Yeni Aracım Golf 8 R

@DifferenceCan bijon çıkmadıysa büyük ihtimal uyumludur orjinal bijonlarınızla.Denediniz mi jantı sizin bijonlarla?Sparco gibi bir firma uyumlu olmasa bijon koyar içine.
bugün denedim, yarım cm kısa geldi fabrikasyon bijon, bu da büyük ihtimal baş kısımlarındaki farktan dolayı tam oturmuyor, bundan dolayı yarım cm içerde kalıyor.

Ilker hocam
Cidden arac konusunda forum da teksin
Musait olursan temuz
Ayinin ilk
Hafatasi istanbuldayim
Goruselim bende de golf8 gti var

İlker hocam uzattık demişsin ama ben de "bu kadar iş yapmışken bol bol hızlanma pist videosu çekip at da izleyelim" diyecektim. kazasız belasız kullan. 0-200'de 15sn'nin altı artık süper spora giriyor.

@İlker34 Hocam maşallahı var aracın. Kazasız belasız kullanın. R direksiyondaki dokunmatik tuşlarda herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı? VW çok fazla şikayet nedeniyle yeni kasa passat ve tiguan R-lineları dokunmatik direksiyon yerine tuşlu direksiyonla getirdi deniyor. Sizin tecrübeleriniz nedir?

@İlker34 Hocam maşallahı var aracın. Kazasız belasız kullanın. R direksiyondaki dokunmatik tuşlarda herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı? VW çok fazla şikayet nedeniyle yeni kasa passat ve tiguan R-lineları dokunmatik direksiyon yerine tuşlu direksiyonla getirdi deniyor. Sizin tecrübeleriniz nedir?
Sağol hocam teşekkür ediyorum. Vallahi ben iki buçuk yıldır kullanıyorum. Birkaç kez istemediğim şeyler açıldı onun haricinde sorun yok ben alıştım belki ondan kolay geliyor

Geri
Üst Alt