Golf 8 Aksesuar ve Uygulamalar Fikir Paylaşımı

Golf 8 impression olan arkadaşlar karter koruma kapağı üzerinde geliyor mu ? Yoksa biz mi taktırıyoruz?  Ben Bora da taktırmıştım, çok faydasını gördüm..

Golf 8 impression olan arkadaşlar karter koruma kapağı üzerinde geliyor mu ? Yoksa biz mi taktırıyoruz?  Ben Bora da taktırmıştım, çok faydasını gördüm..
Benim life pakette altta bir zemin var. O olabilir gibi geliyor çünkü yavru bir kedi orada duruyordu..

Kaan bey öncelikle geçmiş olsun.. Umarım karantina bir an önce sağlıklı bir şekilde sona erer.. 

Kedi çok tehlikeli yerdeymiş iyi farketmişsiniz.. Sıkıntı yaratabiliyorlar, özellikle kış aylarında ..

• Beğen
Tepkiler: 007
@Dreambx Teşekkür ederim. Bu kedi olayının hikayesi çok ilginç. Otoparkta bir bayanın arabasına girmiş. Ona yardım ettim. Çıktı gitti. 45km aracı sürdüm ve eve geldim. Ertesi gün evden arabaya indim ve bir miyavlama sesi. Bir baktım meğersem o arabadan inip benimkine binmiş ve 45km benimle gelmiş. 3 saatte çıkarabildik. Sonra eşimin arabasının motoruna girdi. 3 saatte onunla uğraştık ve sonunda kaçtı gitti. Ama 1-2 kilo verdim :))

Radyo ile bluetooth ses kalitesi arasında belirgin fark hissettim. Media dan devam dedim ve Sipariş verdik bakalım.

type c.jpg

@007 

Ben de koltuk üstü GTI koltuk kılıfı buldum sadece ön koltuklar için. Yastıkları ve kemer pedini kullanmayacağım. Sizce nasıl durur sadece koltuk kılıfları ? Şık bir ürün gibi .. Terleme yapmıyormuş..  Ve  velcro bantlıymış..

Ekli dosyayı görüntüle 48495

Merhaba arkadaşlar. Şu ürünün düz volkswagen yazılısını aldım ancak kafalık kısmı sökülmediği için uygun olmuyor. Alacak arkadaşların dikkatine .

NOT:Aracım impression

@Atesci Kafalık sökülmüyor mu? Hiç denemedim. Peki koltuk askısı da takılmıyor mu?

Arkadaşlar merhabalar Golf 1.0 Life paket limon sari alarak aranıza katildim. Birkaç sorum olacak izninizle;

1)Araç D modundayken vitesin kacta olduğunu göremiyor muyuz? S deyken S1 S2 S3... diye yaziyo ama D modunda sadece d harfi gözüküyor 

2)Ambiyans aydınlatma ayarlarında cift renk bölümü ne ise yarıyor? 

3)Birde malum havuzlu paspas Woller için e tsi ler de uyumlu değil deniyor başka marka tavsiyeniz varmi?

Arka emniyet kemerleri için uyarı kapatılıyor mu?

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koltuk kılıflarını bugun hallettim koltuk başlıkları sökülüyor bu arada 

IMG_20210715_111510.jpg

Koltuk kılıflarını bugun hallettim koltuk başlıkları sökülüyor bu arada 
/monthly_2021_07/IMG_20210715_111510.thumb.jpg.e74a22a2e8b9a7063490ff08c4419956.jpg
Nerden temin edebiliriz, arka koltuklar içinde varmi ?

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@benabc instagramda bir sayfa var bende oradan aldım arka koltuklar için varmı bilmiyorum 

@Mehmeteren0606 

Avek’ten difüzör krom parça ve yan cam altlarına krom parça fiyatlarını sordum. Toplam 5bin gibi bir fiyat çıkardılar. Aliex’de de bulamadım bu parçaları. Sene sonuna doğru internetten uygun fiyatlara bulabileceğimizi düşünüyorum. 

@Mehmeteren0606 

Avek’ten difüzör krom parça ve yan cam altlarına krom parça fiyatlarını sordum. Toplam 5bin gibi bir fiyat çıkardılar. Aliex’de de bulamadım bu parçaları. Sene sonuna doğru internetten uygun fiyatlara bulabileceğimizi düşünüyorum. 
Of gereksiz pahali altı üstü iki krom malesef servisler de hersey faiş fiyat oldugu icin bende vazgeçtim ilerde uygun piyasaya düşerse bakacam. Omsa line vs gibi firmalar yapabilir. 

Geri
Üst Alt