🧿 Golf8 İmpression & Life TPMS Lastik Basınç Sistem Retrofiti

güncel çekeyim...

tüm montaj işleri @İlker34 kardeşim ile tamamlandı...

pc ile araca bağlanıp sistem üzerinden hava basıncı ve sıcaklık görülüyor yani sistem devrede ve basınçlar düşünce ekranda uyarı veriyor...

lakin sorun şu tpms sistemine geçince standart ekranda ve kadranda değerleri göstermiyor...

sistemi media ekranında yada kadranda görmek için araçta discovery pro mib3 olması gerekiyor...

tpms sistemini yapmak isteyen mk8 kullanıcılarının dikkatine...

bayramdan sonra discovery pro mib3 cihazını takınca detaylı fotoğrafları ekleyeceğim...

Son düzenleme:

güncel çekeyim...

tüm montaj işleri @İlker34 kardeşim ile tamamlandı...

pc ile araca bağlanıp sistem üzerinden hava basıncı ve sıcaklık görülüyor yani sistem devrede ve basınçlar düşünce ekranda uyarı veriyor...

lakin sorun şu tpms sistemine geçince standart ekranda ve kadranda değerleri göstermiyor...

sistemi media ekranında yada kadranda görmek için araçta discovery pro mib3 olması gerekiyor...

tpms sistemini yapmak isteyen mk8 kullanıcılarının dikkatine...

bayramdan sonra discovery pro mib3 cihazını takınca detaylı fotoğrafları ekleyeceğim...
Hayırlı olsun abi.

Hayırlı olsun. Harika

Şu an ekranda ki 35-36 psi değerler lastik sıcakken ki ölçüm mü?
teşekkür ederim...

maltepeden geldim ve kontak kapatmadan önceki değer evet ama ben nitrojen (36psi) bastığım için hiç arttığını görmedim...

teşekkür ederim...

maltepeden geldim ve kontak kapatmadan önceki değer evet ama ben nitrojen (36psi) bastığım için hiç arttığını görmedim...
Nitrojende sık basamayacağınızdan yüklü değerde ki hava değerini mi basmış oldunuz?

Nitrojende sık basamayacağınızdan yüklü değerde ki hava değerini mi basmış oldunuz?

Ben sizi tam anlamadım benim aracın lastiklerinde normal hava yok her zaman nitrojen var... hiç bir zamanda kolay kolay değişmez...

Siz tam olarak ne yi soruyorsunuz...

Avrupa yakası

IMG_1500.jpeg

Anadolu yakası

IMG_1505.jpeg

Son düzenleme:
@metinkar Metin abi , lastik basınc sistemini görünce sormak istedim impression aracında DCC çalışıyormuydu ve ya aktiv etmişmiydin ?

Yok yok onu diğer araçta yapmadım bundada düşünmüyorum...
bir nedeni var mı abi ? yoksa verim alamazsın mı diye düşünüyorsun ? birde lastik basınclarında menu-dan normal ve ya comfort bunları seçe biliyormusun ilk göndermiş olduğun videodakı gibi ?

Geri
Üst Alt