Golf 7 2016 Highline Ön Cam

lHera

Üye
İsim
Semih
Araç
Golf 7 1.4 TSI Highline 125 Ps
Selamlar arkadaşlar , Aracım 2016 (2017) çıkışlı Golf7 Highline 125 Hp . Araçta cam tavan mevcut . Sormak istediğim soru şu aracın ön camı TAMCAM marka kaputta taş izi vs öyle çok değil bakınca hiç değişmiş gibide durmuyor. VW bu modellerde TAMCAM ön cam kullanmış olabilir mi sizde durumlar nasıl?

Muhtemelen değişmiş 0 yazıyor 2020 de değişmiş olabilir mi ?

Ekli dosyalar

• 84F1B213-F440-4842-9EFC-E08F1F226C53.jpeg
    84F1B213-F440-4842-9EFC-E08F1F226C53.jpeg
    340.3 KB · Görüntüleme: 45
Volkswagen logosu yoksa yan sanayidir. Zaten 2 marka var orjinal ureten.

Anadolu yakasında bir firma muhtemelen değişmiş ama serviste değil…

21 Kasım'da açmış olduğum konuya bugün bi ekleme yapmak istiyorum bilmeyenlerede bilgi olması amaçlı.
2017 Çıkışlı olan aracımın 15 bin bakımı sırasında serviste muhtemelen kaskodan ön cam değişimi olmuş ancak cam TAMCAM marka . Servisin açıklaması şu şekilde Serviste sonradan takılan camlarda VW amblemi bulunmaz şeklinde bir açıklama yapılmış. bilgi olması açısından buraya ekliyorum fotoğrafıda

Ekli dosyalar

• image0.jpg
    image0.jpg
    134 KB · Görüntüleme: 37
21 Kasım'da açmış olduğum konuya bugün bi ekleme yapmak istiyorum bilmeyenlerede bilgi olması amaçlı.
2017 Çıkışlı olan aracımın 15 bin bakımı sırasında serviste muhtemelen kaskodan ön cam değişimi olmuş ancak cam TAMCAM marka . Servisin açıklaması şu şekilde Serviste sonradan takılan camlarda VW amblemi bulunmaz şeklinde bir açıklama yapılmış. bilgi olması açısından buraya ekliyorum fotoğrafıda
Böyle birşeyi ben hiç duymadım. Kasko durumuna bakmak lazım orjinal karşılamıyordu da bunu mu taktılar acaba?

Bence kaskosu orjinal cam ödemiyorsa muadili takmıştır ve olsun olmasın tamsan nedir

Böyle birşeyi ben hiç duymadım. Kasko durumuna bakmak lazım orjinal karşılamıyordu da bunu mu taktılar acaba?
öyle bi imkanım malesef yok sadece daha önce böyle bişey yaşayan oldumu diye merak ettim camda bir sorun yok

Kasko orjinal camı desteklemediği için anlaşmalı olduğu cam şirketlerinden cam takmış. Serviste sonradan cam değişiminde vw logo olmaması tamamen fiyasko kendi aracımda gayet logolu :)

Kasko orjinal camı desteklemediği için anlaşmalı olduğu cam şirketlerinden cam takmış. Serviste sonradan cam değişiminde vw logo olmaması tamamen fiyasko kendi aracımda gayet logolu :)
Aracı satın alırken direk gözüme takıldı , aldığım kişi cumhuriyet savcısıydı. Sorduğumda serviste değiştiğini söyledi dediği doğruydu fakat orijinal cam değil. Bilmiyorum belkide orijinal cam ile bu cam arasında uçurum yoktur. Böyle şeyleri bi biz kafaya takıyoruz herhalde :D

Aracı satın alırken direk gözüme takıldı , aldığım kişi cumhuriyet savcısıydı. Sorduğumda serviste değiştiğini söyledi dediği doğruydu fakat orijinal cam değil. Bilmiyorum belkide orijinal cam ile bu cam arasında uçurum yoktur. Böyle şeyleri bi biz kafaya takıyoruz herhalde :D
Benimde önceden yansanayi cam vardı taş geldi çatladı değiştirdik,orjinal vw logolu cam ile arasında gözle görülür benim gördüğüm tek fark orjinal camın arabanın tavanıyla birleştiği noktada kendi üstünde gelen fitilinin olmasıydı ama yan sanayi camda bu yoktu.

Benimde önceden yansanayi cam vardı taş geldi çatladı değiştirdik,orjinal vw logolu cam ile arasında gözle görülür benim gördüğüm tek fark orjinal camın arabanın tavanıyla birleştiği noktada kendi üstünde gelen fitilinin olmasıydı ama yan sanayi camda bu yoktu.
Yani görüş vs bariz bir fark yok öyle mi hocam

Yan sanayi hiçbir parça orijinal parça gibi olmaz. Görüş farkı da az da olsa vardır bence.
TAMCAM markalı ürünleri Sıfır Bazı Passatlarda VW logolu olarak sağ ön camda kullanmışlardı yanılmıyorsam bazı forum sitelerinde var hatta böyle açılan konular o kadar da kötü değildir inşallah . Birde şunu sormak istiyorum şuan araçta sonradan takılan VW logosuz bir cam olduğu için kasko ile değiştirmeye kalksam farklı bi servis orijinal cam takar mı yoksa yan sanayi cam diye işlem yapılmaz mı ?

Geri
Üst Alt