2016 Golf 1.4 TSI ACT BMT 150 PS DSG Highline

Normal u- led opsiyonu ile uzun far asistanı modül uyumu olmadığı için çalışmıyor. Uygun modüle sahip uled opsiyonu ile alınmalı. Zaten bu donanım ile ön cam diğer araçlardan farklı olur. Işık sensörü önünde ekstra bir kamera daha geliyor. Park asistanı gereksiz vakit kaybı bence. Eşiniz bu haliyle rahatça park edecektir. Geri görüş kamerası yeterli gelecektir.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir konuda takıldım, yardımınıza ihtiyacım var. Konu şöyle ;

Bi-Xenon Farlar ve LED gündüz sürüş farlarını alınca, Basic Ön Farlar fiyattan düşülüyor. Fiyattan düşülen rakam 999,00 TL'midir, yoksa KDV+ÖTV dahil olan 1.700 TL'mi ?

@maniax

Murat hocam ;

WYP - Sürüş Konfor Paketi // Hız Sabitleyici ve ön-arka park mesafe sensörü = 980 TL  ( KDV+ÖTV Dahil Fiyat = 1.680 TL )

WDB - Paralel Park Asistanı // Park Assist = 1.180 TL ( KDV+ÖTV Dahil Fiyat = 2.020 TL )

Park Assisti aldığım zaman bana maliyeti 340 TL'yi geliyor o zaman.. Doğrumu hesaplıyorum, yanlış yapmıyorum umarım Opsiyon Donanım seçiminde ?
3300₺ den 1700₺ dusuluyor ve size maliyeti 1600₺ civarı oluyor 

Bir konuda takıldım, yardımınıza ihtiyacım var. Konu şöyle ;

Bi-Xenon Farlar ve LED gündüz sürüş farlarını alınca, Basic Ön Farlar fiyattan düşülüyor. Fiyattan düşülen rakam 999,00 TL'midir, yoksa KDV+ÖTV dahil olan 1.700 TL'mi ?
düşülecek tutar 960 + vergi = 1642 TL'dir Metehan hocam,

eklenecek tutar da 1940 + vergi = 3319 TL

@magic

Teşekkür ederim. İnce hesapların içine girdim. Ne yaptıysam 105.000 TL'nin altına indiremiyorum @magic  hocam. Oda olsun buda olsun derken, en son Sunroof'u opsiyon donanım listesine koydum, +2 garantide olsun derken,bütçeyi aşıyorum. Kara kara düşünür oldum. Umarım Nisanın son haftasına kadar bi çare bulurum. Beni ancak % 8 indirim, parayı bankaya koyup vadeli hesap açıp parayı değerlendirme, sonra 1-2 ayda ( aracı bekleyeceğim bu süre zarfı içinde zaten ) ek iş yapsam toparlarım herhalde :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Özellikle Doğuşu arayarak 1.4 ACT BMT 150ps'lik Test aracı istediğimi söyledim, aradan 10 gün geçti henüz döndüler. Malesef Türkiye sınırları içinde böyle bir Test aracı olmadığını geleceğinide zannetmediklerini söylüyorlar. Entresan.

1.4 TSI ACT BMT 150 PS DSG Highline araçta standart olarak 17" Dijon Alüminyum Alaşım Jant geliyor. Peki ben 17" Madrid Alüminyum Alaşım Jant alsam aradaki farkımı ödeyeceğim. Yoksa Madrid'in fiyatı olan 685,00 TL +ÖTV/KDV'yimi ödemek zorundayım.

1.4 TSI ACT BMT 150 PS DSG Highline araçta standart olarak 17" Dijon Alüminyum Alaşım Jant geliyor. Peki ben 17" Madrid Alüminyum Alaşım Jant alsam aradaki farkımı ödeyeceğim. Yoksa Madrid'in fiyatı olan 685,00 TL +ÖTV/KDV'yimi ödemek zorundayım.
Aradaki farkı ödeyeceksiniz. (685-333)*1.71 =602 TL ödeyeceksiniz.

