Araç Çalışmıyor, Yardım.

@ZITIPAŞA hocam 70k de ki aracta mazot pompasinin arizalanmasi dogal birsey degil. Iyi niyet garantiniz var ise servise danisin. Ben sizin yerinizde olsam iyi niyet olsun olmasin oncelikle yetkili serviste bir hasar tespit yaptiridim. 

@gembad  benimde düşüncem o yönde hocam ancam ben izinim biteceği için görev yerime döneceğim babam ve amcam bakacak artık arabaya, servisten fiyat alacagım en kısa sürede.

hocam çok geçmiş olsun umarım çok daha düşük rakamlara yaptırılır gerçekten üzüldüm 

@serkanhector  teşekkürler hocam umarim, kontrol edilme imkani var ise kontrol ettirmek lazim ancak parca kapali bir sistem kontrolu zor bence

@Negatiwe  tesekkurler hocam. C.tesi servis ile görüsecegim fiyat ve tamir asmalarini güncellerim konuda.

Parcacı ile yapılan gorusmede parçanın orijinal 0 bedelinin 5000 TL civari oldugunu söyledi, arızanın kullanıma bağlı olmasının çok mümkün olmadığını belirtti, bozulan parçanın içinden de zaten parca sesleri geliyor icindeki yayın nasıl kırıldığını anlamak mümkün değil aracı devirli kullanmam yağ ısınmadan basmam, bu durumu servis ilede görüşeceğim gerekirse bilirkişıye de danısacagım ve tuketici haklarimida arayacağım. Muhtemelen vwnin kullanıma bağlı ortaya çıkan kronik sorunlarından birisi olabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forzaGilles  tesekkur ederim bilgilendirme için hocam son bulduguma göre kodun 04B130755D olmasi lazım hocam güncellemeyi unutmusum.

@ZITIPAŞA 

Sıfırdan alınma güncel km 330 bin km 

2012 TDİ passat B7 manuel

Dpf fabrikasyon

Mazot pompası fabrikasyon

Debriyaj 280 binde degisti

120 ve 240 da zamanında triger degisildi tabi .

Harçlığını biriktiren , 1 gün olsun baba para lazım demeyen, hayırlı evlatlar vardır ya ? Biraderin araç tam hayırlı evlat.

Bir tarafta 330 bin km dir gık demeyen mazot pompası var ?

Birde bu konuda gecen 70 bin de mazot pompası arızası?

Yetkili Servis 10-11 bin civarı fiyat bicecektir muhtemelen?

72.000 deyim . Bu tip +10.000 lik arızalarda benim 1 yanma hakkım var (atarilerde 3 kez yanarsan game over yazar)

Ben 1 kez yanarsam yaptırır şutlarım aracı (game over) ....ugrasamam şahsen bütcemi bozar.

Yada benim birader gibi şanslı olmayı bekliycez

@Savatage  aynı durumdayım hocam, mevzu yaptırıp yaptırmamak değil, arızanın oluşturduğu güvensizlik duygusu, aynı arızayı 130 ile giderken otobanda yapmayacağının garantisi yok, o durumda stop etmis bir aracın direksiyonunda olmka fikri bile hoş değil, bu nedenle buyuk oranda aracı değiştireceğim.

Parca kodu tam olarak 04B130755F arkadaşlar.

Aman vosvos canım vosvos 78 binde bana triger-devirdaim değiştirten cicim vosvos 😊. Ellerin japonları yağsız giderken neredeyse 10binde yağ değişimini aksatma diyen biricik vosvos. Bizde canım cicim denilen vosvos Almanda deh deh diyip kırbaç vurulup eşek niyetine binilen vosvos. 

İnsanın alışıncada inesi gelmiyor bu eşşeeeek oğlu eşşeeekten

Geri
Üst Alt