2018 highline hayalet ekran

@HONEY valla öyleyse baklava feda olsun 😅 ama 891A diye yazmıştı kodu inşallah 791A aynı şeydir 😀

@mehmetcimcik ben yanlış yazmışım 791A aynen hayırlı olsun navi destekleyen hayalet kadran var aracınızda👍👍Torpidadaki üniteyi değiştirmeniz gerekecek.

Arkadaslar selamlar, arabanin orjinal navigasyonunu bu kadar sık kullaniyormusunuz gercektende nav destekli ekranlara geciyorsunuz? Bende discover media var ama gps hep yandex yada googledan aktif trafik destekli olarak kullaniyorum. Arabadaki yetersiz kaliyor bana, acaba benmi birseyleri eksik yapiyorum yada pro unitelerdre aktif trafik durumuna goremi rota ciziyor? 

hangi servisi aradin da verdiler kodu. ben doğus a bizzat gittim bana vermediler kodunu. servisi paylaşırmısn sana zahmet ben de bir müracaat edim o servis e .

abi iki tane servisi aradım teyit için 🙂 Mersin / Tarsus vw bir de Batman Güney vw

Arkadaslar selamlar, arabanin orjinal navigasyonunu bu kadar sık kullaniyormusunuz gercektende nav destekli ekranlara geciyorsunuz? Bende discover media var ama gps hep yandex yada googledan aktif trafik destekli olarak kullaniyorum. Arabadaki yetersiz kaliyor bana, acaba benmi birseyleri eksik yapiyorum yada pro unitelerdre aktif trafik durumuna goremi rota ciziyor?

bende hep telefondan kullandım şimdiye kadar ne kadar aktif trafik ve ya rota gösterir bilmiyorum ama ekran da olması daha güzel olur gibime geliyor bir de daha şekil 😬

Merhaba değerli forum üyeleri 2013 golf ümü satıp 2018 highline golf aldım araçta orjinal hayalet ekran var benim sorum bu ekran navigasyon destekli midir nasıl öğrenebilirim teşekkür ederim şimdidenEkli dosyayı görüntüle 51105

Aracın şasi numarası ile servisten sorgulatın 5G1920791, 5G1920791A ise destekliyor. sonu 790 ile bitenler desteklemiyor.

Aracın şasi numarası ile servisten sorgulatın 5G1920791, 5G1920791A ise destekliyor. sonu 790 ile bitenler desteklemiyor.

aynen hocam sorgulattım hatta garanti olsun dedim iki servisi aradım 😁 5G1920791A imiş ürün kodu aracım 2018 model Temmuz trafiğe çıkış

trafikli bi sehirde en gereksiz donanim olabilir.

onun yerine acc, kor nokta, geri gorus gibi donanimlara harcayin butcenizi

Dostlar bende servisi aradım 791b dedi acaba destekliyor mu ?

Geri
Üst Alt