Pasifik Mavi Golfüm

Abicim frqnsadasin sanirim gecerken ugra yanima hollandaya sana mib 2.5 verim gotur veya gel burda bes dakikada takalim keyfle surerek git :))
Hollanda mı? Kulağa hoş geliyor, kuzenim Amsterdam civarında TR ye kesin dönüş yapacaktı bu aralar, dönüş tarihleri arasına denk getirmeye çalışabilirim.

Merhaba, 2. Araç olarak kullandığım ibiza 2022 model arabamı satarak bir tık daha büyük olan Skoda kamiq 1.5 tsi dsg premium paket, sıfır aracı satın aldım.

İç hacmi beklentimin üstünde. Begenmedigim şey manuel el freni.

Troc ya da bunu alacaktım. Bu nasip oldu. Genel olarak aractan memnunum.

Tabi buna da birseyler ekleyeceğim. Yapacağım işlemler;
Elektrikli bagaj,
Yıkama özellikli geri görüş kamerası,
Mib 3 navigasyonlu büyük ekran,
Şerit takip,
Acc,
Pla,
Zamanla hepsini tamamlayacağım insallah. Bunlar dışında bir ekleme yapmayı düşünmüyorum. Fazla konu olmaması adına, bu konuda paylaşım yapacağım.

Ekli dosyalar

• IMG_6017.jpeg
    IMG_6017.jpeg
    413.6 KB · Görüntüleme: 81
Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın @ZaGani

Mavinin tonlarından vazgeçemiyorsunuz gibi :)

Merhaba, 2. Araç olarak kullandığım ibiza 2022 model arabamı satarak bir tık daha büyük olan Skoda kamiq 1.5 tsi dsg premium paket, sıfır aracı satın aldım.

Elektrikli bagaj,
Şerit takip,
Acc,
Pla,
Zamanla hepsini tamamlayacağım insallah. Bunlar dışında bir ekleme yapmayı düşünmüyorum. Fazla konu olmaması adına, bu konuda paylaşım yapacağım.
2020 Fabia verip, niyetlenip de vazgeçtiğim aynı renkteki araçtan almışsınız, Hayırlı olsun. Keyifli paylaşımlarınız yolda...😁👍

Forumda benzin koyan yeni konu açıyor artık :) bence ayrı bir konu olması daha tarlı olur.

Elektrikli bagaj,
Şerit takip,
Acc,
Pla,
Hayırlı olsun güzel renkmiş.
Keyifli sürüşler diliyorum.
Ama yeni retrofitlerle daha keyifli vakit geçireceğiniz belli 🤗

Geri
Üst Alt