Ben Kimim? / Tanışma Konusu

zambor007 dedi:
Herkese merhabalar foruma  golf'le alakalı adaptif şasiyi aratınca denk geldim ,site genel olarak hoşuma gitti ve bende bir golf hayranı olarak siteye üye olmaya karar verdim.

Aranıza antalyadan katılıyorum kullandığım araç çok uzak değil aynı ailenin ufak evladı polo tdi :D bundan sonra bir golf almayı düşünüyorum bu yüzden araştırma içindeyim.

herkese iyi forumlar
Aramıza hoş geldiniz hocam. Golftutkusu'na sahip olmak için araca ihtiyaç yok ;)

Uygar dedi:
@umut Hocam hoşbulduk.

ben 37 yaşındayım boy 1,90 kilo116 aslında hangi araca binsem dar geliyor  8|   3 aydır bakınıyorum dediğiniz gibi hayırlısı inşallah..
Hocam olurda golf alırsanız kesinlikle anahtarsız giriş çalıştırma alın. Boy uzun olunca anahtar rahatsız ediyor. ;)

Hoşgeldiniz Keyifli forumlar dilerim. Umarım istediğiniz aracı bulabilirsiniz :)

@yusuf  eyvallah hocam test sürüşünde dikkat ederim :'(

@@CMasteR teşekkürler hocam 

zambor007 dedi:
Herkese merhabalar foruma  golf'le alakalı adaptif şasiyi aratınca denk geldim ,site genel olarak hoşuma gitti ve bende bir golf hayranı olarak siteye üye olmaya karar verdim.

Aranıza antalyadan katılıyorum kullandığım araç çok uzak değil aynı ailenin ufak evladı polo tdi :D bundan sonra bir golf almayı düşünüyorum bu yüzden araştırma içindeyim.

herkese iyi forumlar
Değerli Hocam;

Aramıza hoş geldiniz.

silvershadow dedi:

herkese iyi forumlar
Değerli Hocam;

Aramıza hoş geldiniz.
Hosbulduk

@kabilereisi @onur @erkanz (adaş :) ) @umut. Hoşbuldum arkadaşlar abiler kardeşler :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhabalar ben antalya'dan umut81 hepinize sevgi ve saygılarımı yolluyorum.Golf almaya niyetlendim internette golfle ilgili birkaç site vardı ama golftutkusu nun en isabetli olduğu kanısına vardım ve birkaç incelemeden sonra yanılmadığımı anladım Siz değerli golf tutkunu arkadaşlarımdan yararlı bilgiler öğrenecek olmaktan ve aranızda olmaktan son derece mutlu olduğumu belirtmek istiyorum Sevgi ve saygılarımla....

Geri
Üst Alt