Jump to content

Dreambx

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  11
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Bilgiler

 • İsim
  ibrahim
 • Yaşadığım Yer
  Denizli

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Dreambx

  Golf 8 Park Sensörü

  Yetkili servislerde park pilotu sağlaması bu kadar zormu Volkswagen in ? Golf 7.5 lara 1 yıl içinde yeni özellikler gelmiş.. 1 yıl beklemekmi lazım ?
 2. Dreambx

  Golf 8 havuzlu paspas ve bagaj havuzu ..

  Teşekkürler .. Bu kötü oldu..
 3. Dreambx

  Golf 8 havuzlu paspas ve bagaj havuzu ..

  Arkadaşlar bagaj hacmi tabanı indirirsek mi 380, yoksa orijinal halinde mi 380 lt.. Vw bora dan Golf 8 imp. e geçtiğim için bazen bagaj sıkıntısı yaşayacakmışım gibi endişeleniyorum.. Toplam 3 kişi olacak araçta , olmazsa tekli koltuğu indirip genişletirim diye düşünüyorum
 4. Dreambx

  Golf 8 havuzlu paspas ve bagaj havuzu ..

  Arkadaşlar impression için golf 7 sahler paspaslarım süper oldu.. Yalnız arka paspaslar için düğme yapılmamış boşta duruyor.. Ölçüler tamm.. İlgilenen yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler.. Yalnız HBH bagaj havuzu taban aşağı indirilirse uymayacak sanki.. Bagaj tabanını indirirsek havuzu kullanmıycaz demek oluyor..
 5. Dreambx

  Golf 8 Park Sensörü

  Arkadaşlar Golf 7 için ek paketler ne kadar zaman sonra bayiilere gönderildi ? Bilen var mı? Golf 8 impression için de bir ipucu olabilir diye düşünüyorum.. Ek paketlerin bir çoğu gelecek bekleyin dedi servis..
 6. Kaan bey öncelikle geçmiş olsun.. Umarım karantina bir an önce sağlıklı bir şekilde sona erer.. Kedi çok tehlikeli yerdeymiş iyi farketmişsiniz.. Sıkıntı yaratabiliyorlar, özellikle kış aylarında ..
 7. Golf 8 impression olan arkadaşlar karter koruma kapağı üzerinde geliyor mu ? Yoksa biz mi taktırıyoruz? Ben Bora da taktırmıştım, çok faydasını gördüm..
 8. Dreambx

  Golf 8 halı paspas ve diğer ürünler

  https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/volkswagen-golf-7-paspas-ve-bagaj-havuzu-2012-45d-sahler-P345217086 Arkadaşlar buradaki bagaj havuzu golf 8 impressionla uyumlumudur ? Sıkıntı olur mu ? Kullanan var mı? Vazgeçtim arkadaşlar .. https://www.halibagajhavuzu.com/vw-golf-viii-ust-raf-hali-bagaj-havuzu-2021-sonrasi- bu bagaj havuzunu alıyorum.. Araç ay taşı grisi .. Bagaj havuzu rengi BEJ mi SİYAH mı olmalı ? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi ?
 9. Dreambx

  Golf 8 havuzlu paspas ve bagaj havuzu ..

  @yunusaktas91
 10. Dreambx

  Golf 8 havuzlu paspas ve bagaj havuzu ..

  Teşekkürler .. Golf 8 impression a Golf 7 , 7.5 için olan paspaslar tam oturuyor o zaman .. Wöller alan var mı? https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/vw-golf-7-paspas-45d-2013-2019-siyah-5-parca-sahler-P441139932?utm_source=comp_cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel https://urun.n11.com/paspas/volkswagen-golf-8-manuel-vites-3d-paspas-ve-ust-bagaj-seti-bi-P495014260 Hangisi impressiona daha uygun ? Kullananlar yardımcı olabilir mi?
 11. Merhaba arkadaşlar.. Golf 8 impression için tam uyan havuzlu paspas ve bagaj havuzu önerebilir misiniz? Genelde ön paspasların uygun , arka paspasların oturmadığından sözedilmiş.. Kaliteli de olursa fena olmaz..
×
×
 • Yeni Oluştur...