Golf 8 R-Line alınmalı mı?

MertHaktan

Üye
İsim
Mert.HT
Herkese selamlar değerli forum üyeleri,

Forumun eski üyelerinden olsamda Şu sıra görevde olduğumdan pek aktif olamıyorum mazur görün :)

Konumuza gelicek olursak nasip olursa sıfır golf 8 r line almayı düşünüyorum ama bir yanımda ikinci el daha çekici araçlar var 800-930 arası siz değerli arkadaşlarımın tavsiyelerini almak istedim.
Opsiyon olarak alacağım tek şey led farlar.
(Şu andada aktif olarak golf 7 midline plus gti dönüşüm sonradan eklediğim opsiyonlarla aracımı kullanıyorum)

Bence alinir R line 8 i çok begeniyorum.Aracim olmasa idi direk 8 R line paket tek tercihim olurdu.Golf 8 de diğer paketler hoşuma gitmiyor.Audi vs ugrasacagima 8 R line...

Hersey ederinin cok uzerinde net etmezz ammaaaa

Artik alıştırdılar ne alabiliyorsan su an kardir

Butce varsa alirdim enflasyonun uzeinde bir yatirim araci oldu arabalar

Bende bakıyorum 1.0 r line kararsizim
Bazen Tiguan bakıyorum bizim buralar park yeri dert vazgeçiyorum hergun aracin orasi burasi ciziliyor

Bazen Tiguan bakıyorum bizim buralar park yeri dert vazgeçiyorum hergun aracin orasi burasi ciziliyor
Bizim niye haberimiz yok 1.0 rline den :D ?

Yaklaşık 5 aydır 1,5 r line golf kullanıyorum. Ben memnun değilim. Valla bilmiyorum neden ama ısınamadım bir türlü. Çok ucuz hissettiriyor. Malzeme kalitesi golf 7 ye yaklaşamaz bile. Yalıtım kötü. Teknoloji olarak iyi sayılır ama ısınamadım işte.

Yaklaşık 5 aydır 1,5 r line golf kullanıyorum. Ben memnun değilim. Valla bilmiyorum neden ama ısınamadım bir türlü. Çok ucuz hissettiriyor. Malzeme kalitesi golf 7 ye yaklaşamaz bile. Yalıtım kötü. Teknoloji olarak iyi sayılır ama ısınamadım işte.

Mk4 ü tokatlayabilecek bir golf halen üretilemedi o zaman !

Golfün en yeni kasası da en iyi kasası degilmiş sonucları / itirafları yavaş yavaşş.........

Valla Bülent abi son cümlen çok doğru sen biliyorsun benim tampon kaç kez vurdular boyandı ama hayatı yaşamaya geldik gerçi şimdi yalıtım vs konusu bende tedirginlik yarattı

Son düzenleme:
ben civic fd6 dan 2013 1.4 golf highline a geçtim sonra yüksek model araca geçmek için 2021 eylülde 2020 fr alacaktım deneme amaçlı kullandım bana hitap etmedi o golf teki genel kalite vs yok (kötü değil ama golften inince sarmadı diyelim🙂) . hemen hemen aynı fiyata 2018 highline dsg golf 7.5 aldım şimdi diyorum imkanım olsa golf 8 almak / denemek isterim de bir milyonluk fiyatı insan bi düşünmüyor değil. gerçi artık sıfır araba denince bi 350/400 bin gerekiyor. herhangi bir arabanın full paketleri 500/650 arası ( dacia/fiat ) . o yüzden çok istiyorum içimde kalmasın düşüncesi varsa neden olmasın benim gözüm alıştı sevdim 8 i mavi olsun ama 😇

