Golf 7 2016 Highline Ön Cam

TAMCAM markalı ürünleri Sıfır Bazı Passatlarda VW logolu olarak sağ ön camda kullanmışlardı yanılmıyorsam bazı forum sitelerinde var hatta böyle açılan konular o kadar da kötü değildir inşallah . Birde şunu sormak istiyorum şuan araçta sonradan takılan VW logosuz bir cam olduğu için kasko ile değiştirmeye kalksam farklı bi servis orijinal cam takar mı yoksa yan sanayi cam diye işlem yapılmaz mı ?
orijinal cam takmaz kasko yan sanayi cam olan araca.

TAMCAM markalı ürünleri Sıfır Bazı Passatlarda VW logolu olarak sağ ön camda kullanmışlardı yanılmıyorsam bazı forum sitelerinde var hatta böyle açılan konular o kadar da kötü değildir inşallah . Birde şunu sormak istiyorum şuan araçta sonradan takılan VW logosuz bir cam olduğu için kasko ile değiştirmeye kalksam farklı bi servis orijinal cam takar mı yoksa yan sanayi cam diye işlem yapılmaz mı ?
Kendim aracımın üstünde yan sanayi cam vardı ve taş sonucu çatladı. avek vw ile konuştuğumda kasko aracın üstündeki camın müdailini destekler üstünde orjinali olmadığı için yine yanmarkalardan bir cam takılır demişlerdi. Bence camınız çatlarsa bi defa orjinal takın zaten kaskonuz varsa yine çatlasada kaskodan değişimi sağlanır. tabi tercih sizin tamamen.

21 Kasım'da açmış olduğum konuya bugün bi ekleme yapmak istiyorum bilmeyenlerede bilgi olması amaçlı.
2017 Çıkışlı olan aracımın 15 bin bakımı sırasında serviste muhtemelen kaskodan ön cam değişimi olmuş ancak cam TAMCAM marka . Servisin açıklaması şu şekilde Serviste sonradan takılan camlarda VW amblemi bulunmaz şeklinde bir açıklama yapılmış. bilgi olması açısından buraya ekliyorum fotoğrafıda
cam 2.kez değiştirilmiş olabilir.Zira kaskolarda çıkan cam muadil ise yine muadil cam takılmak zorundadır.Sigortalı orj taktırmak isterse aradaki farkı öder.

cam 2.kez değiştirilmiş olabilir.Zira kaskolarda çıkan cam muadil ise yine muadil cam takılmak zorundadır.Sigortalı orj taktırmak isterse aradaki farkı öder.
öyle bir ihtimal de var doğru

Geri
Üst Alt