2017 Golf 7.5 Şerit Takip Montajı / Öncesi ve Sonrası / Servis Cam Değişim Süreci Hk.

Merhaba, aracinizda acc var mi? Varsa radar ile kamera arasinda iletisim icin kablaj gerekir. Bu aldığınız kablajda o yoktur. Eklemek gerekir

Hocam hayırlı olsun size :) Bende de Allianz kasko var. Allah kaza bela vermesin hiçbirimize fakat öğrendiğimiz iyi oldu, en azından hayır derlerse örnek gösteririz

Merhaba, aracinizda acc var mi? Varsa radar ile kamera arasinda iletisim icin kablaj gerekir. Bu aldığınız kablajda o yoktur. Eklemek gerekir
Merhaba evet biliyorum acc yok onunda malzemelerini aldım hepsini aynı anda yükleyeceğim nasipse aracıma o yüzden sorun yok. Uyarınız için teşekkürler ☺️

Hocam hayırlı olsun size :) Bende de Allianz kasko var. Allah kaza bela vermesin hiçbirimize fakat öğrendiğimiz iyi oldu, en azından hayır derlerse örnek gösteririz
Merhaba evet bu yüzden elimden geldiğince açık bir şekilde herşeyi yazmaya çalıştım. Faydası olduysa ne mutlu 😇

Evet beklenen arama geldi. Hasar danışmanı arayarak camın ellerine ulaştığını belirtti. Cuma günü saat 14:00 civarında aracı servise bırakacağım. Cumartesi günü teslim alacağım. Haftasonu izmir’de olacağım için eşim ilgilenecek ama adımları pazartesi güncel şekilde anlatmaya çalışacağım.
kPDRB8.jpg

Ön cam değişimimiz yapıldı. Sırada kodlama adaptasyon işlemlerimiz var.

Ekli dosyalar

• C2AAFFC2-FFB4-43C0-8DFE-14D093FAE876.jpeg
    C2AAFFC2-FFB4-43C0-8DFE-14D093FAE876.jpeg
    160.2 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Üst Alt