Far ve Yağmur Sensörü Montajı-Bol Resimli(Kotası Olanlar Dikkat)

@fcsrn tamam. adresini özelden yaz pazartesi göndereyim.

Merhaba arkadaşlar bende sensör ve far anahtarı aldım patrick adlı satıcıdan Sensör,Far anahtarı, Kablo toplam 60 dolar ama ben sabırsız olduğum için TNT ile göndermesini söyledim o yüzden bana 60 dolar fiyat çıkardı. Bende kabul ettim perşembe günü elimde olacak inşallah. 3 günde ulaşıyor Bursa'ya 4. gün elimde oluyor Media ekranıda böyle olmuştu arkadaşlara da aldım birisinde golf 6 var birinde jetta onlarında 3 günde ulaştı. TNT gayet başarılı taşımacılık konusunda, sanırım sabiha gökçende kendi gümrükleri var gümrükten de çok hızlı bir şekilde geçiyor zaman kaybı olmuyor.

Merhaba arkadaşlar bende sensör ve far anahtarı aldım patrick adlı satıcıdan Sensör,Far anahtarı, Kablo toplam 60 dolar ama ben sabırsız olduğum için TNT ile göndermesini söyledim o yüzden bana 60 dolar fiyat çıkardı. Bende kabul ettim perşembe günü elimde olacak inşallah. 3 günde ulaşıyor Bursa'ya 4. gün elimde oluyor Media ekranıda böyle olmuştu arkadaşlara da aldım birisinde golf 6 var birinde jetta onlarında 3 günde ulaştı. TNT gayet başarılı taşımacılık konusunda, sanırım sabiha gökçende kendi gümrükleri var gümrükten de çok hızlı bir şekilde geçiyor zaman kaybı olmuyor.
toplam kargo ile birlikte mi 60 dolar. yoksa 60 ürünler 60 kargo 120 mi?

toplam 60 dolar yani cebimden 60 dolar çıktı totalde. @sedobey daha önceki alışverişlerimize dayanarak çıkardı o fiyatı.

benim sensör geldi, halbuki kargoda baktığımda yeni gönderilmiş, sabah bi baktım ptt kargo eve getirmiş. hemen taktım sorunsuz çalışıyor gayet güzel. far anahtarı  ve kablo da inşallah gelir. 12 gün oldu, bakalım onlar kaç günde gelecek.

@tanselbay istanbulun neresi hocam. 
Sağolun hocam. Kusura bakmayın cevabınızı geç gördüm. Başakşehirde beyaz garage da taktırdım. 3-4 ay önce 350 tl civarı tuttu. Düşünenlere tavsiye ederim. Fiyat ender elk göre gayet uygun ve işçilik-kalite-ilgi çok iyi.

Ankara'da far anahtarından beyine kablo çekecek bir abimiz kardeşimiz yokmudur?Veya tavsiye edilecek usta?(abartı fiyat çekmeyecek tabi, sırf bir kablo çekmek için 200lira isteyenler var..)

Ankara'da far anahtarından beyine kablo çekecek bir abimiz kardeşimiz yokmudur?Veya tavsiye edilecek usta?(abartı fiyat çekmeyecek tabi, sırf bir kablo çekmek için 200lira isteyenler var..)
Necati usta var.  benim araca o yaptı montaj, kodlama vs. sağolsun çok yardımsever ve ilgili bir kardeşim. yalnız kendisi çok yoğun çalışıyor. kendisine ulaşabilirseniz müsait bir zamanda yardımcı olur kanaatindeyim. fiyat konusundada çok anlayışlıdır.

Necati usta var.  benim araca o yaptı montaj, kodlama vs. sağolsun çok yardımsever ve ilgili bir kardeşim. yalnız kendisi çok yoğun çalışıyor. kendisine ulaşabilirseniz müsait bir zamanda yardımcı olur kanaatindeyim. fiyat konusundada çok anlayışlıdır.
 Hocam kendisine nasil ulasabilirim? Dukkani vs yeri varmidir ? Varsa nerededir?

forum üyesidir. özelden yazın.

Buradanda tesekkur edeyim Necati ustaya, halletti isimizi. Eline koluna saglik.

Hayirli olsun. Guzel bir ekstra oluyor araca..

Bunu midline plus'a yapmanin maliyeti nedir acep [emoji848] bi daha da baz model alirsam yaaa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt