Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Uygar dedi:
Arkadaşlar forumu uzun süredir takip ediyorum. İstanbul avrupa yakasından Uygar Yılmaz 2009 opel combo 1.3cdti city plus sahibiyim. Aracımla ilgili en ufak bi sıkıntı yaşamadım. Model değişikliği ve daha kaliteli bi araç istediğim için seçim aşamasındayım, bakmadığım c sınıf araç kalmadı diyebilirim, astra, golf mk 7 ve octavia arasında  tercih aşamasındayım. Aracımı sattıktan sonra olay netleşecek, hayırlısı bakalım. Teşekkürler iyi forumlar.
Astra yeni kasaya geçiyor neler olacak biraz muamma. Octavia test sürüşünde ben beğenmedim.

Astrada tasarım, Golf de kalite, octavia'da genişlik var. Siz hangisini arıyorsunuz? ;)

Sizin yapacağınız en güzel şey bu araçlar ile test sürüşüne çıkmanız.

octavia denedim hocam pek haz alamadım, astra j biladerde var araç yola oturuyor güven veriyor ama motor zayıf 1.3 cdti. Golf test sürüşü için biladerle gideceğiz işi müsait olunca inşallah.

Uygar dedi:
Arkadaşlar forumu uzun süredir takip ediyorum. İstanbul avrupa yakasından Uygar Yılmaz 2009 opel combo 1.3cdti city plus sahibiyim. Aracımla ilgili en ufak bi sıkıntı yaşamadım. Model değişikliği ve daha kaliteli bi araç istediğim için seçim aşamasındayım, bakmadığım c sınıf araç kalmadı diyebilirim, astra, golf mk 7 ve octavia arasında  tercih aşamasındayım. Aracımı sattıktan sonra olay netleşecek, hayırlısı bakalım. Teşekkürler iyi forumlar.
Değerli Hocam;

Kararınız hayırlı olur dilerim.

Aramıza hoş geldiniz.

@erkanze Hocam hoş geldiniz. Sanırım hem adaş, hem de soyaddaşız :)

Sent from my iPad using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese merhabalar foruma  golf'le alakalı adaptif şasiyi aratınca denk geldim ,site genel olarak hoşuma gitti ve bende bir golf hayranı olarak siteye üye olmaya karar verdim.

Aranıza antalyadan katılıyorum kullandığım araç çok uzak değil aynı ailenin ufak evladı polo tdi :D bundan sonra bir golf almayı düşünüyorum bu yüzden araştırma içindeyim.

herkese iyi forumlar

@Uygar  Hoş geldiniz...

Biraz zevkler ve renkler diyeceğim,sonuçta hepsi de belli bir standartta araçlar.Golf,segmentinde kalite,ergonomi,tsi motorun üstün performans-az yakıt avantajlarına sahip...Ne bileyim boyum 1.85 alfa romeo giulietta nın arka koltuğunda kafam yukarı değiyor,güncel megane da değmese de cama yakın oturamıyorum dizayndan veya yeni bmw 1 serisinin yan yolcu tarafına dizlerim sığmadı komik dar,bunlar direk arabadan soğutuyor beni,Golf GTI veya R da bile gayet tatminkar bir oturum alanı var,dıştan küçük görünse de içi gayet rahat...

Daha önce astra classic 2 ve 3 sıfır aldım 3'ten çok memnundum.98 vectra GT ve 96 vectra gls kullandım,memnun muydum evet ama golf te bir başka yahu....Hayırlısı neyse o olsun diyerek lafımı bitiriyorum...

@umut Hocam hoşbulduk.

ben 37 yaşındayım boy 1,90 kilo116 aslında hangi araca binsem dar geliyor  8|   3 aydır bakınıyorum dediğiniz gibi hayırlısı inşallah..

Bir antalya daha :) Hoş geldiniz hocam. Neresindensiniz antalyanın?

zambor007 dedi:
Herkese merhabalar foruma  golf'le alakalı adaptif şasiyi aratınca denk geldim ,site genel olarak hoşuma gitti ve bende bir golf hayranı olarak siteye üye olmaya karar verdim.

Aranıza antalyadan katılıyorum kullandığım araç çok uzak değil aynı ailenin ufak evladı polo tdi :D bundan sonra bir golf almayı düşünüyorum bu yüzden araştırma içindeyim.

herkese iyi forumlar

Geri
Üst Alt