ben civic fd6 dan 2013 1.4 golf highline a geçtim sonra yüksek model araca geçmek için 2021 eylülde 2020 fr alacaktım deneme amaçlı kullandım bana hitap etmedi o golf teki genel kalite vs yok (kötü değil ama golften inince sarmadı diyelim🙂) . hemen hemen aynı fiyata 2018 highline dsg golf 7.5 aldım şimdi diyorum imkanım olsa golf 8 almak / denemek isterim de bir milyonluk fiyatı insan bi düşünmüyor değil. gerçi artık sıfır araba denince bi 350/400 bin gerekiyor. herhangi bir arabanın full paketleri 500/650 arası ( dacia/fiat ) . o yüzden çok istiyorum içimde kalmasın düşüncesi varsa neden olmasın benim gözüm alıştı sevdim 8 i mavi olsun ama 😇
Adımı yazdırdım renk vs seçimimi yaptım bekliyorum şuan

Şartlar el veriyorsa alınabilir. İhtiyaç, hobi, zevk, kullanım keyfi, teknolojik artıları vs. yanında artık ciddi bir yatırım aracı oldu Golf. Zaten öyleydi gerçi ama mevcut şartlarda bu özelliği daha bir ön plana çıktı. Fiyat anlamında giden geri gelmiyor. ÖTV, ekonomik anlamda düzelme gibi konular belki bir nebze etkili olabilir ama onlarda zor gibi sanki. Velhasıl şuan araç değiştirme öncesinde olsam ben bu riski alırdım:)
Her şey gönlünüzce olsun.

1 senedir golf 8 life kullanıcısıyım, alırken param r line a yetmedi bende sonradan rline a çevirdim tamamen orjinal parçalar ile. Benzer başlıklara, gruplara da çok yazdım yine tekrar edeceğim. Ben olsam alırım. Hatta yine olsa yine alırım, çok memnunun. golf7 1.6 tdi ile bence güçleri hemen hemen aynı. Hatta 0 - 100 de daha iyi olabilir.
Golf 7 ile kalite açısından birbirlerine çok yakınlar, yok torpido içinde ki kumaş kaplama kaldırılmış da, kaput amortisörleri kaldırılmış vs, benim için hiç ama hiç önemli değil. Cok basit şeyler. Kısacası golf 7 1.6 tdi 2016 sıfır aldığım aracımdan çok daha rahat ve konforlu hissediyorum kendimi.
Bir kalite ve sağlamlık tokluk durumu konuşulacaksa eğer daha önce 5,6,7 ve 8 kasa kullanıcısı olarak 6 kasa başkadır 7 ile 8 de benzerdir diyebilirim. Forumda ki bahsi geçen hatalar ya da problemlerin hiç birini yaşamadım şimdiye kadar. Özetle ben tavsiye ederim pişman olmazsınız. Şahsi görüşüm bu yönde.

Mk9 çıkana kadar Golf almazdım., 2017 'de yavaş yavaş hissettirmeden her sene malzemeden ufak ufak çalmaya başladırlar., tabii Seat/Skoda 'da aynı şeyi yaptılar., gelinen noktada Mk8 bana "neredeyse" eski kasa Leon kalitesinde gibi hissettiriyor.,

Elbette aracı gömmemek lazım hala segmentinde pek çok diğer markaların C segmenti araçlarından daha iyi bir araç olduğu biliyoruz ama kalitenin eskiye nazaran düştüğü de bir gerçek.,

Hiç Golf sahibi olmamış bir insan olsam bunları dert etmem gider alırdım,

Şuan malzeme işçiliği ve kalite anlamında Mk6 ve Mk7 kasanın dengi --> 8Y kasa yeni Audi A3 diyebiliriz., tabii ona da +200-250 bin fark isterler.,

8Y kasa yeni Audi A3 şuan C segmentinde en iyi araç bence.

Adımı yazdırdım renk vs seçimimi yaptım bekliyorum şuan
hadi hayırlı olsun hocam tahmini bekleme süresi vs hakkında bilgi verdiler mi opsiyon olarak neler seçtiniz ve fiyat ne olacak gibi ve renk ne acaba merakımı mazur görün konu araba olunca detayları seviyorum 😊

Geri
Üst Alt