Gece operasyonu (Hayalet Gösterge)

ZaGani

Katılımcı Üye

İsim
oguz
Merhaba, epeydir alip da elde beklettigim hayalet göstergeyi, 2. El kadranlarin bugun itibari ile kullaniminin kaldirilacagi haberini aldiktan sonra apar topar araca tanıttırdım. Sagolsun Konyavagcom gecenin bir vaktiginde destegini esirgemedi. Uzak bağlantı ile sorunsuzca araca tanitimini yapti.  Aracimda most kablo çoklayıcı olmadığı icin şimdilik navigasyon bağlantısı yapmadım. Adaptör kablo elime ulaştığında işlemi tamamlayacağım.

78BAE276-93A7-43A4-85CC-9DC542CFD30E.jpeg

DD640F76-1493-4FBD-BAA7-1A6A373CB101.jpeg

3171FBC9-B7D8-4F80-90CA-C1F3AC573561.jpeg

@ZaGani Hayırlı olsun.

Bu gösterge değişikliği bugünden itibaren tarih mi oluyor yani.
Alıp ta hala takmamış olanlar nne yapacak bu durumda acaba.

2. el olduğunu nerden bilecekler nasıl anlayacaklar anlamadım.
Hadi yetkili servisler takmıyor bileşen korumayı kaldırmıyor.
Ama bu durumda zaten 2. el alan servise gitmiyordur ki.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Hocam kilometresi sıfır olmayan tüm göstergeler ikinici eldir.Hayalet göstergelerde aşağı yönlü km düzenlemesi yapılamaz o yüzden artık kullanılmış bir hayalet tekrar takılamayacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam kilometresi sıfır olmayan tüm göstergeler ikinici eldir.Hayalet göstergelerde aşağı yönlü km düzenlemesi yapılamaz o yüzden artık kullanılmış bir hayalet tekrar takılamayacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Terms  Çok güzel açıklanmış. Hocam km yazılan hayaletleri başka bir araca takılamayacak duruma getirildi forumda satan arkadaşlar öylesine araçlarını satıyorlar veya navi destekli olana geçtiği için satıyordu bu mevzu ile ilgili bir durum değil.

@Terms  Çok güzel açıklanmış. Hocam km yazılan hayaletleri başka bir araca takılamayacak duruma getirildi forumda satan arkadaşlar öylesine araçlarını satıyorlar veya navi destekli olana geçtiği için satıyordu bu mevzu ile ilgili bir durum değil.
Ben anlatamıyorum sanki!
Diyorum ki bu alıp satanlardan henüz araca monte etmemiş olanlar ne yapacak?

Hırsızların elinde patladı desene ekranlar 😁 bmw ciler rahat uyuyabilir artık 

belki güzel acıklanmış olabir ama ben kafamda oturtamadım. Nasıl takılamayacak duruma getirildi mesela bunu biraz açar mısınız? hali hazırda böyle bir değişime gideceğim yoktu ama merak ettim olayı

Merhaba, iki gündür ne hikmetse hayalet göstergelere bakıyodum. Çok heveslendim, yurtdışından getirtmek üzere araştırmalara başlamıştım. Ben de detayı merak ettim, online kodlamayla ilgili bir engelleme mi?

Geri
Üst Alt