Golf 7.5 için CTK yalıtım yapacak yer önerisi

Ben iki arabamda kapı yalıtımı için subi garajı tercih ettim. Sonra da samimi olduk özkan abi ile. Gerçekten çok düzgün bir insan. Belki pahalı ama , Türkiye de başka başka kimsede olmayan malzemeler kullanıyor. Denemeden kullanmıyor. Mesela sohbet ederken ctk yı sordum. Bi arkadaş geldi tanıttı ama arkasında durmadı   Getirmedi demo malzeme. Çok iyi olmasada fiyat performan ürünü demişti. Dileyene fiyatlarız isterse o ürünü kullanırız diye sohbet içinde konuşmuştuk. Bende bir kaç yerde  kullandım ctk. Bir kaç parça eksik kaldı Özkan abiden iki plaka kendi kullandığı üründen aldım. Eksik yerlere yapmak için. İnanın bana kalitesi çok ama çok farklı. yanılmıyorsam stp marka idi Özkan abiden aldığım. Eliniz değince anlıyorsunuz kaliteyi farkı. Eğer bir iş iyi olsun isterseniz para da doğru orantılı artırıyor. Ben subi garajı tavsiye ederim. Gittim leon ve a3 için kapı izolasyonu yaptırdım. Çok ama çok memnunum. 

Ctk nin bu islem icin gayet yeterli oldugu düşüncesindeyim. Mebran seklinde ziftli bir malzemeden oluşuyor. Kapilardaki titresimi sonumlemek icin bence basarili. Bu islem icin daha ust malzemeleri kullansak dahi kapilarda pek farkedilecegini düşünmüyorum. Çünkü kapilardaki titreşim seviyesi bir davlumbaz kadar bir motor kadar asla degil. Bu nedenle ctk kapilar icin uygulanacak fiyat performans ürünüdür.

Berk Hifi sorabilirsiniz. Yanlış bilmiyorsam subigarage firmasının kullandığı markaları getiren firma ve uygulayıcı 

Selamlar arkadaşlar

daha iyi ve bir çok başka artısıda olan (vibrasyon önleme,ses önleme ve ısı önleme) soundmagus nk-2 izolasyon malzemesinide araştırın derim.

Selam. Yaklaşık 15 gün uğraştım ben arka koltukları söktüm arka koltuk altına kalın bir ürün uygulayın ve mümkünse 2 farklı ürün yerine tek ürün uygulayın örnek Ctk sandwic - Soundmagus NK-2 gibi ve ürün uygulanırken şablon çıkarılarak üst üste binmeyecek şekilde yapılmalı kabarma şişik kalması gibi durumlar için..

Arka koltuk ve bagaj kısmı ipa veya alkol ile temizlenebilir. Ben selülozik tinerle yaptım .. Kapılarda durum farklı özellikle iç kısım camlardan süzülen su için balmumu sıkılmış olabilir. Temizliği çok zor kaynar su ile akar sadece sonrasında tinerle temizlik şart ben 4 kapı temizliğine yaklaşık 2 gün ayırdım 8 kovadan fazla kaynar su ile temizledim dış sacın iç bölümünü hoparlör sökülmek zorunda..

Ekli dosyalar

• 20200613_175325.jpg
    20200613_175325.jpg
    273.9 KB · Görüntüleme: 29
  • 20200613_180951.jpg
    20200613_180951.jpg
    385 KB · Görüntüleme: 26
  • 20200801_182829.jpg
    20200801_182829.jpg
    235 KB · Görüntüleme: 25
  • 20200801_185913.jpg
    20200801_185913.jpg