Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Teşekkür ederim hoşbuldum. Sipariş öncesi hemen hemen hergün donanım detayları değişiyor kafamda.

Kısaca 1.2 Comfortline Manuel

1 Saf Beyaz, içi kum beji

2 Sürüş Konfor Paketi

3 Işık Görüş Paketi. İlk 3 madde olmazsa olmazım.

Bunlara ilave olarak golfün en karakteristik özelliği olan U led Bixenon farları istiyorum.

Bunlarla bayi indirimli fiyat 69500 TL oluyor.

Dijon jantı eklemek istiyorum ama kararsızım. 17" 225 yanak yakıt tüketimini arttırır mı?

Şuanki aracımın 205 55 16 kışlık lastikleri var. Onları da kullanabilmek istiyorum. Çünkü araç satışında yanında versem pek değer bulmuyor gibi. Çıkma uygun fiyata 16" Dover jant bulur muyum bilemiyorum.

Dijonu da alırsam düz 70.000TL olacak şuanki fiyata göre. Limitim de aşağı yukarı bu kadar.

Sizlerin de yorumlarını almak isterim.

@evren81 dijon aramaktansa Dover aramak daha iyi :) dijon piyasa değeri 3 civarı iken Dover lastiksiz 700 civarı mümkün. 

@evren81

Değerli Hocam , 

Ekstra donanım olarak elektrikli katlanır yan aynaları da eklemenizi öneririm. 

Açıkçası Dover lar daha çok hoşuma gidiyor.  Özellikle yavaş yavaş hareket ederken Kolların hareketi aracın uçuyor gibi görünmesini sağlıyor. 

Eğer dijon sevdanız varsa ne söylesek boş olacağı için dijon fabrikasyon olarak daha ucuza gelir. Dover dışarıdan lastikleriyle 1000 1200 liraya mal olurken dijon 2000 liranın altında olmayacaktır ve Dover kadar kolay bulunmaz.

Hayırlı olsun. 

@magicemre hocam hakıkaten tüm yeni katılan dostlarımızı kopya çekmişsiniz 

bakın @MehmetErturk hocamızda yakın zamanda katıldı aramıza not alın :D

Geri
Üst Alt