Yeni Aracım Golf 8 R

İlker34

Katılımcı Üye

İsim
İlker bal
Selam arkadaşlar. Geçen hafta aracımı sattım.2021 model Golf 8 Rline ile yaklaşık 14 ay kadar birlikteydim. Aracımı sattıktan iki gün sonra yeni aracım olan Golf 8 R ile yeni bir maceraya başladık. Öncelikle beyaz rengi tercih ettim. Mavi gerçekten çok güzel ama çok fazla dikkat çekiyor ben fazla dikkat çekmeyi tercih eden birisi değilim. Siyah ile beyaz arasında biraz git gel yaşadım, siyah renk kullanması daha zor olan olduğu için tercihimi beyazdan yana kullandım. Aracım 2023 yılı trafiğe çıkışlı 2022 model 3900 km’de yaklaşık 45 gün kadar kullanılmış sıfır denecek seviyede kondisyona sahip. Yaklaşık 500 km kadar kullandım aracımı. Gerçekten tarif etmesi zor bir deneyim. Bana çok hızlı hissettiriyor gibi geldi. Kullanırken ekstra dikkat etmek gerekiyor. Biraz tehlikeli bir araç. Anlamsız hızlara anlamsız sürelerde IMG_1048.jpegçıkabiliyor. Biraz tecrübe ettikten sonra kullanmak çok daha keyifli olacaktır. Allah herkese gönlüne göre arabaya binmeyi nasip etsin. Bu benim hayalimdi. Bu hayale ulaşabildim için gerçekten çok mutluyum.IMG_1062.jpegIMG_1059.jpegIMG_1058.jpegIMG_1060.jpegIMG_1057.jpeg

Maşallah kazasız belasız sürmek nasip olsun hocam. Beyaz rengin bu kadar yakıştığı başka araç yok sanırım :cool:

Hayırlı olsun, gerçek bir R her zaman guzeldir

R ile Style arasında çok ciddi fark var mı

🧿

Güle güle binin kardeşim...

İnsanların hayallerini gerçekleştirmesi ne kadar güzel bir duygu...

Dışını 8R mı yapsam🤭

Selam arkadaşlar. Geçen hafta aracımı sattım.2021 model Golf 8 Rline ile yaklaşık 14 ay kadar birlikteydim. Aracımı sattıktan iki gün sonra yeni aracım olan Golf 8 R ile yeni bir maceraya başladık. Öncelikle beyaz rengi tercih ettim. Mavi gerçekten çok güzel ama çok fazla dikkat çekiyor ben fazla dikkat çekmeyi tercih eden birisi değilim. Siyah ile beyaz arasında biraz git gel yaşadım, siyah renk kullanması daha zor olan olduğu için tercihimi beyazdan yana kullandım. Aracım 2023 yılı trafiğe çıkışlı 2022 model 3900 km’de yaklaşık 45 gün kadar kullanılmış sıfır denecek seviyede kondisyona sahip. Yaklaşık 500 km kadar kullandım aracımı. Gerçekten tarif etmesi zor bir deneyim. Bana çok hızlı hissettiriyor gibi geldi. Kullanırken ekstra dikkat etmek gerekiyor. Biraz tehlikeli bir araç. Anlamsız hızlara anlamsız sürelerde Ekli dosyayı görüntüle 65419çıkabiliyor. Biraz tecrübe ettikten sonra kullanmak çok daha keyifli olacaktır. Allah herkese gönlüne göre arabaya binmeyi nasip etsin. Bu benim hayalimdi. Bu hayale ulaşabildim için gerçekten çok mutluyum.Ekli dosyayı görüntüle 65420Ekli dosyayı görüntüle 65421Ekli dosyayı görüntüle 65422Ekli dosyayı görüntüle 65423Ekli dosyayı görüntüle 65424
Hayırlı osun kazasız belasız sağlıklı günlerde kullanman dileğiyle maaşallah …

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullan :)

Hayırlı olsun 🧿 Olurda yolunuz çanakkaleye düşerse bi çay söyleyip hayalim olan araç ile fotoğraf çekilmek isterimmm eğer izniniz olursa :)

Hayırlı olsun, keyfini çıkarın bol bol 😀

Geri
Üst Alt