Golf 7 Highline basic bixenon soket kablolamasi

@AytuncToraman hata vermedi hocam takinca. Ben bogmasin u lari diye takmadim. Mikail bey role taktim istersen orjinal ampulude yakabilirsin demisti.

@Omer58hocam letgoda aratip bulmustum. Camlarda sorun cikmadi, siyah termal bi macunla yapistiriyorlar. Silikona bogulmus gibi degil ama temiz gorunuyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya benim çok hoşuma gitti. Mesela tek u olsa high xenon gibi mükemmel olurdu. Bunlar için Orjinal far çıkartıp Replika takanlar gördüm. Bence mükemmel yöntem. 

@İlker34 replikalarin aydinlatmalari kotu diyen cok yorum okudum. Bana orjinal farin icine u led taktirmak daha mantikli geldi. Acilmisken mercekleride temizlediler.

Gayet güzel olmuş güle güle kullanın. Bende U-Led'leri çok daha fazla beğeniyorum.

Orjinal far'da olması çok daha iyi, en azından ampuller Xenon ve aydınlatması çok iyidir.

Orjinal Bi-Xenon varsa kesinlikle yapılması gereken budur bencede, U yada J led için Orjinal Bi-Xenon sökülüp replika takmak bide onun Led ampulu felan derken çok gereksiz ve aydınlatma performansı orjinal Bi-Xenon'a göre kesinlikle daha kötü oluyor.

Geri
Üst Alt