Golf 7 Highline basic bixenon soket kablolamasi

Arkadaslar, araba biraz kirliydi ve tamponuda usendim takmaya o gun ama farlari fikir vermesi amaci ile ekliyorum.

Far anahtari auto konumunda iken daha parlak yaniyor, sinyal verirken sönüyor, park modunda parlaklik kisiliyor, kisalar yaninca kapaniyor.

20210612_165800.jpg

20210612_165756.jpg

20210612_165754.jpg

20210612_165748.jpg

20210612_165744.jpg

20210612_165733.jpg

20210610_135240.jpg

20210610_135231.jpg

@gembad hocam çok güzel olmuş, bu tip bir eklentiye benimde ihtiyacım var, 2015 higline aracım bi xenon farlarım var mercek temizliği gerekiyor, ancak u LED’lerin kısalar yanınca sönmemesi lazım diye biliyorum, sadece şiddeti azalacak. Doğru değil mi?

@gembadhocam bence gayet hoş duruyor, güle güle kullanın. Rica etsem detay paylaşabilir misiniz yapılan işlemler ve fiyatla ilgili? Bir de far içine eklenen u ledlerin rengi replika farlardaki gibi durmuyor fotoda. Burada kullanılan ürün nedir? 

Hocam merhabalar, retrofitiniz çok güzel olmuş bende aracıma U led yaptırmak istiyorum acaba nerede yaptırdınız ? Maaliyeti ne kadar oldu bilgi verirseniz çok sevinirim.

@Emrred hocam size mesaj atamiyorum, forum kurallari buradan fiyat paylasmama izin veriyormu onuda bilemedim:) 

@gembad hocam, basic bi xenon farları çift u lede çevirdiniz doğru mu? fiyat paylaşabilirsiniz sorun yok hocam, ne kadara yaptırdınız? :)

@Skyline hocam o zaman ben ozelden yazdigim bir mesaji direk paylasayim. Isterseniz yapan  yer ile konusup toplu indirim talep edin birden fazla yaptirmaya karar veren olur ise.

Hocam tesekkur ederim, u ledleri orjinal bulamiyorlar artik piyasada kalmamis. Ben birkac yere sordum hepsi ayni seyi soyledi. Yaptirdigim yer Far tasarim merkezi-mikail peker. Kendiside cok aradi ama tek tarafi orjinal bulabildigi icin kendi yaptiklari dokum u ledleri takti. Orjinalden ufak tefek farklari var ama u ledler birebir ayni, mesela ic taraftaki farin normal xenonlarda icine gunduz fari ampulu takilir, u ledlerde ise orasi kendinden nokta ledlidir. Bendekinde gündüz fari ampulu yeri mevcut halen fakat distan goruntu cok benzer. Bunun disinda u ledlerin icinde gene u seklinde parlak krom bir parca oluyor, bendekinde orasi gene kendi imalatlari ve mat krom. Ben acikcasi memnun kaldim.

Ucreti 2000tl ben birde far camlarini degistirttim kendim almistim onlarada ciftine 700tl verdim. Bu arada orjinal gunduz ledi ampulu takilirsa onlarda yaniyor ama ben bogmasin diye takmadim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@gembad farlarınız gayet hoş görünüyor. Güle güle kullanın. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@gembad çok güzel olmuş hocam çift u lar fiyatıda iyi  youtubedan takip ediyorum far tasarım merkezini çok güzel işçilikleri var işlerindede iyiler 

Benimde camlar lekeli ya temizlencek yada cam değişimi şart ampulda değişmeli ömrü bitmiş

Camları nerden temiz ettiniz normal cam oluyor dimi yani midline camı dahil her hangi bir sıkıntı var mı cam değişimi sonrası camı neyle yapıştırdılar

@gembad maşallah çok güzel olmuş. mikail beyle bende birkaç gün önce görüşmüştüm bu döküm U lar için şuan bir araca yapıp yolladık demişti çok güzel olmuş gerçekten güle güle kullanın. U ları takınca gündüz ampulunu takmadım demişsiniz acaba takılmadığı için arıza lambası falan yaktımı yoksa U led bağlandığı için sorunsuz mu oldu

Geri
Üst Alt