Far ve Yağmur Sensörü Montajı-Bol Resimli(Kotası Olanlar Dikkat)

Medyadan acik kardes ama kola bakmadm valla hic tesekkur ederim.

@lvnt17 hocamızın aracına far anahtarı montajını bugün yaptık. Donamımı tamamlamış olduk.

Öncesi
47ceeaade502b64178e1e0e680e40356.jpg

Sonrası

39673eb893299b770e9e985ea5468d18.jpg

Bu da far anahtarı eskisinden daha şık. krom kısmı daha parlak.
e48cea56a03cf40b908f3593ab6cfdd5.jpg

Muhammed ve Eren hocama çok teşekkür ederiz [emoji4] sırada 6,5 '' ekran var...

Arkadaslar silecek kolubir kademe yukarda olacak demissiniz bir kademe yukari alinca zaten kendi calisiyor silecegin

IMG_3431.JPG

Benim aracimda yagmur sensoru yok peki benim o koldaki ınt ne işe yariyor.ben dikkat ettim int ye alinca 4 saniye durup cami siliyor

Benim aracimda yagmur sensoru yok o zaman o ınt ne ise yariyor suan ben int ye aldigimda kolu silecek 4-5 saniyede bir calisiyor.

Benim aracimda yagmur sensoru yok o zaman o ınt ne ise yariyor suan ben int ye aldigimda kolu silecek 4-5 saniyede bir calisiyor.
Çok hızlı yağış olmayan, "çiseliyor" diye tabir ettiğimiz hava durumlarında sürekli çalışıp rahatsız etmek yerine 4-5 saniye de bir çalışıp biriken suları silmesi için Hocam. Fasılalı silecek modu. Kolun üstünde ki ufak çıkıntı da hangi aralıklarla silmesini ayarlamanız için. :)  

Aracınıza sensör taktığınız zaman silecek kolunu o konuma getirdiğinizde sadece sensör yağış algıladığında silecekler çalışır hocam şimdi ise kuru havada dahi belirli aralıklarla çalışmaya devam eder.

Yani ınt ye aldığım zaman sensör taktırdıktan sonra otomatiğe almış olacağım yağmur yağmazsa ınt de hiç çalışmayacak ( 4-5 saniyede çalışıyordu oda olmayacak ). Yağmur yağınca devreye girecek.

@fcsrn

Süper olmuş , Bende geçen sene kendim yaptım , bir kişi telefonda anlatarak , böyle baya kolay olurmuş bakarak

Eline sağlık gerçekten :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
[SIZE=inherit]Süper olmuş , Bende geçen sene kendim yaptım , bir kişi telefonda anlatarak , böyle baya kolay olurmuş bakarak[/SIZE]

Eline sağlık gerçekten :)
Teşekkürler. :)

Mesajınızı düzenliyorum, böyle uzun mesajları alıntı yerine haberdar etmek istediğiniz üyenin nicknamenin başına @  koyarak onu haberdar edebilirsiniz. 

Örnek: @DT engineer şeklinde. :)

Yani ınt ye aldığım zaman sensör taktırdıktan sonra otomatiğe almış olacağım yağmur yağmazsa ınt de hiç çalışmayacak ( 4-5 saniyede çalışıyordu oda olmayacak ). Yağmur yağınca devreye girecek.
Aynen öyle hocam

Arkadaşlar merhaba, golf'ümü alır almaz ben de devamlı forumu takip eder oldum. Müthiş keyif alıyorum her konuyu okurken. Hepinizin eline emeğine sağlık. Buradaki çok değerli tecrübeler eşliğinde Far ve Yağmur sensör siparişimi ben de verdim geldiği zaman yardımlarınızı rica edicem mutlaka
arkadaşımın da 2014 amarok highline'ı var bu sensör ona da olur mu onu merak ediyoruz, bunu tecrübe eden var mıdır?

Arkadaşlar merhaba, golf'ümü alır almaz ben de devamlı forumu takip eder oldum. Müthiş keyif alıyorum her konuyu okurken. Hepinizin eline emeğine sağlık. Buradaki çok değerli tecrübeler eşliğinde Far ve Yağmur sensör siparişimi ben de verdim geldiği zaman yardımlarınızı rica edicem mutlaka :) arkadaşımın da 2014 amarok highline'ı var bu sensör ona da olur mu onu merak ediyoruz, bunu tecrübe eden var mıdır?
Değerli Hocam 

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz 

Değerli Hocam 
Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz 
Hoşbulduk hocam, bilgi amaçlı forumlar okurum herzaman ama hiç yazmışlığım yoktu ilk defa bu forumda yazıyorum hatam olursa affola ama foruma olan hayranlığımı belirtmeden geçemeyeceğim, akşamları sosyal medyada gezmek yerine bu forumda gezer oldum gerçekten ellerinize emeklerinize sağlık. Forumun app'ini yapmış olmanız da ayrıca çok akıllıca olmuş bu arada.

Geri
Üst Alt