Bu arada bence adaptif şasiyi iptal edebilirsiniz. Yerine sadece sürüş profili seçimi alabilirsiniz. Adaptif şasi çok sportif kullanımlar için önerilen bir donanım ve genelde Golf GTI, GTD, R gibi standart olarak spor süspansiyonlarla gelen modellerde sürüşü bir miktar yumuşatmak için tercih ediliyor.

Özellikle Doğuşu arayarak 1.4 ACT BMT 150ps'lik Test aracı istediğimi söyledim, aradan 10 gün geçti henüz döndüler. Malesef Türkiye sınırları içinde böyle bir Test aracı olmadığını geleceğinide zannetmediklerini söylüyorlar. Entresan.
Doğuş hep böyle degilmi?

Banada test araci onermemislerdi.

Halbuki baska markalara gittigimde mutlaka test ettirdiler araclarini.

Bu surecte hyundai,peugeot gibi markalarda arastirmalar yaptinizmi?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Srkn

Hocam 1.4 150ps'lik araca talepmi yok acaba Test aracını getirtmiyorlar Türkiye'ye. Bu aracı satıyorsan en azından 1 tane bulundur öyle değilmi. Hyundai Tucson'a ondan sonra i30'a bakmıştım. Tucson çok fazla yaktığı için i30'da hem ağır hemde çok fazla sorunlu bir araç olduğunu duymuştum. Hem internetteki yorumlardan hemde kullanan kişilerden duydum. Peugeot'yu oldum olası sevmemişimdir. Kesinlikle düşünmediğim markalardan birtanesi. Şu an sadece Golf'e odaklandım. Ya Golf'ü alacağım yada başka bir araç almayacağım.

@SrknHocam 1.4 150ps'lik araca talepmi yok acaba Test aracını getirtmiyorlar Türkiye'ye. Bu aracı satıyorsan en azından 1 tane bulundur öyle değilmi. Hyundai Tucson'a ondan sonra i30'a bakmıştım. Tucson çok fazla yaktığı için i30'da hem ağır hemde çok fazla sorunlu bir araç olduğunu duymuştum. Hem internetteki yorumlardan hemde kullanan kişilerden duydum. Peugeot'yu oldum olası sevmemişimdir. Kesinlikle düşünmediğim markalardan birtanesi. Şu an sadece Golf'e odaklandım. Ya Golf'ü alacağım yada başka bir araç almayacağım.
Taleple alakasi yok.adamlar malina guveniyor, ondan getirmiyorlardir.

Bos bos bayileri gezip arac test eden,mesguliyet veren tiplerden korunmak icinde olabilir.

@magicTeşekkür ederim. İnce hesapların içine girdim. Ne yaptıysam 105.000 TL'nin altına indiremiyorum @magic  hocam. Oda olsun buda olsun derken, en son Sunroof'u opsiyon donanım listesine koydum, +2 garantide olsun derken,bütçeyi aşıyorum. Kara kara düşünür oldum. Umarım Nisanın son haftasına kadar bi çare bulurum. Beni ancak % 8 indirim, parayı bankaya koyup vadeli hesap açıp parayı değerlendirme, sonra 1-2 ayda ( aracı bekleyeceğim bu süre zarfı içinde zaten ) ek iş yapsam toparlarım herhalde [emoji4]
Metehan vadeli hesabi actinmi?

Ek is icin girisimlerde bulunuyormusun?

@Srkn

Günaydın Serkan, vadeli tamam onda sorun yok, ek iş konusunda zamanım olursa yaparım diye düşünüyorum. İndirim konusunda da artık işimiz şansa kaldı.

Golf'ü takıntı haline getirdim bakalım hayırlısı, sonumuz ne olacak merak ediyorum. Umarım mutlu sonla biter.

Eeeeeee... 

Nihayet nisanın son haftası geldi.

Metehan Hocam sipariş ne oldu?

Geri
Üst Alt