5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

@fcsrnHocam leaving/coming için verdiğiniz bütün kodları kontrol ettim, hepsi bende açık , bende tekrar kapatıp açtım fakat ekrana gelmedi. Galiba bu media ekranı desteklemiyor. Yardımınız için teşekkür ederim. 

@yusufHocam kış lastiği hız uyarısını kapattım, dediğiniz gibi 17 adaptasyon üzerinden speed yazarak ayarı buldum ve kapattım. Yardımınız için teşekkür ederim hocam.

Selamlar arkadaşlar. Bugün bende Şiparişi verdim ali expressten. bir haftaya gelir kısmetse.

Tecrübesi olanlardan VacCom kaplo linki alabilirmiyim? yakın zamanda satın alınmış, denenmiş olsun.  Süpriz Yaşamayalım.

Selamlar arkadaşlar. Bugün bende Şiparişi verdim ali expressten. bir haftaya gelir kısmetse.

Tecrübesi olanlardan VacCom kaplo linki alabilirmiyim? yakın zamanda satın alınmış, denenmiş olsun.  Süpriz Yaşamayalım.
http://tr.aliexpress.com/item/VAG-COM-15-7-0-VAGCOM-15-7-VCD-HEX-CAN-USB-Aray-z-VAG-15/32675124773.html?btsid=96735a04-4257-43d1-be9e-9c1a5f98602f&ws_ab_test=searchweb201556_7%2Csearchweb201602_2_10017_10021_507_10022_10020_10009_10008_10018_10019_101%2Csearchweb201603_3&spm=2114.010208.3.73.hT4zSC

Bu iyi gibi duruyor. @yusuf ve @MSE Hocalarımız bu işin üstadları, bir baksınlar yanlış bir şey var mı. :)  

@yusuf hocam böyle bir kamera var ama montajında bir sıkıntı yasarmiyiz + - kablolar nerden alınabilir fiyatı çok uygun değil mi

Auto Parktronic HD Car Rear Camera Car Backup Reverse Camera Rear View Camera Wide Angle Parking Camera
http://s.aliexpress.com/umq6Zr6V
(from AliExpress Android)

@Feyzal59 bunun için tamponda delik açmak gerekir o da hiç hoş olmaz. Plaka lambası yerine geçenler daha iyi bu konuda.

b3d78885c8bfcdc4322f86b521d65224.jpg

Malzeme geldi. Hayırlısıyla takalım bakalım

Bu üründen bende taktım aracıma ama Bluetooth ile arama gelince rehberim de olan bazı kişilerin ismi görünüyor bazılarının ki görünmüyor birde hızlı aramaya kayıt ettiğim kişiler her defasında sıfırlanıyor kullanan arkadaşlar bu sorun ile karşılaştılar mı ? veya Nasıl bir çözüm önerirsiniz

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

186c73c50e4289163daec33db74aba80.jpg

Montajı yaptım arkadaşlar. Görünüm, ses, ve bluetooth cok iyi.

Kaplomu bekliyorum. Gelinca birkaç kotlamayla daha iyi olck inşallah.

Bu üründen bende taktım aracıma ama Bluetooth ile arama gelince rehberim de olan bazı kişilerin ismi görünüyor bazılarının ki görünmüyor birde hızlı aramaya kayıt ettiğim kişiler her defasında sıfırlanıyor kullanan arkadaşlar bu sorun ile karşılaştılar mı ? veya Nasıl bir çözüm önerirsiniz

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Necati hocam başta karşılaştım bu sorun ile. Sonra ayarlardan kayıtlı diğer cihazları sildim. Bir tek benim cihazı bıraktım. Favori kişiler ekledim. Bir daha da kaybolmadılar.

Necati hocam başta karşılaştım bu sorun ile. Sonra ayarlardan kayıtlı diğer cihazları sildim. Bir tek benim cihazı bıraktım. Favori kişiler ekledim. Bir daha da kaybolmadılar.
Teşekkür ederim Yusuf hocam. Bendede tek cihaz kayıtlı bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak. Bir de ben ıphone 6 kullanıyorum, dedim ya arama gelince  rehberdeki kayıtlı kişilerden bazılarının isimleri görünmüyor. Bu gün bir şey dikkatimi çekti bir arkadaş telefon numaramı istedi ve beni çaldırıp kapattı  bende son aramalardan cevapsız çağrı üzerinden numarayı kayıt ettim, teyp le uğraşırken fark ettim ki arkadaşın ismi bluetooth aramada  çıkıyor ama normal kayıt edersem bluetooth çıkmıyor 

Merhabalar öncelikle konumun yeri buradı olmayabilir affola 2011 golf 1.6 tdi comf.dsg aracıma orjinal ops ön arka sensör alma arefesindeyim aliexpress ten sipariş geçmeyi düşünüyorum istanbuldayım ürünüm gelince montaj ve kodlama da bana yardımcı olabilecek forumdaşlar var mı acaba istanbulda ürün ve montaja kodlama dahil 1600 ₺ fiyat aldım acıkcası cok fahiş bir rakam gibi geldi bana 200 dolara var aliexp te birsürü ürün

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhabalar öncelikle konumun yeri buradı olmayabilir affola 2011 golf 1.6 tdi comf.dsg aracıma orjinal ops ön arka sensör alma arefesindeyim aliexpress ten sipariş geçmeyi düşünüyorum istanbuldayım ürünüm gelince montaj ve kodlama da bana yardımcı olabilecek forumdaşlar var mı acaba istanbulda ürün ve montaja kodlama dahil 1600 ₺ fiyat aldım acıkcası cok fahiş bir rakam gibi geldi bana 200 dolara var aliexp te birsürü ürün

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bizden montaj yapabilecek kimse yok gibi. Apo usta montaj konusunda yardımcı olur. Fiyat ne der bilmiyorum.

Geri
Üst Alt