Golf 7.5 için CTK yalıtım yapacak yer önerisi

Bende düşünüyorum ama ankara ici belki kendim yaparım 

@ZaGani Hocam kendiniz yapacaksaniz , ziftli olanlar icin konusuyorum ozellikle kapi iclerinde yer cekimine karsi dayanikli olmasi acisindan isitarak uygulama yapilmasi lazim. Eski aracima kendim yapmistim ,direk yapistirdim ben ama bir sure sonra uclardan dusup cama yapisti ve camin acilip kapanmasini engelledi.  Aklinizda olsun.

@ZaGani Hocam kendiniz yapacaksaniz , ziftli olanlar icin konusuyorum ozellikle kapi iclerinde yer cekimine karsi dayanikli olmasi acisindan isitarak uygulama yapilmasi lazim. Eski aracima kendim yapmistim ,direk yapistirdim ben ama bir sure sonra uclardan dusup cama yapisti ve camin acilip kapanmasini engelledi.  Aklinizda olsun.
ek olarak izolasyon yapılacak  yüzey  mutlaka tinerle yada ipa ile  temizlenmeli. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar konuya bir güncel çekeyim,

Subigarage ya 450 ya da 500 euro istedi 4 kapı için, nakit ve taksit yok

Özen HiFi ' a CTK sordum, 4 kapı sacı CTK Premium, kapı kartonları CTK Premium + CTK Silencefix 3800 tl 6 taksit yapabiliyorlar

Başka önerisi olan arkadaşları hala bekliyorum..

akustik süngerler var youtubede detaylı videolar var aslında sizde yapabilirsiniz ciddi rakamlar istiyorlar çünkü

Arkadaşlar konuya bir güncel çekeyim,
Subigarage ya 450 ya da 500 euro istedi 4 kapı için, nakit ve taksit yok
Özen HiFi ' a CTK sordum, 4 kapı sacı CTK Premium, kapı kartonları CTK Premium + CTK Silencefix 3800 tl 6 taksit yapabiliyorlar
Başka önerisi olan arkadaşları hala bekliyorum..
dr.artex’e de başlamıştı galiba.onun için de fiyat verdi mi? Subi tek alayı rest
)

Bugün kendim bir kapiya uygulama yaptım. Her hafta bir kapi yapsam bir aya biter bu is 😃

A66B6F67-3F80-41DB-819A-81E4E0A198B6.jpeg

71BDBE55-CD98-4181-B38D-FDA1FB176218.jpeg

Geri
Üst Alt