Garanti işlemleri hakkında genel bilgi, soru ve çözümleri.

sami

Yeni Üye
İsim
sami
ARKADAŞLAR ÖNCELKLE HERKEZE MERHABA ARACIMINDA ÖN TAMPON DEĞİŞİMİ DÜŞÜNÜYORUM YANLIZ ARAÇDA 2+2 GARANTİ VAR VE DAHA 1 YAŞ DEMEDİ TAMPON DEĞİŞSEM PROBLEM YARATIRLAR MI ACABA SORMA SEBEBİM TAMPON DEĞİŞİNCE SİS FARLARI DA DEĞİŞİYOR YARDIMCI OLAN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :000074-medium:

Moderatör tarafında düzenlendi:
@sami hocam aracı komple garanti dışı bırakamazlar. Ben tuş takımı taktım, sis farı taktım. Garantiye gittiğimde vay efendim bunu yapıtın demedi kimse. 

En kötü ihtimalle bozulan bir yeri tesisata bağlarlar ki oda uzak bir ihtimal. İşi iyi yerde yaptırın yeterki ;)

Çok sağolun arkdaşlar  :000074-medium:

Ayın 12'sinde teslim edilen aracı bir sonraki sene bakıma ayın 13-14'ünde götürünce garantiyi etkileyen bir durum oluyor mu ?

Yoksa en geç teslim tarihinde mi götürmek lazım ? @yusuf @forzaGilles

Ayın 12'sinde teslim edilen aracı bir sonraki sene bakıma ayın 13-14'ünde götürünce garantiyi etkileyen bir durum oluyor mu ?

Yoksa en geç teslim tarihinde mi götürmek lazım ? @yusuf @forzaGilles
Yok hocam öyle 2-3 günden bişey olmaz 1-2 ayı geçirmediğiniz sürece.., Yıl da bir yada 15.000km bir önce hangisi dolarsa., yalnız öyle 2-3 günden bişey olmaz.. Zaten siz şimdi randevu alsanız 7-10 gün sonrasına randevu verirler.,

Yok hocam öyle 2-3 günden bişey olmaz 1-2 ayı geçirmediğiniz sürece.., Yıl da bir yada 15.000km bir önce hangisi dolarsa., yalnız öyle 2-3 günden bişey olmaz.. Zaten siz şimdi randevu alsanız 7-10 gün sonrasına randevu verirler.,
Hocam bir de merak ettiğim bir husus daha var.

2 Yıl garanti süresi içinde 2. bakımı 2 yıl bittikten 5 gün sonra yaparsak yine aynı şekilde mi oluyor, yoksa iyi niyet garantisinin garanti bittikten sonra devam etmesi için 2 yıl içinde aracın en az 2 kez bakıma girmesi mi gerekiyor ?

Geri
Üst Alt