Seat Leon FR ACT DSG

Hocam güle güle kullanın tüm sevdiklerinizle güzel güzel gezmeniz dileğiyle Maşallah 

Çarşamba günü aracımı İstanbul'a sattım gerçekten şunu bir kez daha görmüş oldum vag grubuna çok felaket bir talep var hele doluysa aracınız anında satılıyor 75'e aldığım aracımı ilana koyduktan bir hafta sonra 79'a sattım benim gibi dolu golf'e gücü yetmeyenlere güzel bir alternatif fr ama dostça bir uyarı yapayım trim sesleriyle ilgili takıntınız varsa uzak durun fr'dan [emoji3]Sent from my iPhone using Tapatalk
Alana da satana da hayırlı olsun Gökhan. Şimdi ne almayı düşünüyorsunuz [emoji4]

Alana da satana da hayırlı olsun Gökhan. Şimdi ne almayı düşünüyorsunuz [emoji4]
Kısmet hiç hesapta olmayan arabalar denk geliyor bazen yine öyle bir şey bekliyorum ama geçici bir şeylerde alabiliriz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Gökhan Bilgin Hocam hayırlı olsun alana da satana da. 

Maşallah araç çok yakışıklı.

Allah kaza bela vermesin. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
En azından keşke leon alsaydım dememişiniz almış binmişiniz kasa olarak çok beğendiğim bir araç alanada satanada hayırlı olsun.

@burakca

Sırasıyla üç tane fr bindim iki tane daha almak üzereyim birini eylül'de alıyorum kısmetse diğerini ocak'ta :)

Mk2 leon hele ki bi xenon sunroof ve fr paketiyle daha şık duruyor bana göre.Daha karakteristik bir araç sizinkinin de maşallahı varmış.

Mk2 leon hele ki bi xenon sunroof ve fr paketiyle daha şık duruyor bana göre.Daha karakteristik bir araç sizinkinin de maşallahı varmış.
En beğendiğim araç mk2'ydi benimde 19'binde sattım bu sene martta arkadaşıma severek kullanıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt