Golf 8 Aksesuar ve Uygulamalar Fikir Paylaşımı

Merhaba,

Daha önce Golf 8 Impression aracım vardı. Forumda Impression için bir iki mesajım olmuştu. 

Onu satıp Golf 8 Life aldım. Bunu uzun süre kullanmayı düşündüğüm için kalıcı ve güzel bir koltuk kılıfı olsun istiyorum.

Yıllar önce polo aracım için Otomstore'dan yarı deri yarı tay tüyü araca özel kılıf almıştım. çok memnun kalmıştım.

Size de tavsiye ederim. 

Otomstore Sakarya'da bir firma. Kendileriyle görüştüm. Impression için kalıp varmış ama Life paket için henüz kalıpları yokmuş. Ön koltuklarda az da olsa kalıp farkı varmış.

Kalıp çıkartmak için ustaları Sakarya'daki VW bayisine gitti ama Life orada hiç yokmuş. Önümüzdeki hafta İstanbula gidip oradaki bayilere bakacaklarmış. 

Aranızda Sakarya'da oturan, Otomstore'a uğrayabilecek Life sahibi var mı acaba?

Merhaba,

Daha önce Golf 8 Impression aracım vardı. Forumda Impression için bir iki mesajım olmuştu. 

Onu satıp Golf 8 Life aldım. Bunu uzun süre kullanmayı düşündüğüm için kalıcı ve güzel bir koltuk kılıfı olsun istiyorum.

Yıllar önce polo aracım için Otomstore'dan yarı deri yarı tay tüyü araca özel kılıf almıştım. çok memnun kalmıştım.

Size de tavsiye ederim. 

Otomstore Sakarya'da bir firma. Kendileriyle görüştüm. Impression için kalıp varmış ama Life paket için henüz kalıpları yokmuş. Ön koltuklarda az da olsa kalıp farkı varmış.

Kalıp çıkartmak için ustaları Sakarya'daki VW bayisine gitti ama Life orada hiç yokmuş. Önümüzdeki hafta İstanbula gidip oradaki bayilere bakacaklarmış. 

Aranızda Sakarya'da oturan, Otomstore'a uğrayabilecek Life sahibi var mı acaba?
Koltuk kılıfı için siparişimi verdim. Henüz gelmedi ama gelip taktıktan sonra, isteyen olursa fotoğraflarını paylaşırım.

Aliexpress'den verdiğim siparişler de geliyor yavaş yavaş.

İlk @007 arkadaşımızdan duyduğum ön kaput hidroliği için 11.08.2021 de sipariş vermiştim.

Bugün o da geldi. Kargocuya 34 TL gümrük vergisi ödedim. Toplam maliyet 256 TL oldu. Bilginize :)

IMG_4224.JPG

IMG_4228.JPG

IMG_4229.JPG

IMG_4230.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Koltuk kılıfı için siparişimi verdim. Henüz gelmedi ama gelip taktıktan sonra, isteyen olursa fotoğraflarını paylaşırım.

İlk @007 arkadaşımızdan duyduğum ön kaput hidroliği için 11.08.2021 de sipariş vermiştim.

Bugün o da geldi. Kargocuya 34 TL gümrük vergisi ödedim. Toplam maliyet 256 TL oldu. Bilginize :)

Ekli dosyayı görüntüle 49941

Ekli dosyayı görüntüle 49942

Ekli dosyayı görüntüle 49943

Ekli dosyayı görüntüle 49944

Montajını yapmak iki dakika sürmedi. Sonuç aşağıda :)

Img_4233.jpg

Img_4235.jpg

Img_4236.jpg

Img_4238.jpg

@etpalaz  hayırlı olsun nasıl rahatmı:) bir de link verebilirimisin bir inceleyeyim…

@etpalaz  hayırlı olsun nasıl rahatmı:) bir de link verebilirimisin bir inceleyeyim…
Teşekkür ederim. Valla bence gayet güzel ve orjinal oldu. Çinliler sağolsun :)

İlk sipariş verdiğimde firma 5 gün sonra bu ürünü Türkiyeye kargo edemediklerini söyleyip siparişi iptal etmemi istedi. Daha sonra başka bir firmadan aşağıdaki linkteki ürün için sipariş verdim. Bunlar gönderebiliyorlar. 

https://www.aliexpress.com/item/Car-Hood-Lift-Supports-Gas-Spring-Shock-Strut-Bars-Support-for-Golf-8-MK8-Accessories-2020/1005002282589816.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4df54c4dF8BmyE

Ben yukarıdaki linktekini aldım ama montaj videosunu aşağıdaki linkteki üründe  gördüm. Videoyu buradan izleyebilirsiniz.

https://www.aliexpress.com/item/For-VW-Golf-8-MK8-GTI-GTD-GTE-R-R-Line-2020-2021-Car-Styling-Refit/1005003070443448.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.37bb4c4dBpGxEf

İlk @007 arkadaşımızdan duyduğum ön kaput hidroliği için 11.08.2021 de sipariş vermiştim.

Şansızlık benim amortisör geldi çinli tavşan civataları koymayı unutmuş nereden bulurum yazdım ama daha cevap verecek bakalım🙄🤔

Ekli dosyalar

• 57B9AACB-0B67-45DA-A925-029B9644B3F7.jpeg
    57B9AACB-0B67-45DA-A925-029B9644B3F7.jpeg
    162.3 KB · Görüntüleme: 26
  • 4229EF2D-6E80-40CA-8B26-7D3CB676F340.jpeg
    4229EF2D-6E80-40CA-8B26-7D3CB676F340.jpeg
    23.7 KB · Görüntüleme: 27

İlk @007 arkadaşımızdan duyduğum ön kaput hidroliği için 11.08.2021 de sipariş vermiştim.

Hocam merhaba, taktırdınız mı ? Nasıl durum ? Birde sitesinde golf 8 için hiç kılıf yok. Otomstore.com aynı yerden mi bahsediyoruz.

Hocam merhaba, taktırdınız mı ? Nasıl durum ? Birde sitesinde golf 8 için hiç kılıf yok. Otomstore.com aynı yerden mi bahsediyoruz.

Merhaba, internetten sipariş verdim. Montajı kendim yaptım. Sonuç gayet güzel oldu. Arabanın havasını çok değiştiriyor.

Ama tahminimden çok zordu montaj. Arka koltuktaki emniyet kemeri yuvaları çok uğraştırdı. Eğer alırsanız, montajı tecrübeli birine yaptırmanızı tavsiye ederim.

Otomstordan gelen ön koltuk arasındaki kol dayama kılıfı iyi değil. Ben onu çinden daha önce sipariş etmiştim. Çinden gelen tam oturuyor, orjinal deri gibi durdu.

Otomstore'un kendi kılıfını oluşturma bölümü var. Adresi https://www.otomid.com/ Benim seçimim aşağıdaki resimlerde var.

Buradan istediğiniz konfigürasyonu oluşturuyorsunuz, onlar size özel üretiyorlar. Whatsapp dan iletişime geçip, aracın koltuk fotoğraflarını istiyorlar.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Geri
Üst Alt