Golf 8 İmpression Gizli Özellik

selamlar, golf 8 life araca yaptırmak istiyorum ama sırf bu iş için istanbul endere gitmek de mantıksız geliyor.
Ankara'da birkaç firma buldum ama hem profesyonel durmuyor hem neler yapılabilir geldiğinizde bakarız diyorlar hem de fiyat abartı. 600-700 diyen oldu :)

Ankara içerisinde bildiğiniz bir yer ya da yardımcı olabilecek var mı?

Teşekkürler.
Ben denizlideyim burda olsaydınız yardımcı olurdum.Ankarada tanıdığım yok malesef.

selamlar, golf 8 life araca yaptırmak istiyorum ama sırf bu iş için istanbul endere gitmek de mantıksız geliyor.
Ankara'da birkaç firma buldum ama hem profesyonel durmuyor hem neler yapılabilir geldiğinizde bakarız diyorlar hem de fiyat abartı. 600-700 diyen oldu :)

Ankara içerisinde bildiğiniz bir yer ya da yardımcı olabilecek var mı?

Teşekkürler.
Merhaba Hocam, Obdeleven pro mevcut bende, Ankara'da yardımcı olabilirim.

Merhabalar Ankara'dayim impr paket için kadran konusunda ya da diğer özellikler konusunda yardımcı olabilecek var mı? Özelden yazabilirsiniz sevinirim. Ayrıca park sensörü için hala Ankara da takan yok sanırım o konuda da bilgi almak isterim teşekkürler.

Merhabalar Ankara'dayim impr paket için kadran konusunda ya da diğer özellikler konusunda yardımcı olabilecek var mı? Özelden yazabilirsiniz sevinirim. Ayrıca park sensörü için hala Ankara da takan yok sanırım o konuda da bilgi almak isterim teşekkürler.
Merhaba Ankarada ByCarbon Garage Golf 8 için size her türlü donanım ekleme ve kodlama konusunda yardımcı olabilir. instagram sayfası vagcomankara

Merhabalar Denizlide'yim impression paket için gizli özellikler konusunda yardımcı olabilecek var mı? Özelden yazabilirseniz sevinirim

Geçen hafta Ender Elektronikte adaşım Metin bey ile görüştüğümde ilaveten aşağıdaki özellikleri açtığını söyledi fiyat 200₺ bilginiz olsun…

Sinyali 5 çıkarma

Arac calisirken kilitleme

Arka stoplar gunduz yanma

Gunduz farlarini kapatabilme

Esp kapatabilme

Teyp açılış R logo

Life larda ekstra dan 2 tema var gostergede
bir sorum olacak Metin hocam; life pakette ana göstergede harita da açılabiliyormu ki?

bir sorum olacak Metin hocam; life pakette ana göstergede harita da açılabiliyormu ki?

Ana gösterge dediğin hangisi eğer kadran dan bahsediyorsan mib3 gerek…

teyp ekranından bahsediyorsan oraya appleconnect yükleyince harita yüklüyor telefonu bağlamasanda oraya navigasyon geliyor…

Ama bu şuan Türkiye de Carplayı tek yapan kendi olduğu için çok büyük paralar istiyor keşke bu çoğalsada fiyatlar yerlerde olsa hepimiz yaptırabilsek…

şuan bende yaparım diyen kimse yok bu üzücü dünya kadar firma yada firmasız bu işten kazananlar hepsi pasif kaldı sadece beklşyorlar neyi beklşyorlarsa 🤔

Ana gösterge dediğin hangisi eğer kadran dan bahsediyorsan mib3 gerek…

teyp ekranından bahsediyorsan oraya appleconnect yükleyince harita yüklüyor telefonu bağlamasanda oraya navigasyon geliyor…

Ama bu şuan Türkiye de Carplayı tek yapan kendi olduğu için çok büyük paralar istiyor keşke bu çoğalsada fiyatlar yerlerde olsa hepimiz yaptırabilsek…

şuan bende yaparım diyen kimse yok bu üzücü dünya kadar firma yada firmasız bu işten kazananlar hepsi pasif kaldı sadece beklşyorlar neyi beklşyorlarsa 🤔
evet kadrandan bahsediyorum. kadrana da harita gelse güzel olur.

Geri
Üst Alt