Pasifik Mavi Golfüm

Bir sonraki uygulamam gorseldeki led ışıklar olacak. Gerekli parçaları temin ettim. Montaj için uygun bi vakitte kolları sıvayacağım.

Orijinal vw ürünü. Çin piyasasındaki araçlarda bulunan bir özellik
yolda hep böyle mi gidiyorsunuz

Kolcak içerisine ekstra usb girişini yerleştirdim. Artik 2 adet carplay destekleyen usb girişi bulunuyor. Kolcak icerisine guzel bi kablosuz carplay aparatlarindan alip takacagim.

Ayrica, kablosuz sarj bolmesi ve telefon çekim arttici sistemini de aktif hale getirdim.
@ZaGani hocam meraba bu kolçak içi usb soketinin parça numaraları varmıdır bende uygulamak istiyorum çok parça değişimi gerekiyor mu?

Merhaba arkadaşlar, uzun suredir araçla ilgili bir paylaşım yapmiyordum. Geçenlerde ön konsoldaki ledi kapi ledleri ile uyumlu olmasi adina mavi ledle degistirdim. Standart ledler biraz sönük yaniyor. Bunun yerine daha güçlü yanan bir led buldum ve onu taktım. Bence gayet güzel oldu.

Ekli dosyalar

• IMG_7075.jpeg
    IMG_7075.jpeg
    137.8 KB · Görüntüleme: 110
  • IMG_7073.jpeg
    IMG_7073.jpeg
    267.2 KB · Görüntüleme: 110
Merhaba arkadaşlar, uzun suredir araçla ilgili bir paylaşım yapmiyordum. Geçenlerde ön konsoldaki ledi kapi ledleri ile uyumlu olmasi adina mavi ledle degistirdim. Standart ledler biraz sönük yaniyor. Bunun yerine daha güçlü yanan bir led buldum ve onu taktım. Bence gayet güzel oldu.
Güzel olmuş Oğuz R renkleri :) sen kapı eşiklerinide takmıştın dimi mavi yanan ?

Bu konuda ne zaman yeni mesaj görsem, tedirginlikle girip bakıyorum son eklentiye. 😊

Maşallah.

Valla hocam hayranlıkla izliyorum benim Bluetooth lu teybi taksan kodlasan çok mutlu olurdum aynı araç benimkide mavi comfortline

Vay arkadaş çenem ağrıdı. Bu nasıl iş ya, okurken ağzım açık kalmış. Tebrik ederim kardeşim, sizler kıymetli insanlarsınız, bu kadar temiz işçilik ve azim. Bravoo...

Geri
Üst Alt