5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Arkadaslar merhaba ben patrickten 6.5 inc lik uniteyi aldim trimleri soktum ama daha fazla yapamadim geri kalan islemleri istanbul anadolu yakasinda kime yaptirabilirim uygun fiyata :) yada yardimci olacak arkadas varsa yemek ismarlarim yada ucretini odemeye hazirim maksat muhabbet olsun :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba arkadaşlar bende Patrick'ten 5" olan ürünü sipariş verdim ancak aracımda Bluetooth mevcut sadece geri görüş kamerası için bu ürünü almaya karar verdim. 

şimdi sizlere sorum şu, aracımda bluetooth ve usb mevcut ben bu cihazı araca taktığımda bir sorun olur mu? yoksa kullanabileceğim usb 2 tanemi olacak?
Başta şunu söyliyim. bu cihaz, bluetooth olmayan araçlar için çok büyük bir nimet. Amma ben olsam senin durumunda hiç ellemezdim. senin teybin artıları daha çok.

1: Dil ingilizce olacak.

2: radyo isimleri olmayacak.

3: usb kabak gibi ortada görünecek.

4: elini yaklaştırınca devreye giren sensör olayı yok.

5: arç bilgileri ve think blue olan menü kayboluyor.

benim arabada bluetooth olsaydı sadece ekranı büyütüp dahada bişey aramazdım. sakın yanlış anlamayın bu benim fikrim tabii.

@sedobey hocam bu problemler 5 inc e mahkum olan benim icin inanin hic bir onem arz etmiyor ekranda en cok kullandigim kisim sd kart kismi idi, lazim olanda bluetooth tu onlarin ikisi ve daha guzel goruntusu benim icin yeterli sebepler

Arkadaslar merhaba ben patrickten 6.5 inc lik uniteyi aldim trimleri soktum ama daha fazla yapamadim geri kalan islemleri istanbul anadolu yakasinda kime yaptirabilirim uygun fiyata :) yada yardimci olacak arkadas varsa yemek ismarlarim yada ucretini odemeye hazirim maksat muhabbet olsun :)

mahsuru yoksa 6.5 olanın fiyatı nedir. kaça aldınız ?..

140 dolar a geldi 430 TL ye tekabul etti 3 gunde elime ulasti

@sedobey hocam bu problemler 5 inc e mahkum olan benim icin inanin hic bir onem arz etmiyor ekranda en cok kullandigim kisim sd kart kismi idi, lazim olanda bluetooth tu onlarin ikisi ve daha guzel goruntusu benim icin yeterli sebepler

bende bluetooth ve büyük ekran olmasına tav oldum. eski polo da bluetooth varken bu aracımda olmaması benim için çok büyük eksiklikti. ben çok çok memnunum. bluetooth olmayanlara kesinlikle tavsiye ederim. ama bluetooth olupta alan arkadaşlara ekran almalarını tavsiye ederim. 5 inch olan ekranı çıkarıp sadece 6.5 takılabiliyor diye biliyorum. 

Bluetooth olsa bunlara pekte gerek yok dediginiz gibi ama dogus mecbur birakiyor yapicak bisey yok

Bluetooth olsa bunlara pekte gerek yok dediginiz gibi ama dogus mecbur birakiyor yapicak bisey yok

ravendi arkadaşım. ben enderden aldım cihazı. olur ya problem çıkarır diye garantili olarak aldım ve yolum düşünce bütün kodlamaları kendisi ücretsiz olarak taktı. istersen kendisinden bi fiyat al derim. hatta kırklareli den sedat sizden almış diye selamda söyleyebilirsiniz. birde ona yaptırırsanın kendi teyibini çıkarmadan önce THİNK BLUU ekranının kodlarını alıp bir kenara yazsın. yenisini takınca da o kodlamayı uygulasın bakalım olacak mı. orada yaptırmaya karar verirsen telefonda görüşelim bi.

Yarin aramayi dusunuyorum zaten ender i bi fiyat alayim think blue olayini bilmiyodum ogrendigim iyi oldu ben baya biseyler soktum ama ekrani cikarmaya cesaret edemedim toplayamam diye o yuzden biraktim devam etmedim daginik sekilde duruyor su an otoparkta :)

arkadaşlar günaydın.

17'sinde sipariş verdiğim ürün 23'ünde elime ulaştı. bilginiz olsun diye yazmak istedim. içinden 2 tane kablo çıktı sanırım birisi radyo anten dönüştürücü , diğeri av kablosu.. henüz kamerayı almadım.. onu da bir sonraki ay alırım belki :)

istanbul anadolu yakasındayım.. montaj kodlama vb. konularda yardımcı olabilecek arkadaşlar özelden ulaşabilirse çok sevinirim.. tanışır kebap yeriz beraber :)  

Selam arkadaşlar kodlamalar bende oldu demiştim ama takipteyim.

Bu üst kısımda kırmızı ile işaretlediğim arka park sensörünü gösteren işaret yerinde alttaki ses ikonu var. @fcsrn hocam iyi bilir bunu açana kadar biraz uğraştı saolsun. 

@oryx hocam bu işaret nedir neyi aktif eder ?

Bu arada eren hocam benim araçta durduk yere park sensörü aktif oluyor otomatik. Önceki cihazda ops park sensörünü otomatik yada manuel kontrol eden bir seçenek vardı artık yok. Sistem arada otomatik devreye giriyor. Bununla ilgili bir kodlama mevcutmudur? 

DBkWmo.jpg

Arkadaşlar merhaba,

Hayırlısıyla ben de bir araç aldım 1.2 comfortline ışık ve sürüş paketli ama gidip teslim almadım daha. Merak ettiğim konu bendeki 5" ekranın mirrorlink, carplay gibi özellikleri destekleyip desteklemediği. Bir de Bu ekranın geri görüş kamerası takılmaya uygun olup olmadığı. Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Selam arkadaşlar kodlamalar bende oldu demiştim ama takipteyim.

Bu üst kısımda kırmızı ile işaretlediğim arka park sensörünü gösteren işaret yerinde alttaki ses ikonu var. @fcsrn hocam iyi bilir bunu açana kadar biraz uğraştı saolsun. 

@oryx hocam bu işaret nedir neyi aktif eder ?

Bu arada eren hocam benim araçta durduk yere park sensörü aktif oluyor otomatik. Önceki cihazda ops park sensörünü otomatik yada manuel kontrol eden bir seçenek vardı artık yok. Sistem arada otomatik devreye giriyor. Bununla ilgili bir kodlama mevcutmudur? 

Ekli dosyayı görüntüle 8130
Kırmızı işaretli yer geri vites kamerasının sembolü kodlanınca çıkar ops yada kameraya geçişi sağlar

Arkadaşlar merhaba,

Hayırlısıyla ben de bir araç aldım 1.2 comfortline ışık ve sürüş paketli ama gidip teslim almadım daha. Merak ettiğim konu bendeki 5" ekranın mirrorlink, carplay gibi özellikleri destekleyip desteklemediği. Bir de Bu ekranın geri görüş kamerası takılmaya uygun olup olmadığı. Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.
Hocam ne yazıkki araç ile gelen ekranın hicbir özelliği yok. Kamera da bağlanmaz.

Bu ekranı değiştirdikten sonra eski 5 inch ekranı elden çıkarabildiniz mi @yusuf hocam fiyatı ne kadar eder

Geri
Üst Alt