldır 1 tane sorun bile yaşamadım. Göz var Nazar var çekemeyen var ondan dolayı benim tavsiyem tabi sadece minimum seviyede paylaşım yapın aracınız hakkında.

Metin abi hayırlı olsun ancak bence aracınıza güzelce binin gezin dolaşın ama sürekli paylaşıp nazarları üzerinize çekmeyin. Ben bunu yaşadım sonrasında gönderi-resim vs atmayı bıraktım 2 yıldır 1 tane sorun bile yaşamadım. Göz var Nazar var çekemeyen var ondan dolayı benim tavsiyem tabi sadece minimum seviyede paylaşım yapın aracınız hakkında.

Teşekkür ederim...
Bende aynı fikirdeyim belki buluşmalar olur orada görür herkes diğer türlü büyük işlemleri paylaşmayacağım...

Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir başlık açarak yolumuza devam ediyoruz...
Araç bir önceki aracıma göre fazlasıyla dolu ve bana lazım olacak herşey mevcut...

Otomatik araç hiç kullanmadım konu içinde yorumlarınızla neyi nasıl yapacağımı öğreneceğim...
Dsg kullanımı ile alakalı yorumlarınızı bekliyorum.

Bir önceki aracın kaskodan gelen parasının üstüne ekleyerek indirimle 1.370.b anlaştık ilerleyen günlerde fotoğraflarını paylaşacağım...

Fazla bir şey yapmayacağım bu araca zaman içerisinde sırasıyla...

Gizli özellikler

Pedal Seti (kaliteli ürün arıyorum)

Cam filmi (tanzerim bekler)

Kışlık lastik (2022 michelin bakınıyorum)

Ledli panjur ( servisten temin edilecek bulabilirsem temiz çıkma)

Katlanır ayna (servisten temin edilecek)

Kaput amortisörü (hazır)

Bu yakıt tüketim değerleri dsg de tutuyor mu gerçekten...

Ekli dosyayı görüntüle 70365

Ekli dosyayı görüntüle 70363
Ekli dosyayı görüntüle 70364
Hayırlı uğurlu olsun Metin abi Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin. Kocaeli trafikte arkadaş var 41 plaka almak istersen burda istenilen rakam uygun istanbula göre ayarlayabilirim. Bağış bile artmış ne iş anlamadım geçen motor için özel plaka alacaktım vazgeçtim sıradan aldım.

Hayırlı uğurlu olsun Metin abi Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin. Kocaeli trafikte arkadaş var 41 plaka almak istersen burda istenilen rakam uygun istanbula göre ayarlayabilirim. Bağış bile artmış ne iş anlamadım geçen motor için özel plaka alacaktım vazgeçtim sıradan aldım.

Sağolasın 34 plaka ile devam ederiz...

Geri
Üst Alt