5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Hocam zaten normal fiyatı 40 idi, 11.11 ayağına fiyatı şişirmiş indi gibi gösteriyor
emoji848.png
Çinlilerde biraz çakallık seziyorum.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Patrickte hep 80 dolardı, arada 40 ya da 60 dolara indiriyordu.

Yanlışım oldu ise kusura bakmayın üstadım,@fcsrn diğer satıcıda 40 dı demek ki, Yusuf hocam link atmıştı bana.

Yanlışım oldu ise kusura bakmayın üstadım,@fcsrn diğer satıcıda 40 dı demek ki, Yusuf hocam link atmıştı bana.

Patric iyi satıcı eren haklı bu konuda. Yolladığı kargo 1 haftaya geliyor. Eren ondan almadığına bin pişman :)

Patric'in yorumlarında 72 saat sonra ürünü teslim aldığını söyleyen Türk arkadaş var. Daha ne olsun :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusuf@fcsrn ben 11.11 de kargo ile 160 dolara gelen 6,5 inç i patrick ten almayı düşünüyorum ama vergiye takılmasın diye 70 dolar civarında yaz desem nasıl olur? Sıkıntı olur mu ?

arkadaşlar benim cihaz geldi taktım ve gayet güzel cihaz. Spotify çalma listelerimi göremiyorum ve spotify da çalan şarkıyı ileri alamıyorum desteklemiyor gibi bişey diyor. sizde durum nasıldır. direksiyondaki gelen aramayı cevaplama tuşu çalışmıyor şu an kodlama mı gerekiyor onada? yol bilgisayarı ingilizce oldu birde

arkadaşlar benim cihaz geldi taktım ve gayet güzel cihaz. Spotify çalma listelerimi göremiyorum ve spotify da çalan şarkıyı ileri alamıyorum desteklemiyor gibi bişey diyor. sizde durum nasıldır. direksiyondaki gelen aramayı cevaplama tuşu çalışmıyor şu an kodlama mı gerekiyor onada? yol bilgisayarı ingilizce oldu birde
Direksiyon cevaplama tuşu kodlama ile çözülecek. Yol bilgisayarı da kodlama ile çözülür. Apple music de bu sorunlar yok. Spotify ile alakalı bu sorunlar ;)

merhaba arkadaşlar, bu 11 kasım indirimlerinde bende radyoyu sipariş edeceğim ancak bir sorum var, daha önce bu soruya cevap verildiyse göremedim kusura bakmayın.

Radyonun sökülmesinin videolarına bakıyordum ancak sökmek için bir aparat takıyorlar üste 2 alta 2 olmak üzere 4 adet. Cihazı sipariş ederken onuda mı sipariş ettiniz yoksa yerine alternatif bir çözüm mü kullandınız.

Şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar, bu 11 kasım indirimlerinde bende radyoyu sipariş edeceğim ancak bir sorum var, daha önce bu soruya cevap verildiyse göremedim kusura bakmayın.

Radyonun sökülmesinin videolarına bakıyordum ancak sökmek için bir aparat takıyorlar üste 2 alta 2 olmak üzere 4 adet. Cihazı sipariş ederken onuda mı sipariş ettiniz yoksa yerine alternatif bir çözüm mü kullandınız.

Şimdiden teşekkürler
Ben o sökme aparatları olmadığı için piano blackleri söküp teypciye gidip ona söktürmüştüm ama bayanların kullandığı törpü de olabilir düşüncesindeyim. 

Patric iyi satıcı eren haklı bu konuda. Yolladığı kargo 1 haftaya geliyor. Eren ondan almadığına bin pişman :)
Lisa danda alabilirsiniz. Oda iyi satıcı, tercih sizin arkadaşlar. 4 günde takılmadan sıkıntısız aldım ürünü. İlgili biri. Fiyatlara bakıp uygun olandan alın. Pazarlık sünnettir. Ben kabloyu bedavaya aldım kızdan :)  10$ kar da kardır.

Arkadaşlar en sonunda geri görüş kamerasını taktırdım, fakat Patrick'in gönderdiği kamera içime sinmediği için vw ambleminin içinden çıkan orjinal kamerayı Ender'de taktırdım.

İş yoğunluğumdan dolayı ,cep telefonuyla otoparkta çektiğimden görüntü biraz kötü çıktı , müsait bir zaman da  kameranın logo içinden çıkışı dahil  video paylaşacağım.

Ekli dosyayı görüntüle 7269

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt