Jump to content

Recommended Posts

• 3 weeks later...

• İleti 381
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Bu kodu yazıp yazmama arasında çok gidip geldik yöneticiler olarak. Çünkü biliyoruz ki bu kodu kullanarak bir çok sahtekar fahiş paralara insanları kandıracak. Öncelikli hedefimiz bu konuda bud

Sürüş profili seçimi değil mi bu. DCC li araçlarda teyp ekranından ayarlanabiliyor diyebiliyordum demekki illa DCC ye gerek yokmuş. VW sitesinde bilgilendirmesi mevcut araca zarar açabileceğini düşünm

44-steering assist - Long coding  de Byte 0 -> Bit 7 Profil Seçimi aktif sürüş  adaptation charceristic curve of steering seçilecek ( comfort, dymamic default v.s var ) yin

Konudaki görseller

@emrekoc01 

Sorunuzun çözümü burada hocam, fakat arkadaşın en altta belirttiği gibi yaptınız mı? Ben de aynı şekilde açamamıştım sonrdan bit seçeneğini aktif edince olmuştu ona dikkat edin

EDIT----

Arkadaşlar bazı araçlarda long coding kısmından bir biti aktive etmeniz gerekiyor. Eğer olmaz ise, yukarıdaki talimatları uyguladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyin. @Resul hocama sorunu bulduğu için teşekkürler.

5F > coding > long coding jeller > byte 24 > bit 2 aktif edin. 

tarihinde Recep Gül tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Recep Gül yazdı:

@emrekoc01 

Sorunuzun çözümü burada hocam, fakat arkadaşın en altta belirttiği gibi yaptınız mı? Ben de aynı şekilde açamamıştım sonrdan bit seçeneğini aktif edince olmuştu ona dikkat edin

EDIT----

Arkadaşlar bazı araçlarda long coding kısmından bir biti aktive etmeniz gerekiyor. Eğer olmaz ise, yukarıdaki talimatları uyguladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyin. @Resul hocama sorunu bulduğu için teşekkürler.

Aynen o ayari yaptim hocam sadece adaptasyon varya onda dedimleri basliklar yok ayar yapacagim

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@emrekoc01 

4)Car_Function_Adaptations_Gen2-menu_display_compass : not active --> Active yapıyoruz

5)Car_Function_Adaptations_Gen2-menu_display_compass_over_treshold_high not active --> Active yapıyoruz

6)Car_Function_list_BAP_Gen2-compass_0x15 not active--> Active yapıyoruz

Adaptasyona girdikten sonra arama kısmına bu kısımdaki başlıkları yazmayı deneyin

4- " menu_display_compass"

5-"menu_display_compass_over_treshold_high not active

6- "compass_0x15 not active" 

Arama bölümlerine bu terimleri girin

tarihinde Recep Gül tarafından düzenlendi
emrekoc01 ve Salim bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Recep Gül yazdı:

@emrekoc01 

EDIT----

@Resul hocama ben de teşekkür ederim. bahsi geçen biti aktifleşince bende de açıldı offroad menüsü

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 1 ay sonra...

Merhaba, 

Bir şey buldum belki faydalı olabilir daha deneme fırsatı bulamadım dener denemez geri bildirim yapacağım.

SEAT/SKODA/VOLKSWAGEN gaz hassasiyeti AUDİ ye göre tepkisiz kalıyor sanırım aşağıda verdiğim değişiklik sayesinde bunu ortadan kaldırmak mümkün olabilir. 

*01- Engine

*07 - Coding 

*Byte 0, Bit 0-2,

* 01-SEAT/SKODA/VOLKSWAGEN yerinde 02-AUDİ seçilerek işlemi tamamlıyoruz.

Daha önce deneyen arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim.

Öncesi

kodlama öncesi.jpg

Sonrasıkodlama sonrası.jpg

tarihinde Metin3405 tarafından düzenlendi
Rx7 bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Metin3405 yazdı:

Merhaba, 

Bir şey buldum belki faydalı olabilir daha deneme fırsatı bulamadım dener denemez geri bildirim yapacağım.

SEAT/SKODA/VOLKSWAGEN gaz hassasiyeti AUDİ ye göre tepkisiz kalıyor sanırım aşağıda verdiğim değişiklik sayesinde bunu ortadan kaldırmak mümkün olabilir. 

*01- Engine

*07 - Coding 

*Byte 0, Bit 0-2,

* 01-SEAT/SKODA/VOLKSWAGEN yerinde 02-AUDİ seçilerek işlemi tamamlıyoruz.

Daha önce deneyen arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim.

Öncesi

kodlama öncesi.jpg

Sonrasıkodlama sonrası.jpg

hocam bu işlemi yaptığımda cc'da sorun yaşadım. bazen devreye girmemeye başladı ve hız 1 1 yerine 10 10 artıp azalmaya başlamıştı. yine siz de deneyimleyip geri dönüş yaparsanız sevinirm.

Rx7 bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ker9m
      Merhaba arkadaşlar bugün 2018 model Yeni polo araca Amerikan park açmak istedim ön Amerikan park açılmadı girmediğim yer kalmadı ama yinede açılmadı fakat aynı kodları aynada kullanınca ayna Amerikan park açıldı bir bilgisi olan varmı?

• Yeni Oluştur...