2018 highline hayalet ekran

İsim
Mehmet
Merhaba değerli forum üyeleri 2013 golf ümü satıp 2018 highline golf aldım araçta orjinal hayalet ekran var benim sorum bu ekran navigasyon destekli midir nasıl öğrenebilirim teşekkür ederim şimdiden67322B83-9A66-4306-8614-D09C27E5300A.png

[mention=13313]mehmetcimcik[/mention] Hayır değil hocam [emoji4]
Nasil anladin

Satarsaniz burda paylasmanizi rica ederim belki alirim sistemi kapatmislardi en son durum nedir bilmiyorum

@HONEY Abi highline hayaletleri navigasyon desteklemiyor. Disco opsiyonu olunca destekliyorlar diye biliyorum. O yüzden forumda bir çok kişi hayaleti değiştiriyordu

@mehmetcimcik Hocam parça koduna ulaşabilirseniz net kesin olur ama normalde standart fabrika çıkışlı navi opsiyonu olmayan araçlardaki hayaletler düz standart oluyor. Navigasyon destekleyen modeller farklı :)

@Ofarukko hmm anladım şimdilik araç babam da parça koduna ulaşmam pek mümkün görünmüyorda bakalım önümüzde ki ay bi uğraşıyım olmadı. Peki navi destekli hayalet mi almak gerekir başka bi çözümü var mıdır navigasyon yansıtmak için

@HONEY hocam şimdilik düşünmüyorum aracı da yeni aldım biraz zorladı o yüzden bakalım duruma göre burada paylaşırım zaten

@mehmetcimcik malesef yok yeni gösterge almanız gerekiyor sistem kapandı diye biliyorum sıfır gösterge takmanız gerekebilir veya ender elektronik farklı bir şekilde göstergeyi araca tanıtıyordu. İkinci el alırsanız belki yardımcı olurlar ellerinde de vardı metin abinin göstergesi

@mehmetcimcikforumda bi arkadaşımızda discover pro ünite yoktu aracı 2018 modelmiş hayaleti 791A çıktı parça kodu.Servise şase numaranızı verin size hayalet gösterge parça numaranızı söylesinler anlarız destekleyip desteklemediğini.Benimde 2018 fakat üretim tarihi birkaç ay öncesinde olduğu için bana 790Akoymuşlar mecbur değiştik.2018 ‘in belli bir ayından sonra 791A koymuşlar anladığım kadarıyla.2019 şase diye geçen araçlarda.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt