Far ve Yağmur Sensörü Montajı-Bol Resimli(Kotası Olanlar Dikkat)

16.8 sürüm kablo aracınızı hiç göremeyecektir boşuna denemeyin. 17.8 var bende o da görmüyor coding kısmını. Orjinal cihazda bile görmüyor. 
Eren kardeşim  montaj ile alakalı 2 sorum olacak

1.sensörü montaj yaparken çıkartılan sensör yerini ne ile temizlediniz

2.gelen sensörün üzerinde silikon tarzı yapışkan varmı yok biz mi tedarik edeceğiz çünkü internete baktığımda bazı sensörlere jel sıkıyorlar

2.gelen sensörün üzerinde silikon tarzı yapışkan varmı yok biz mi tedarik edeceğiz çünkü internete baktığımda bazı sensörlere jel sıkıyorlar
1. Temizlemenize gerek yok hocam direk sök tak yaparsınız.

2. Gelen sensörün üzerinde jel kendiliğinden var zaten. herhangi bişey sıkmanıza gerek yok extra. 

Eski çıkan sensörün yerini temizlerseniz iyi olur, ıslak mendil ve sonrasında kuru mendil ile temizleyebilirsiniz. 

Gelen sensör de kendi jeli oluyor. 

Merhaba abi ? Amasyalımısın abi? bende Amasyalıyım. Bir sorum var bir ihtimal ve şansa 1.0 tsi golf comfortline alabiliriz. 18 senelik aracımızdan vazgeçebilirsem  tabi. Bu araca 7.5 kasa basic far ve led stop konabilirmi? Far ve yağmur  sensörü yapılabiliyor cc de yapılabiliyor. Başka neler yapılabilir acaba ? ? Eline sağlık abi hayırlı  olsun. Geç oldu sanrım ama yeni gördüm ben.

Merhaba abi ? Amasyalımısın abi? bende Amasyalıyım. Bir sorum var bir ihtimal ve şansa 1.0 tsi golf comfortline alabiliriz. 18 senelik aracımızdan vazgeçebilirsem  tabi. Bu araca 7.5 kasa basic far ve led stop konabilirmi? Far ve yağmur  sensörü yapılabiliyor cc de yapılabiliyor. Başka neler yapılabilir acaba ? ? Eline sağlık abi hayırlı  olsun. Geç oldu sanrım ama yeni gördüm ben.
Merhaba Hocam. 

Evet Amasyalıyım. Basic far çok uğraştırır ama yapılır elbet. Led stop ta olur ama maliyetli olur ikisi de biraz. 

herkese selamlar, 2014 comfortline golf'üm var. far anahtarı ve sensör elimde mevcut, montajı yapmadan önce konuyu inceledim benim araç 8 kablolu yani sarı kabloya ihtiyacım var. elinde fazladan gelmiş sarı kablosu olan olabilir diye düşündüm, varsa talip olacaktım yoksa aliexpressten sipariş verip mecbur 1 ay bekleyeceğim.

Arkadaşlar sensörün montajını yaptım şimdilik silecekler otomatik çalışmaya başladı. Kabloyuda temin edip montajını yaptıktan sonra farlarda otomatik yanacak inşallah :))

Arkadaşlar sensörün montajını yaptım şimdilik silecekler otomatik çalışmaya başladı. Kabloyuda temin edip montajını yaptıktan sonra farlarda otomatik yanacak inşallah
)
hayırlı olsun hocam

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Merhabalar. Benimde sensörüm ve far anahtarım bugün geldi akşam montajını yaptım silecekler oyomayik çalışıyor fakat coming home leaving home özellikleri açamadım. Bişeyler yaptım ekrana ayarlar geldi ama bu işlev şuanda hizmet dışı yazıyor. Yardım ederseniz sevnirim

Sent from my SM-N920C using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Merhabalar. Benimde sensörüm ve far anahtarım bugün geldi akşam montajını yaptım silecekler oyomayik çalışıyor fakat coming home leaving home özellikleri açamadım. Bişeyler yaptım ekrana ayarlar geldi ama bu işlev şuanda hizmet dışı yazıyor. Yardım ederseniz sevnirim

Sent from my SM-N920C using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
kodlama eksik kalmış hocam. Forumdaki konuyu aynen uygulayın.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt