Arabalara zarar verenlere sesleniyorum... Hakkımı helal etmiyorum...

Kane

Üye
İsim
Ercan
Herkese Merhaba,

Kapımın önünde arka sol stoptan başlayarak arka kapının ortasına kadar devam eden uzun bir çizik gördüğümde beynimden vurulmuşa döndüm. Hangi insan modeli acaba bunu yapabilir.

(Başka bir araba yapabilirmi diye düşündüm ama bu kadar nizami çizebilirmi bilemedim).

Arabamı, ev alımı için satmayı planladıgım günlerde  bunu gormem daha da üzücü oldu.  Eğer bunu yapan insan ise  arabalara zarar vererek ne istiyorlar yada ne düşünüyolar merak

ediyorum. Benim yok onunda olmasın kafasındalarmı yoksa kulaklarım arada  çınlasın diyerek mi yapıyorlar çözemiyorum.

IMG20210824095047.jpg

IMG20210824095033.jpg

1Capture.JPG

2Capture.JPG

3Capture.JPG

4apture.JPG

@furkanmk7 Çok fena olmuş geçmiş olsun hocam bunu yapanın insanlıkla  alakası yok  kuşkusuz. çevrede kamera görgü tanığı vs.. yada aracı koyduğunuz yeri sahiplenmiş biri varsa oda yapabilir.  Ben kamera takıp   kayıt yenilenmeden hafta sonu yüzeysel bakınıyorum. 

Upvote 0

Hocam çok geçmiş olsun ilk golf aracımı aldığımda heyecanla mahalleye geldim evimin arkasında araç trafiğine kapalı olan çıkmaz sokağa park ettim.

97 model eski aracımda vardı yani 4 arabalık çıkmaz ara sokak evimin yan tarafına 2 aracımı bıraktım. 

Sabah uyandım ilk defa golf aracımı yıkıycam bi baktım kaputa 404 sıkmışlar paketide yerde duruyordu anlam veremedim düşün düşün düşün kamera kaydı falanda net gören yer yok var ama görmüyor ardından sokakta oturan biriyle konuştum bana tutup şu cevabı verdi "4 arabalık yerde 2 araba koyarak yer kaplayamazsın ondan sıkmışlardır". Bu cümlede çok şey var belki o adam yapmadı ama harbiden çok üzücü oysaki bana gelip deselerki 2 arabanıda buraya  koyuyorsun hani bizimde evimizin önü birini rica etsek başka yere koyarmısın başım gözümle beraber kaldırır başka yere koyardım ki ardından otoparka abone oldum. 

Yanı belki kul bilmez ama yaradana sığındım. Sizede geçmiş olsun umarım insanlık eski zamanlara yardımlaşma hoşgörü temiz yürekli zamanlara döner.Benimde basımdan geçen hikaye buydu.

Upvote 0
Ne yalan söyleyeyim, bırakın kendi aracımı, başkasının aracına yaslanan dahi görmek hoşuma gitmiyor.

Karşılaşırsam da üzerin toz olacak yaslanma arabaya diyorum.

Heralde anlar o kadar da değildir..

Upvote 0
@furkanmk7 Çok fena olmuş geçmiş olsun hocam bunu yapanın insanlıkla  alakası yok  kuşkusuz. çevrede kamera görgü tanığı vs.. yada aracı koyduğunuz yeri sahiplenmiş biri varsa oda yapabilir.  Ben kamera takıp   kayıt yenilenmeden hafta sonu yüzeysel bakınıyorum. 
en güzelini yapıyorsunuz hocam orası bizim köy evin altı açık garaj var oraya çekmiştim köy yeri yani toplasan 1000 kişi yaşıyor ya da yaşamıyor ama olan oluyor maalesef

Upvote 0
maalesef ki böyle mahlukatlar çok piyasada, farkında veya değil çöp toplayıcı veya yük taşıyan bir araç hiç önemli değil. toplumda yaşıyorsan dikkat edeceksin kardeşim, yok öyle bahaneler. ben gidip birisine çarptığımda pardon deyip gidebiliyormuyum, hayır aksine çarpılan kimseye gün doğmuş gibi oluyor, para da para diyor. rant kaynağı olarak görülüyor. bana da çarpan kim olursa olsun yaptığının kefaletini ödeyecek. milletin umurunda değil çarptığı çizdiği aracın ne olduğu. ben şahsen hakkımı helal etmem.

çevrede kamera vs var mı yok mu araştırın derim bence.
Malesef kamera yok. Bugun gene boya dolgusu yaptik ama %30-40 arasında iyilestirebildik. Allah buyugunden saklasin diyorum artik ne diyim. 

Upvote 0
Geçmiş olsun hocam benim araçta ki çizikleri görseniz kafayı yersiniz muhtemelen

Tavan bagaj tampon neresini ararsanız bunu yapanı öldürmek gerek te işte olmuyor başkasına yapsan valla vurur adamı ki ben bilmiyorum halen kim yaptı iyi ki diyorum o an görmedim veya bilmiyorum o an ne yapardım o şahısa.

Ekli dosyayı görüntüle 50217
Harbiden cok uzuldum bu nedir boyle ben gorunce ateş basima cikti. Sizinkini gorunce gene ayni duygulara kapildim. Arabaya zarar vermek acizliktir bence. Gozukmeden zarar veriyim kaciyim. Ah ahh

Upvote 0
Geçmiş olsun.. İtin biri de benim bagajımı çizmişti.  2 sene öyle kullandım, seramik öncesi dayanamadım yaptırdım. 20cm lik çizik bana 3.000 tl ye mal oldu. Olurda aracı satarken burası boyalı moyalı derse, çıkartırım anahtarı aynı bölgeyi çizerim, al sana 3000 TL indiriyorum fiyatı derim :)

Upvote 0
@furkanmk7 Geçmiş olsun.

Böylelerini bulup kendi vücudunu çizmek lazım.

Upvote 0

Geri
Üst Alt