Bu hasar nasıl giderilir?

yagizeyb

Üye
İsim
Yağız Eyüboğlu
Sevgili Golf tutkunları
Sabah kapalı otoparktan arabamı alıp işe gitmeye niyetlendiğimde birde baktımki insanlıktan nasibini almamış biri arabaya vurup kaçmış. Tahminimce kapı vurmasına benzer bir göçük beni bir hayli üzdü. İstanbul Anadolu yakasında bu hasarı boyasız değişensiz yaptırmak istiyorum. Önerilerinizi almak isterim.
Rengi tutturmak zor olduğundan iyi bir usta olursa çok sevinirim.
Herkese sağlıklı gün ve keyifli sürüşler dilerim.

Ekli dosyalar

• 20211112_110052.jpg
    20211112_110052.jpg
    76.1 KB · Görüntüleme: 139
  • 20211112_110046.jpg
    20211112_110046.jpg
    48.5 KB · Görüntüleme: 139
  • 20211112_110059.jpg
    20211112_110059.jpg
    54.5 KB · Görüntüleme: 139

Öncelikle geçmiş olsun hocam. Boyasız göçük tamiri yapan iyi ustalar var ama bulunduğun bölge için bilgim yok.

Ayrıca otoparkın kamerası varsa vuranın kim olduğunu tespit ettirebilirsen çıkan masrafıda kendisinden tahsil etmiş olursun.

Upvote 0
Gecmis olsun

Ayni boyut sekilde benimde olmuş hatta kaldirim tarafinda arac vurma sansi yok kim neden nasil yapti merak ediyorum

Canımı sıkmıyorum boyle durumlara alistim

Upvote 0
Geçmiş olsun Anadolu yakası Maltepe’de Teknikel oto var piyasaya göre uygun çalışıyor işinin ehli tavsiye ederim

Upvote 0
hasar sayılmaz yamulmuş biraz göçücü düzeltir eskisinden de güzel olur :) Allah beterinden saklasın...

Upvote 0
Geçmiş olsun. Bende anadolu yakasında oturuyorum ama bu tarz işlemler için daha önce gittiğim ve çok memnun kaldığım bir ustam var. Babamın aracında bir hasar olmuötu göçük gibi de değil. 7 tane ustaya gösterdim macun ve boya dediler ama bu ustam boyasız göcük düzeltme ile halletti.

İsterseniz bilgilerini atabilirim :)

Upvote 0
Sevgili Golf tutkunları
Sabah kapalı otoparktan arabamı alıp işe gitmeye niyetlendiğimde birde baktımki insanlıktan nasibini almamış biri arabaya vurup kaçmış. Tahminimce kapı vurmasına benzer bir göçük beni bir hayli üzdü. İstanbul Anadolu yakasında bu hasarı boyasız değişensiz yaptırmak istiyorum. Önerilerinizi almak isterim.
Geçmiş olsun, Ümraniye'de tavsiye edebileceğim iyi bir boyasız göçük düzeltme ustası var. İsterseniz bilgilerini özelden paylaşabilirim.

Upvote 0
Sevgili Golf tutkunları
Çok geçmiş olsun hocam, diğer arkadaşların da yazdığı gibi iyi bir göçükcü bu işi halleder.

Upvote 0
geçmiş olsun hocam kesinlike sorunsuz düzeltilir orası içinizi ferah tutun

Upvote 0

Geçmiş olsun hocam maltepede mi garage var daha önce kaputta göcük vardı bu arkadaşa yaptırdım uygun ve özenerek yapıyor tavsiye ederim

Upvote 0

Geri
Üst Alt