Akü mü bitti

Servisin söyledikleri oldukça manidar., Varta aküler OE (Original Equipment) kalite standardını karşılıyan belki de tek markadır,,
Demek Eco seri bilee varta ‘dan daha iyiymiş., ziyaa ziyaa sallama ziyaaa... 
Hocam peki bu eko serisinin markası belli mi nasıl birşey bu eko deyip geçiyorlar , o fiyata varta varken tercih edilmez fakat çok mu uyduruk bunlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam peki bu eko serisinin markası belli mi nasıl birşey bu eko deyip geçiyorlar , o fiyata varta varken tercih edilmez fakat çok mu uyduruk bunlar

Çok uyduruk değil sadece parasının hakkı değil., markası değişkenlik gösteriyor., anlaması kolay üzerinde economy yazıyor. Daha uyguna daha kaliteli varta alabiliyorken eco almak anlamsız oluyor.

@Ozan Karsavuran eko serisi vartadan iyimi 😅😅 komik gerçektende eko serisi çin üretimi sanırım tam bilmiyorum ama çok iyi değil varta avrupa üretimi

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ozan Karsavuran eko serisi vartadan iyimi 😅😅 komik gerçektende eko serisi çin üretimi sanırım tam bilmiyorum ama çok iyi değil varta avrupa üretimi
sanırım bunu yanlışlıkla bana yazdınız, ben zaten değil eco, her neyse orijinali yerine de varta alırım dedim :)  

@Ozan Karsavuran kusura bakma alıntı yapmışım ama ortaya yazdığımı düşünün bende varta aldım memnunum…bu arada gazetelerde okuyorum yedek parçalara %50 zam geliyormuş akü alması gerekenler alsın

Arkadaslar bugun yolyardima varta 59amper efb akuyu taktirtim.1300tl mal oldu.fikir vermesi acisindan paylasiyorum.bugun geldi dogus merkezden uretim tarihi 2021.serviste taktirsam 100-150tl daha yuksek cikiyormus fiyat.

Konu hakkinda fikir veren yorum yapan arkadaslara tesekkur ediyorum.

20210706_164647.jpg

Arkadaslar bugun yolyardima varta 59amper efb akuyu taktirtim.1300tl mal oldu.fikir vermesi acisindan paylasiyorum.bugun geldi dogus merkezden uretim tarihi 2021.serviste taktirsam 100-150tl daha yuksek cikiyormus fiyat.
Konu hakkinda fikir veren yorum yapan arkadaslara tesekkur ediyorum.
/monthly_2021_07/20210706_164647.thumb.jpg.91590926c951cd26cce9452fc1521ef2.jpg
Hayırlı olsun bana %30 indirimli 1600 fiyat verildi , işlem nasıl yapıldı takviye bağlantısı kesilmeden mi akü değişti , aracı bilgisayara bağlayıp akü tanıtma vb işlem yapıldı mı

@erkanwrc tam otoparka geldim startstop devreye gitdi stop etmeden calistirmak istedim orda tamamen gitti.yol yardim cagirdim bakti ctesi oldugundan arac 2 gun kaldi takviye yapip servise goturecektik fakat servisler cok yogun yer yoktu.ellerindede  sadece eco aku varmis.siparis verdik sali sabahi yolyardim geldi 5 dakikada takti akuyu.birebir ayni aku sadece eskisi exide yenisi varta o yuzden sadece direksiyonu belli bir sure sag ve sola cevirdi hatalar silindi.yol yardim servise göre 100-150tl daha ucuzmus.sebebide cihaza bagliyorlarmis bana gerek olmadigini soylediler.araci faal kullaniyorum hicbir sorun yok

20210707_110813.jpg

[mention=167]erkanwrc[/mention] tam otoparka geldim startstop devreye gitdi stop etmeden calistirmak istedim orda tamamen gitti.yol yardim cagirdim bakti ctesi oldugundan arac 2 gun kaldi takviye yapip servise goturecektik fakat servisler cok yogun yer yoktu.ellerindede  sadece eco aku varmis.siparis verdik sali sabahi yolyardim geldi 5 dakikada takti akuyu.birebir ayni aku sadece eskisi exide yenisi varta o yuzden sadece direksiyonu belli bir sure sag ve sola cevirdi hatalar silindi.yol yardim servise göre 100-150tl daha ucuzmus.sebebide cihaza bagliyorlarmis bana gerek olmadigini soylediler.araci faal kullaniyorum hicbir sorun yok
/monthly_2021_07/20210707_110813.thumb.jpg.67fcb7c9e7f126fb3378a6e405ee42b0.jpg
İyiymiş servise git gel vakit kaybı da yok kapının önünde değişiyor , peki eski aküyü direk söküp yeniyi mi taktı o esnada takviye akü falan bağlamadı mı

Direk söküp yenisini bagladi.servise gitmek isteseydim takviyeyle calistiracakti.zaten yolyardim görevlisi servis calisani servisede gitsem yine ayni arkadas degisecekti.

Geri
Üst Alt