Golf 8 İmpression Gizli Özellik

CF89D2EA-3998-4513-BA8C-3CE348C083EE.jpegBB0EB205-7B55-4B8E-8C15-0B88EEDA1E46.jpeg77CF74BE-0B6A-4382-88BE-E35EE0BC4C91.jpegA3FDEBCF-59D7-4F28-9234-284163213D5C.jpeg

Mib3 discovery pro yeni nesil araçlar için…

katlanır yandan sonra birde life aracıma bu krom çıtadan bulabilsem güzel olacak, hiçbir yerde bulunmuyor. çıkmacılara soruyorum ama onlarda da umut yok gibi , bu konuda taktıran yada yan sanayi satına lana oldu mu? Berat geceniz mübarek olsun...

katlanır yandan sonra birde life aracıma bu krom çıtadan bulabilsem güzel olacak, hiçbir yerde bulunmuyor. çıkmacılara soruyorum ama onlarda da umut yok gibi , bu konuda taktıran yada yan sanayi satına lana oldu mu? Berat geceniz mübarek olsun...

3990₺ serviste…

Sahibindende gezerken denk geldim impression bir araçta böyle kadran rengi yapılmış kadran 300 olduğundan gizli özellikler açılmış dedim kendimde ancak kadran rengi değişiyor muydu yahu ? . Bu işlemi yaptırabileceğimiz bir yer var mı çok hoşuma gitti :)

Ekli dosyalar

• 1649110957876.png
    1649110957876.png
    919.8 KB · Görüntüleme: 63
  • 1649111186610.png
    1649111186610.png
    675.1 KB · Görüntüleme: 61
Sahibindende gezerken denk geldim impression bir araçta böyle kadran rengi yapılmış kadran 300 olduğundan gizli özellikler açılmış dedim kendimde ancak kadran rengi değişiyor muydu yahu ? . Bu işlemi yaptırabileceğimiz bir yer var mı çok hoşuma gitti :)
Hocam bunlar ambiyans aydınlatma olan araçlarda var. Açılır mı sonradan bilemedim.

Bu ilan sahibi ile yazıştım gizli özelliği beratvagcom açmış onunla görüş dedi instagramdan mesaj attım bakalım ne diyecek ben sanmıyorum ama bakalım ne gelecek cevap…

Son düzenleme:
Görüştüm kendisi ile evet yapıyormuş 450₺ ücrete…

Görüştüm kendisi ile evet yapıyormuş 450₺ ücrete…
Ambiyans aydınlatmasını Caddy aracıma yaptım fakat Dijital ekran değişmedi, yani renkler uygulanmadı araştırıyorum belki bilen biri vardır. Youtube da gördüm biri caddy aracına yapmış ona mesaj yazdım cevap vermedi.

Son düzenleme:
Arkdaşın söylediği hem kadran hem teyp orjinal ambiyans kodlama ile yaptığı güselmiş araçlar renklensin…

Yaptırmak isteyenler takip edin beni…

Son düzenleme:
Arkdaşın söylediği hem kadran hem teyp orjinal ambiyans kodlama ile yaptığı güselmiş araçlar renklensin…

Yaptırmak isteyenler takip edin beni…

Golf 8 Impression Pakette bayağı açılan özellik varmış

Orijinal ambiyans renkleri (R Line paket gibi kadran ve teyp renk değiştirir).
Emniyet kemer uyarısı iptali.
Ek yakıt bilgisi.
300 kadran.
El freni çekince gündüz farı sönmesi.
Gündüz farını menüden açıp kapatabilme.
Far anahtarı 0 konumundayken gündüz farı yanması.
Kilitleyip açarken korna ile onay sesi.
Kaza anında dörtlü flaşörün otomatik açılması.
Gündüz vakti arka LED’lerin yanık kalması.
ESC spor mod eklenmesi.
Aracı çalışır halde bırakıp kumandadan kilitleyebilme.

Son düzenleme:

Yaptırmak isteyenler için +90 534 740 40 15 numarası arkadaşın…
Ben eksik kodları tamamlayıp yaptım Caddy'e ambiyans kodlamasını süper oldu. Videosunu çeken arkadaşa mesaj yazdım geri dönüş yapmadı. İş başa düşünce kodları araştırıp yaptım sonunda..

Son düzenleme:
Ben eksik kodları tamamlayıp yaptım Caddy'e ambiyans kodlamasını süper oldu. Videosunu çeken arkadaşa mesaj yazdım geri dönüş yapmadı. İş başa düşünce kodları araştırıp yaptım sonunda..

Süper olmuş benim de olması gerek bu özellikten:)

Geri
Üst Alt