🧿 Golf8 İmpression & Life TPMS Lastik Basınç Sistem Retrofiti

Merh
Merhaba arkadaşlar tüm parçaları tamamladım...

Lastik basınç modülü, kablosu ve iki adet yedek siyah lastik basınç sensörlerini @driver_can dan temin ettim kendisine tekrar teşekkür ederim...

İlave olarak dört adet sensör ve sekiz adet yedek sibop aldım ne olur ne olmaz...

Ay sonu montaj...

Ekli dosyayı görüntüle 66508

Merhaba Metin Bey montaji yaptirabildinizmi son durum nadir acaba ?

Hayırlı olsun tekrardan, ayın 30 unda sizlere taktırdığım zaman detaylarını yazayım püf noktası olursa diye @metinkar

Hayırlı olsun tekrardan, ayın 30 unda sizlere taktırdığım zaman detaylarını yazayım püf noktası olursa diye @metinkar

Teşekkürler...

Bayramdan sonra sensörleri taktıracağım rot balans yaptıracağım aradan çıksın...

Sonrasında kabloların bağlantısı kalacak...

Senin ki nasıl memnunmusun...

Teşekkürler...

Bayramdan sonra sensörleri taktıracağım rot balans yaptıracağım aradan çıksın...

Sonrasında kabloların bağlantısı kalacak...

Senin ki nasıl memnunmusun...
Merhaba Metin abi

30 Mayıs günü takılacak olan TPMS kablosunun hattını ön-arka park sensörü ve pla 3.0 da yaptıracağım için hepsi tek bir hattan ilerlesin diye 11 Temmuz'a sarktı. Modülün gerçek yeri de arka tamponun içinde olduğunu olmuşken hepsi tek kalemden ilerlesin diye o güne karar verdik. Şu anda sadece sensörler takılı lastiklerde. En yakın randevuyu 11 Temmuz günü alabildim Opsiyonelden :)

Merhaba Metin abi

30 Mayıs günü takılacak olan TPMS kablosunun hattını ön-arka park sensörü ve pla 3.0 da yaptıracağım için hepsi tek bir hattan ilerlesin diye 11 Temmuz'a sarktı. Modülün gerçek yeri de arka tamponun içinde olduğunu olmuşken hepsi tek kalemden ilerlesin diye o güne karar verdik. Şu anda sadece sensörler takılı lastiklerde. En yakın randevuyu 11 Temmuz günü alabildim Opsiyonelden :)

Tşk bilgi için bende sensörleri takim dursun...

Merhaba arkadaşlar tpms için bu parçanın Mk8 de montaj yerini bulmam gerek:) var mı bilen montaj yapılacak yeri... yada sistemden bakabilecek...

IMG_1174.jpeg

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar...
Maalesef pert olan impression aracımda bu retrofit yarıda kalmıştı...

Şimdi yeni aracımda devreye alacağım...

Daha önce turuncu seti almıştım falan Mk8 de bu retrofiti yapan arkadaşlarım sorun yaşamış bu nedenle bende onlar gibi siyah olan parçaları alıyorum...

Golf8 R sahibi arkadaşımın da montajı bitti sağlıklı şekilde çalışıyor...

5Q0 907 273 B - 5Q0 907 275 B

https://a.aliexpress.com/_EwYNN37

IMG_0884.jpeg

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar...
Maalesef pert olan impression aracımda bu retrofit yarıda kalmıştı...

Şimdi yeni aracımda devreye alacağım...

Daha önce turuncu seti almıştım falan Mk8 de bu retrofiti yapan arkadaşlarım sorun yaşamış bu nedenle bende onlar gibi siyah olan parçaları alıyorum...

Golf8 R sahibi arkadaşımın da montajı bitti sağlıklı şekilde çalışıyor...

Şimdi balgaraj_istanbul @İlker34 de kendi aracına uygulayacak benim ürünlerimde gelince de benim montajıma başlanacak...

5Q0 907 273 B - 5Q0 907 275 B

https://a.aliexpress.com/_EwYNN37

Ekli dosyayı görüntüle 73931
Ekstra bir kablolama gerekiyor mu sadece bu parça mı var

Malzemelerimi teslim aldım artık bayağı kısa sürede geliyor kargolar...

Montaja hazırlık yarın sabah akıllı sibopları taktıracağım...

IMG_0955.jpeg

Geri
Üst Alt