5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Merhaba arkadaşlar, bende cihazın aliexpress.com'dan 6.5" olanını almak istiyorum. Bir kaç sorum olacak, özellikle bu cihazı kullanan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Aracım comfortline üzerinde fabrika çıkışlı 5" composition colour, blutooth ve media in (usb ve aux ) eklentileri mevcut, bu sebepten direksiyonum da telefon tuşu ve sesli arama tuşları var.

1-); Örneğin telefon tuşuna bastığımda aracın yol bilgisayarında telefon menüsüne girip rehberden istediğim kişiyi arayabiliyorum. Bu cihazda direksiyonda bulunan telefon ve sesli arama düğmesi ve yol bilgisayarında telefon menüsü çalışıyor mu ?

2-); orta torpido bölmesinde bulunan usb girişi bu cihaza bağlanabilir mi ? Cihazın arkasında usb çıkışı var mı ?

3-) Cihazda mirrorlink sağlıklı çalışıyor mu ?

Ekli dosyayı görüntüle 7805

Ekli dosyayı görüntüle 7806
Hocam bence sizin boşuna masraf etmenize gerek yok.

Kamera taktiracak iseniz o ayrı.

Şu an pek memnuniyetsizliğim yok, tamamen mirrorlink ve ekranı büyütmek için istiyorum.

Öyle ama navigasyon, video oynatma vb. uygulamaları dahili olarak bulunduran cihazlar baya pahalı, aliexpressten 600-700 TL civarı dediğim cihaz var. Ama işte uyumluluk konusu kafamı kurcalıyor.

Hocam bence adamın hakkını yemiş olursunuz para geri alırsanız. Adam olduğunu da söylemedi sonuçta.
Sizinle hiç aynı fikirde olmadığım için açtım. Bir eksiği varsa adam gibi yazmalıydı. Sonucta mevcut radyonun yerine alıyosak fazlasını yazarken eksiğini gizlemenin de tek bir anlamı var. Zaten dispute haklı görülmezse bişey almam, görülürse de haklıyım demektir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

sesli arama ve mesaj denemesi . çok sağlıklı ve stabil çalışıyor. özellikle yolda mesaj yazmak çok kolay.

Ekli dosyayı görüntüle 7777
Hocam çok iyiymiş yahu :)  

Video için elinize sağlık, daha önce size de sormuş olabilirim ama benim için net olması açısından;

bende patrickten aynı ürünü aldım. montajı siz mi yaptınız? geri görüş kamerası aldınız mı? veya düşünüyor musunuz? car menüsündeki araç golf şeklinde mi? ürün hakkında biraz daha detay verirseniz sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, bende cihazın aliexpress.com'dan 6.5" olanını almak istiyorum. Bir kaç sorum olacak, özellikle bu cihazı kullanan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Aracım comfortline üzerinde fabrika çıkışlı 5" composition colour, blutooth ve media in (usb ve aux ) eklentileri mevcut, bu sebepten direksiyonum da telefon tuşu ve sesli arama tuşları var.

1-); Örneğin telefon tuşuna bastığımda aracın yol bilgisayarında telefon menüsüne girip rehberden istediğim kişiyi arayabiliyorum. Bu cihazda direksiyonda bulunan telefon ve sesli arama düğmesi ve yol bilgisayarında telefon menüsü çalışıyor mu ?

2-); orta torpido bölmesinde bulunan usb girişi bu cihaza bağlanabilir mi ? Cihazın arkasında usb çıkışı var mı ?

3-) Cihazda mirrorlink sağlıklı çalışıyor mu ?

Ekli dosyayı görüntüle 7805

Ekli dosyayı görüntüle 7806
ben şu anda 6.5 olanı kullanıyorum. ben ender elektronikten aldım. montajını kendim yaptım herşey gayet güzel. direksyondaki cevaplama tuşu çalışmadı ama ender elektronik  vag kablo ile kodlanınca çalışacağını söyledi. diğer voice tuşu çalışıyor tabi bu telefonun sesli arama sistemine bağlı oalarak çokta güzel çalışıyor. üsteki mesajlarda bir video ile gösterdim. cihazı takarken arkada herhangi bir giriş görmedim sizin usb ler çalışırmı bilemiyorum şayet teybin arkasına giren kocaman sokete bağlı ise çalışabiler benim 2015 torpidoda usb yok biraz da bu yüzden aldım ben. son olarak mirror link çalışıyor ama hiiiiç sağlıklı değil. ekran minimum diyor ve navigasyonu açmıyor buda sanırım telefon modeline göre değişiklik gösteriyor. ama ekran büyüklüğü ve bluetooth olması benim için büyük nimet.

