Sakınan göze çöp batmaya devam ediyor !

Geçmiş olsun hocam, Allah her türlü aksilikten korusun.

Cumartesi günü gece yarısına kadar arabayı temizledim, pazar günü iki farklı yerde nikaha gideceğim diye.

Pazar sabahı içimde bir huzursuzluk vardı, kötü bir şey olacakmış gibi hissettim.

Maalesef jantı kaldırıma sürttüm, dalgınlığıma geldi. İçim cız etti ama elden bir şey gelmiyor.

P_20210704_194633.jpg

@Recep Gül Geçmiş olsun. İnsan kafasına takmadan yapamıyor maalesef. Bende öyle kafaya taka taka saçlarım ağardı. Açıkcası saldım artık yoksa kanser olmak içten bile değil. Güzel bir rutuş ile hallolur bence (y)

@Recep Gül bu konuda çok haklısınız, umursamaz bir sürüş tarzı oluştu insanlarda gayet relaks gayet pişkin.

@frknyldrm Size ve nikahı olan arkadaşlarınıza geçmiş oldun dileklerimi sunuyorum. :D  

Geçmiş olsun hocam, Allah her türlü aksilikten korusun.

Cumartesi günü gece yarısına kadar arabayı temizledim, pazar günü iki farklı yerde nikaha gideceğim diye.

Pazar sabahı içimde bir huzursuzluk vardı, kötü bir şey olacakmış gibi hissettim.

Maalesef jantı kaldırıma sürttüm, dalgınlığıma geldi. İçim cız etti ama elden bir şey gelmiyor.

Ekli dosyayı görüntüle 48790
Jant mı geniş, lastikte jant koruması mı yok ya da yetersiz mi kalmış?

Demekki böyle şeyler Avrupa'da da oluyormuş. Belkide çarpan bir Türktür 😄 Belki de acelesi vardı sürttüğünün farkında bile olmadı. Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın

Moderatör tarafında düzenlendi:
@sergen38 Genelde Almanlar duyarlıdır, vicdanlı biri olsaydı kağıt bırakırdı, dediğiniz gibi ya Türk'tü ya Arap, Alman olma ihtimali de var genelde yaşlılar dikkat etmiyor böyle şeylere. Yoldan geçen biri görmüş olsaydı,çarpan kişi kesin kağıt bırakırdı, çünkü vurduktan sonra polis çağırması gerekiyor kağıt bırakmadan veya polis çağırmadan  kaçmanın cezası daha büyük. Hasarın 2 katı ödemek zorunda.

@Recep Gül Ama o civarda olan bir alman istihbaratı gözetleme uzmanı, (Pencereden bakan yaşlılar)  illaki vardır.  :D  

@Culture33 haha aklıma gelmedi değil aslında,hasarı gördükten sonra belki gören olmuşsa gelir söyler diye arabanın yanında bayağı bekledim ama gören olmadı demek ki! Ne diyelim bunada  şükür iyi ki daha büyük hasar vermemiş çizikle kurtardık, göçük falan yapsaydı o zaman sıkıntıydı. Sağlık olsun ne diyelim, bende derdimi sizinle paylaşıyorum işte yoksa kafayı yerim herhalde

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt