Golf 7'yi golf 7.5 çevirmek

@Littman en kolay yöntemi 7'yi satıp 7.5 almak. diğer türlü çok yorulursunuz. ama elbette ki tercih sizin.

7,5'a geçiş maliyetini duyunca ya vaz geçeceksiniz ya da bu aracı satacaksınız....

Moderatör tarafında düzenlendi:

7.5 aracın orijinal farları 7 kasaya uymuyor hocam. Sadece sahte farlarla 7.5 far takabilirsiniz. Stoplar orijinal olarak uyar. Jant en kolay konu sök tak sadece. Ama bencede en mantiklisi imkan var ise direkt satıp 7.5 kasaya gecmek olur en azından arabanın her yeri ustalar tarafindan sökülüp takılmaz. Sahte parca kullanilmaz.

7.5 orijinal far golf 7 ye uymuyor montaj açısından. 
Bu sebeple de
replika far istemiyorsanız yukarıda paylaştığım osram fara göz atın. En azından garantilidir.
İşlevsel olarak da görsel olarak da ben memnunum..
Evet hocam farklı ürün.Bir birine uyumlu değil.Osram Golf 7.5 led farlar da artık Türkiye stoklarına girdi bu arada.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@yeniisikoto Selam  hayırlı işler  Golf 7  full led osram  farlar fiyat olarak ne kadar.  

[mention=22402]yeniisikoto[/mention] Selam  hayırlı işler  Golf 7  full led osram  farlar fiyat olarak ne kadar.  
Merhaba.Forum kuralları gereği buradan fiyat veremiyorum maalesef.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@yeniisikoto Anladım zahmet olmaz ise mesaj olarak atarmısınız. 

Hocam uğraştırır ama çok zor değil. Eğer tamponun takıldığı parça değişmemişse şu kadarı yeterli olur.

ön tampon
Arka tampon
7.5 replika far (7.5 için)
7.5 stop
Sağ ve sol çamurluklar

Uygun fiyatlı çıkma parçalar ve led yerine halojen modelleri tercih ederseniz 15k’nın altına bile halledilebilir. 

tamponun takıldığı parça değişmişse biraz araştırma yapmanız gerekiyor. Far ve stoplar için büyük ihtimalle adaptör gerekecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Reklam olarak karşıma çıktı. Belki işinize yarar:

2A29C9E2-57F5-4053-9D77-63E938A22F9C.png

Biz 7 yi 7.5 yapmaya uğraşırken bazı arkadaşlarımız çağ atlayıp 7yi 8 yapmış 😊 aracın sahibi forumda mı acaba? Forumda ise golf 8 farının aydınlatması konusunda bilgi verebilir mi?

AE594E64-5900-442F-A616-483C8804DB54.jpeg

CE333705-EB5D-45CA-9658-E79810584C39.jpeg

Geri
Üst Alt