Jump to content

Seat Leon FR ACT DSG

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba yine golf hayranı olarak seat leon araç almak durumunda kaldım güzel denk geldi çünkü :) All star donanım 1.2 tsi'a o kadar para vermeye ve imkanımız olmadığı için aslında yanaşmadık araba bakarken şansa bu araç denk geldi 2015 model 12 k. kilometre'de beyaz renk'te ve opsiyonları şu şekilde 18 jant , 6.5 ekran , seat sound ve f1 kulakçık olunca benim tabirimle TR paketi :D kaçırmadık geçtiğimiz hafta almış bulunduk fotoğrafları paylaşayım şimdilik bir kaç bir şey yakıt ve yaptıklarım ve yapacaklarımla ilgili paylaşım yapmaya devam ederim keyifli forumlar :)

pzN4ka.jpg

kB8rpD.jpg

8ZLn57.jpg

D25Xmv.jpg

YkEPpZ.jpg

Çok eksik olsakta bir kısım seat'çı olarak geçen akşam buluştuk normal'de üç beyaz üç kırmızıyız :)

a3NqpQ.jpg

NA2VNX.jpg

Şimdiye kadar spor pedal takımı , torpido lambası hariç her yer led o yüzden torpido lambasını led olanla değiştirdim ve geri vites lambasını led olanla değiştirdim. Bundan sonra boya koruma işlemleri var onun için de yıldıray abimin müsait olduğu zamanı bekliyorum maşAllah'ı esirgemezseniz sevinirim

Yapılacaklar : Boya koruma ( polisaj işlemleri ) Retrofit arka ayak aydınlatma aldık montajı kaldı , golf gibi torpido , kapı içleri vs süet kaplamak muhtemelen başka bir şey yapmam :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Arkadaşlar merhaba yine golf hayranı olarak seat leon araç almak durumunda kaldım güzel denk geldi çünkü All star donanım 1.2 tsi'a o kadar para vermeye ve imkanımız olmadığı için aslında yanaşmadık araba bakarken şansa bu araç denk geldi 2015 model 12 k. kilometre'de beyaz renk'te ve opsiyonları şu şekilde 18 jant , 6.5 ekran , seat sound ve f1 kulakçık olunca benim tabirimle TR paketi kaçırmadık geçtiğimiz hafta almış bulunduk fotoğrafları paylaşayım şimdilik bir kaç bir şey yakıt ve yaptıklarım ve yapacaklarımla ilgili paylaşım yapmaya devam ederim keyifli forumlar

pzN4ka.jpg

kB8rpD.jpg

8ZLn57.jpg

D25Xmv.jpg

YkEPpZ.jpg

Çok eksik olsakta bir kısım seat'çı olarak geçen akşam buluştuk normal'de üç beyaz üç kırmızıyız

a3NqpQ.jpg

NA2VNX.jpg

Şimdiye kadar spor pedal takımı , torpido lambası hariç her yer led o yüzden torpido lambasını led olanla değiştirdim ve geri vites lambasını led olanla değiştirdim. Bundan sonra boya koruma işlemleri var onun için de yıldıray abimin müsait olduğu zamanı bekliyorum maşAllah'ı esirgemezseniz sevinirim

Yapılacaklar : Boya koruma ( polisaj işlemleri ) Retrofit arka ayak aydınlatma aldık montajı kaldı , golf gibi torpido , kapı içleri vs süet kaplamak muhtemelen başka bir şey yapmam

Maaşallah hocam güle güle kullanın.Araç mükemmel.Led paket dsg daha ne olsun.zaten genç LEON da yok yok.tekrardan hayırlı olsun.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Orhan Hoca yazdı:

Hayırlı olsun gayet şık. :'(

sadece el freni otomatik olaydı iyiydi. bulunduğu alana da sürgülü kapaklı eşya gözü gayet güzel giderdi. bunu neden böyle yapmıyorlar anlamadım.

