Benzin /motorin tahmininiz (15 eylül)

Benzin/motorin 15 eylülde ne olur?

• A) 36-40 aralığında

Kullanılan: 19 16.4%
  • B) 40-44 aralıgında

Kullanılan: 42 36.2%
  • C) 44-50 aralıgında

Kullanılan: 19 16.4%
  • D) 50 yi geçer

Kullanılan: 11 9.5%
  • E) umrumda değil isterse 100 lira olsun

Kullanılan: 25 21.6%

• Kullanılan toplam oy
    116

Perşembe günü akaryakıta zam geleceği söyleniyor.

Zırrrr cahil bir nesil yetiştirmek istiyoruz diyorlardı.

Zır cahil olanlar buna bakınca ne anlar ? Sorsan bu resim nedir ? Ne görür?Ne anlar?

Ninemin sehir hastanesinde çekilen Ekg si der geçer...

IMG_20230717_233407.jpg

Ben en son şıkkı işaretledim umurumda değil... neden mi seçimden önce herşey umurumdaydı baktım umurunda olmayanlar oyu vermiş yeniden seçmişler bu saatten sonra donumuza dikkat etmek gerek yakında donsuz geceler bizi bekliyor... umurumda olunca bir şey değişecekmi kocaman hayır bu kadar yakıt yada mtv zammından sonra ne taksiciler ne dolmuşcular ne şehirler arası taşımacılık yapanlar sessizce yoluna devam ediyor...

Ben 2,07 ltl. olacağını düşünüyorum, Anadolu’nun her bir karış toprağında petrol rezervlerimiz var diyorlar, ama kullanmıyormuşuz, 50 yıl sonra arapların petrolü bitince süper güç olmak için kullanacağız, İşte o zaman dünya önümüzde “tekrardan” eğilecek, Vatikan ‘dan ezan sesleri yükselecek öyle diyolar, Düşünsenize Cuma Namazını Vatikan’da kıldığımızı muhteşem olacak, Az biraz dişinizi sıkın yahu..

10 TL olur. Nasıl mı?

100'e çıkar... Şaaaaaak. Bir sıfır atarlar TL'den. Şaaaaaak 10 Lira oldu bile. Şaaaak 10 kat güçlü Türkiyem. Alkışlar halaylar şak şak şak...
Bu eski bi numara....bayatlamış olabilir

Yeni katakulli

TL ye sıfır ekleyecekler

En düsük emekli maaşı

7500 den hooop 75.000

benzine gelen zam koymadı ama zincirleme insafsızca peşine marketlerin yapacağı zamlar zoruma gidiyor bir nakliye kamyonunun yakıt farkını taşıdığı ürünlere kilo veya adet olarak yansıtığı zaman 1-2 liraları geçmez ama gel gör ki böyle olmuyor şimdi insafsız olan kim bul bakalım

Kemal dedem şimdi oturduğu yerden seviniyordur iyiki seçilmedim aynı zamları benim yapmam gerekecekti diye. Diyeceğim o ki bu işin gidişatı bol keseden para basıp dağıtmaya başladıkları anda belliydi. Seçim sonucu da şu anki yaşadıklarımızı değiştirmeyecekti. Her yeni zam haberini allahtan seçim var yoksa halimiz nice olurdu diye okuyoruz. Bir fransa olamadıysak böyle gidecek bu işler demektir. Ben 200 olsun arabaya binip 180le sol şerit kapatan yiğitler belli olsun diyorum.

Bu eski bi numara....bayatlamış olabilir

Yeni katakulli

TL ye sıfır ekleyecekler

En düsük emekli maaşı

7500 den hooop 75.000
Lütfen bu fikri kamuya açık yerlerde paylaşmayalım eşşeğin aklına karpuz kabuğu girebilir. Fikir güzel uygulamaya koymak bir imzaya bakar hop sabah resmî gazetede.

Geri
Üst Alt