Gece operasyonu (Hayalet Gösterge)

@caglar_61 @gn461 hayalet gösterge takıldıktan sonra yada herhangi analog gösterge aracın anahtarları araca tanıtılması gerekiyor.Bu sayede gösterge de immobilizer anahtarları beynine işleyerek artık o aracın şasesinin bir parçası haline geliyor.Yeni yapılan güvenlik tedbirleriyle anahtarlar tanıtılamaz bu yüzden aracı çalıştıramazsınız.

@caglar_61 @gn461 hayalet gösterge takıldıktan sonra yada herhangi analog gösterge aracın anahtarları araca tanıtılması gerekiyor.Bu sayede gösterge de immobilizer anahtarları beynine işleyerek artık o aracın şasesinin bir parçası haline geliyor.Yeni yapılan güvenlik tedbirleriyle anahtarlar tanıtılamaz bu yüzden aracı çalıştıramazsınız.
Bu anahtar tanitma durumu, anahtar tanıtmaya ihtiyaç duyan diğer retrofitler içinde geçerli oluyor mu o zaman?

@Terms Sanırım elinde kalacak gibi. ama benim fikrim buna da bir çare bulurlar. ne demişler Türk'e imkansız de sonrada otur izle :D  

Son aşama, most çoklayıcı kabloyu da taktıktan sonra bu görünümü yakaladım. Daha önceden edindiğim bilgiye gore 791a ile biten gostergelerde haritada zoom olmuyor sekilndeydi. Fakat denedim oluyor. İki gosterge arasindaki farki merak ediyorum dogrusu.

Ekli dosyalar

• 1461AA72-E727-4CDB-A291-0DCBAF3C204E.jpeg
    1461AA72-E727-4CDB-A291-0DCBAF3C204E.jpeg
    176 KB · Görüntüleme: 62
Ben, bu işin illegal çözümünün kesinlikle çıkacağını düşünüyorum açıkçası :LOL:
Hayırlı olsun bu arada, çok güzel olmuş 🧿
Anahtarsız çalıştırmalı (en çok aradığım şeydir kendisi) , R direksiyonlu, discpro’lu, navi hayaletli bir golf mü :love: mükemmel… kazasız belasız kullanın inşallah

@AliAkg Ben elinde kalan 2. el göstergeleri olan arkadaşların ürünlerine talibim :D Türk'e imkansız desinler ve beni izlesinler :)

Ben, bu işin illegal çözümünün kesinlikle çıkacağını düşünüyorum açıkçası :LOL:
Hayırlı olsun bu arada, çok güzel olmuş 🧿
Anahtarsız çalıştırmalı (en çok aradığım şeydir kendisi) , R direksiyonlu, discpro’lu, navi hayaletli bir golf mü :love: mükemmel… kazasız belasız kullanın inşallah
Abi selam benim de 791 var düz bende malesef zoom olmuyor view çalışmıyor işlevsiz acc de res tuşu tek tek artırmıyor malesef :(

Bu saydıklarınızın hepsi bende aktif vaziyette. Bana takmadan once 791a da zoom calismaz denilmisti ama calisti. Belki de bu durum kadrandan ziyade gateway ile ilgilidir. Cunku bu tuslarin kontrolü gateway uzerinden

2. el olduğunu nerden bilecekler nasıl anlayacaklar anlamadım.
Hadi yetkili servisler takmıyor bileşen korumayı kaldırmıyor.
Ama bu durumda zaten 2. el alan servise gitmiyordur ki.

immo adaptasyonu yapılırken odis aracın tüm kontrol ünitelerinin verilerini çeker daha sonra ki ekranda aracın orjinal şase numarası yazar (motor kontrol, elw yani immo ve kontrol üniteleri) altında 2. El kadranin şase numarası. Hangisi ile devam etmek istiyorsun diye sorar. Bizde orjinal şaseyi seçeriz. Süreç bu şekilde devam eder. Eski sistemde hata vermez ve kadranı adapte edip 2. Anahtarı tanıtmamızı ister, yeni sistemde 2. El kadran şase numarası araç ile uyuşmadığı için hata verir ve izin vermez… durum bundan ibaret

immo adaptasyonu yapılırken odis aracın tüm kontrol ünitelerinin verilerini çeker daha sonra ki ekranda aracın orjinal şase numarası yazar (motor kontrol, elw yani immo ve kontrol üniteleri) altında 2. El kadranin şase numarası. Hangisi ile devam etmek istiyorsun diye sorar. Bizde orjinal şaseyi seçeriz. Süreç bu şekilde devam eder. Eski sistemde hata vermez ve kadranı adapte edip 2. Anahtarı tanıtmamızı ister, yeni sistemde 2. El kadran şase numarası araç ile uyuşmadığı için hata verir ve izin vermez… durum bundan ibaret
iste Beklenen Cevap Gelmiştir Harikasin Abi

Geri
Üst Alt