2017 Golf 7.5 Şerit Takip Montajı / Öncesi ve Sonrası / Servis Cam Değişim Süreci Hk.

Hayırlı olsun yeni donanım. Bende aynı şekilde ön cam kırılması sonucu aracın üzerindeki camı şerit takibe uygun cam ile kaskodan değiştirdim. Kamera ve ACC'yide geçen hafta taktırdım araba boyut atladı resmen ACC ve şerit takip birlikte çok güzel bir donanım bence.

@ibrhmozdmr Kesinlikle katılıyorum. Daha öncesinde yapacaktım ama ne olur ne olmaz diye kasko bitimini beklemiştim iyikide beklemişim. Tam bitmesine 2 hafta kala cam kırıldı. Daha önce değiştirsem ikinci bir masraf olacaktı ve bu sefer cebimden çıkacaktı. Kaskodan değişim için kasko bitimini beklemek en mantıklısı :)  

arasında az bi fiyat farkı olması garipmiş demek ki pek bi önemi yok canım, sensörler daha büyük önem saglıyor sanırım

Benim aracım 2019 model passat normal cam ile şerit takibe uygun cam arasında 100₺ fark vardı. Fiyat farkı çıkar felan diyorlar ama öyle uçuk rakamlar değil yani. Diğer modellerde de muhtemelen yüksek farklar olduğunu sanmıyorum. Başka bir arkadaşın dediği gibi servis elemanları bu işleri bilmediği gibi uğraşmakta istemedikleri için olmaz yada fiyat farkı var gibi bahaneler üretiyorlar.

@ibrhmozdmr Katılıyorum bu konuda haklısınız. Benden sonra passat araç sahibi gitmiş servise ama benim bu muhabbetimden hiç haberi yok ona daha önce böyle bir işlem yapmadık dememişler yardımcı oluruz demişler :)  Artık balıkesir'de üst paketteki cam değişimi daha kolay olacak sadece yukarıda da arkadaşın belirtmiş cam kodlarını istiyorlar kod veremezsen uğraşmak istemiyorlar bu net. Herşeyi hazır sunacaksın ozaman yardımcı oluyorlar. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HONEY Patlat gitsin abi kaskoda sonuçta hakkın var. Sonra şerit takip asistanı yaptırırsın. Baklavasını yemeye gelirim istanbul'a :D  

Teşekkürler ayrıca darısı tüm isteyenlerin başına inşallah. Aklına takılan sorusu olan özelden her zaman ulaşabilir.

[mention=11839]HONEY[/mention] Patlat gitsin abi kaskoda sonuçta hakkın var. Sonra şerit takip asistanı yaptırırsın. Baklavasını yemeye gelirim istanbul'a [emoji3] 
Teşekkürler ayrıca darısı tüm isteyenlerin başına inşallah. Aklına takılan sorusu olan özelden her zaman ulaşabilir.
Baklava herdaim

Seytan dürtmeye başladı

@onR10 @memin  şimdiden güle güle kullanın, hayırlı olsun.

Gidip camimi patlatasim geldi bende kedi tirnak izleri dolu gözüme takiliyor

Fark vermeden geçiş guzel olmus hayırlı olsun

@HONEYkonuyu okuyan camcılar etraftaki kamera desteklemeyen araçlara girişmesinler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam güzel emek ellerinize sağlık.. Keyifli Sürüşler dilerim (y)

Geri
Üst Alt