@Gökhan Bilgin

Abi ilk gelen 2013 leon'larda far yıkama orta kapaklı göz ve yolcu koltuğu altında çekmece vardı ama artık opsiyon olarak bile alamıyorsunuz orta kapaklı gözü iptal etme sebepleri ses yapıyormuş dediklerine göre bilmiyorum artık nedir ne değildir. Sertliği dışında yakıt vs çok memnunum benim gibi golf alamayanlar için aklında soru işareti kalan fr için her türlü yardımcı olurum :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Maaşallah hocam güle güle kullanın.Araç mükemmel.Led paket dsg daha ne olsun.zaten genç LEON da yok yok.tekrardan hayırlı olsun.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

Sağol abi teşekkür ederim :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
@Gökhan Bilgin hayırlı olsun güle güle binin. Leon fiyat performans aracı benim gözümde. Kimseye fr aldığı için yanlış yaptın diyemem i30 megane ceed falan alsa derdim ama.

Sağol abi teşekkür ederim :) dsg olsun dolu olsun dedik böyle bir fırsat çıkınca kaçırmak istemedim açıkçası :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Hocam hayırlı olsun , donanımlar ile şahane aracınız, 18" jantlar çok yakışmış, güle güle kullanın zaten leon golfün kardeşi.

Teşekkür ederim kesinlikle bu araba 18 jant ile alınmalı arkadaşımda var 17'li benimde daha önce manuel 140'lık olan aracım 17 janttı çok fark var çok kaliteli duruyor araba :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Teşekkür ederim kesinlikle bu araba 18 jant ile alınmalı arkadaşımda var 17'li benimde daha önce manuel 140'lık olan aracım 17 janttı çok fark var çok kaliteli duruyor araba

Peki 18 ile aracın süspansiyon sertliği nasıl, konfor düşüşü çok hissediliri mi? Ve bununla beraber çok daha iyi olan yol tutuş hissi nasıl?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, enpisagor yazdı:

Peki 18 ile aracın süspansiyon sertliği nasıl, konfor düşüşü çok hissediliri mi? Ve bununla beraber çok daha iyi olan yol tutuş hissi nasıl?

18 ile fark olmuyor çünkü fr'lar zaten spor süspansiyon ile geliyor 17 ve 18 iki jantıda kullandım biliyorum o yüzden sertlik olarak bir fark yok jantlar arasında ama sertlik olarak araba kütük gibi her şeyi hissediyorsunuz ailesinde küçük çocuğu vs olanlar için kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir araç. Yol tutuş olarak şöyle söyleyeyim net araba yol tutmuyor sürekli patinaja kalıyor kafadan kopuyor arkası ayrı kopuyor

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Seat forumu olarak her cuma sabit olan buluşmamızdaydık dün gece yine ( SCT ) kafede buluşup çay kahve yaptıktan sonra kendin pişir kendin ye mantığında ki vatan oto yıkama self servis'e gidip araba yıkadık bunlar da fotoğraflar :)

E8AJkD.jpg

D25Jpy.jpg

Mk2 eski aracım yan yana fotoğrafları olsun istedim insanın tanıdığına araba satması çok güzel bir şeymiş sürekli gözümün önünde ve aynı temizlikte kalıyor çok şükür :)

m6NLm2.jpg

Bu arada yazmayı unutmuşum logo kamera yapacağız kısmetse wireless olarak daha önce plakalığa olacak şekilde çok kamera montajı yaptım ama logo içine koymayı düşünüyorum şimdi ilerleyen zamanlarda paylaşırım olumlu olumsuz :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

18 ile fark olmuyor çünkü fr'lar zaten spor süspansiyon ile geliyor 17 ve 18 iki jantıda kullandım biliyorum o yüzden sertlik olarak bir fark yok jantlar arasında ama sertlik olarak araba kütük gibi her şeyi hissediyorsunuz ailesinde küçük çocuğu vs olanlar için kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir araç. Yol tutuş olarak şöyle söyleyeyim net araba yol tutmuyor sürekli patinaja kalıyor kafadan kopuyor arkası ayrı kopuyor

Cevap için teşekkür ederim, kafadan kopmalar motorun kuvvetli yapısından, fr da spor süspansiyon olduğunu biliyordum 15 mm de daha alçak, ama yanak ve lastik kaynaklı ekstra bir sertlik var mı diye sordum. Aynı ise 18 tercihi çok yerinde olmuş, Leon dış tasarım olarak Golf'ten daha yırtıcı :) ama iç tasarım da biraz geri ne yazık ki.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...