Hocam çok iyiymiş yahu :)  

Video için elinize sağlık, daha önce size de sormuş olabilirim ama benim için net olması açısından;

bende patrickten aynı ürünü aldım. montajı siz mi yaptınız? geri görüş kamerası aldınız mı? veya düşünüyor musunuz? car menüsündeki araç golf şeklinde mi? ürün hakkında biraz daha detay verirseniz sevinirim.
montajı kendim yaptım sorun çıkmadı, kamera almadım düşünmüyorum, vede döşeme ile oynamak istemiyorum. car menüdeki araç evet golf ama ana menü dediğim kısımda arabanın büyük resmi çıkmıyor sadece yakıt ve yol durumu olan kısım var. bi resim ekleyerek te destekliyim.

20161113_163936.jpg

montajı kendim yaptım sorun çıkmadı, kamera almadım düşünmüyorum, vede döşeme ile oynamak istemiyorum. car menüdeki araç evet golf ama ana menü dediğim kısımda arabanın büyük resmi çıkmıyor sadece yakıt ve yol durumu olan kısım var. bi resim ekleyerek te destekliyim./monthly_2016_11/20161113_163936.thumb.jpg.5186a01d00cdb398261e84aa04374eb4.jpg
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Montaj kolay diyorsunuz yanı bende@fcsrn Eren hocamızın destekleri ile takacağımı düşünüyorum, kodlama için sanırım İstanbul'dasınız ender elektronik de mi yaptınız?

Son olarak vergiye takıldı mı ? Patrick kaç dolar yazmıştı?

Bu arada sesli komutu bilmiyordum, cidden güzel bir cihaz,

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

dediğim gibi ben ender elektronikten aldım cihazı çinden getirecek kadar sabırlı değilim beklemek istemedim. kodlama kısmına gelince sadece orjinal park sensörü olduğu için ender elektronik başka bir araca bağlayıp yaptı ama yinede bazı eksiklerim var. mesela mfa ekranı ingilizce oldu bu kodlama ile düzelebiliyormuş arkadaşlar zaten kullanıyor. yine o küçük ekrana telefon bilgileri geliyormu buda bende halen aktif değil. direksyondaki cevaplama tuşu çalışmadı (OK) tuşu ile de cevaplayamıyorum çağrıları ama bunların hepsi ve THİNK BLUE ekranı kodlama ile düzelecel inşallah. ben kırklareli'nde olduğum için ender elektroniğe gitmem biraz zaman alacak yada kendim kablo almak istiyorum kodlamalar için. kararsız kaldım.

dediğim gibi ben ender elektronikten aldım cihazı çinden getirecek kadar sabırlı değilim beklemek istemedim. kodlama kısmına gelince sadece orjinal park sensörü olduğu için ender elektronik başka bir araca bağlayıp yaptı ama yinede bazı eksiklerim var. mesela mfa ekranı ingilizce oldu bu kodlama ile düzelebiliyormuş arkadaşlar zaten kullanıyor. yine o küçük ekrana telefon bilgileri geliyormu buda bende halen aktif değil. direksyondaki cevaplama tuşu çalışmadı (OK) tuşu ile de cevaplayamıyorum çağrıları ama bunların hepsi ve THİNK BLUE ekranı kodlama ile düzelecel inşallah. ben kırklareli'nde olduğum için ender elektroniğe gitmem biraz zaman alacak yada kendim kablo almak istiyorum kodlamalar için. kararsız kaldım.
Hocam ender elektronik yerine avrupa yakasında bana ya da avcılar da @EMRAH ATTS hocamıza uğrayabilirsiniz.

Hocam ender elektronik yerine avrupa yakasında bana ya da avcılar da @EMRAH ATTS hocamıza uğrayabilirsiniz.
Tamam inşallah yolum düşerse rahatsız ederim. biraz önce 12.12. kablo ile denedim, arabanın bilgilerine ulaşıyorum ama mesela dili türkçe yapmak istediğimde ingilizce (bu versiyon ile bu değişikliği yapamazsınız) gibilerden bir uyarı veriyor. kablo bozuk sanıyordum ama gayet güzel çalışıyor bunuda anlamış oldum.

6,5 ekranım elime ulaştı 4 günde akşam Eren'in desteği ile takmayı düşünüyorum [emoji41]@fcsrn

0b9057f28d8cbd27b0233926993e01c7.jpg
5d8f5b8f0ed226ca46d64c4f6e150d40.jpg
61a1e24829d5a311e2d3b32b6f39761c.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt